Miłość, która jednoczy ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Miłość, która jednoczy ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Cieszyliśmy się przejażdżką, na którą zabrała nas ludzkość i zapraszamy do cieszenia się nią razem z nami. Chcemy abyście wszyscy poczuli pewność jaką my mamy, że życie na planecie Ziemia staje się coraz lepsze i będzie coraz lepsze, podczas gdy posuniemy się naprzód.

Teraz, wiele z tego można przypisać do energiom, które otrzymujecie ale wszyscy również zasługują na uznanie. Zasługujecie na uznanie za nie poddawanie się i zasługujecie na uznanie za bycie odbiorcami energii. Na pewno macie możliwość ich odbicia.

Chcemy również abyście wyrazili wdzięczność sobie za wszystko, co znosiliście i chcemy abyście wiedzieli, jak ważne jest współczucie dla ludzi, których nigdy nie spotkaliście i prawdopodobnie nigdy nie spotkacie. Poszerzyliście swoje horyzonty aby objąć nie tylko tych z rodziny, z której pochodzicie i rozszerzyliście się poza myślenie tylko o tych, którzy są w waszej społeczności lub w waszym kraju.

Włączyliście więcej ludzi do waszych modlitw ze względu na waszą świadomość cierpienia innych na całym świecie i to jest znaczące. Ważne jest aby wiedzieć, że ich ból jest waszym bólem a wasz ból jest ich bólem. Jeszcze ważniejsze jest uznanie, że to, co łączy wszystko razem nie jest wasza rasa, wasza religia, narodowość, wasza płeć ani wasza seksualność. Tym, co łączy was wszystkich, jest miłość.

Wspólność tego doświadczenia jest o wiele ważniejsza niż kiedykolwiek. Jest to częstotliwość Źródła lub najlepszy możliwy sposób poznania Źródła i poznania siebie jako Źródła. Miłość, która was wszystkich łączy jest wieczna i nieskończona, tak jak wy. I nic nie może wam tego odebrać.

Celebrujcie to wspólnie z nami i szukajcie więcej sposobów aby cieszyć się tą podróżą, na której wszyscy jesteśmy razem.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-love-that-binds-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 104

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o