[Benjamin Fulford] Były przywódca senackiej większości Harry Reid jest następnym kabalistą, który ma zostać stracony podczas gdy rozpoczynają się trybunały wojskowe

2019-01-07

Były przywódca senackiej większości Harry Reid jest następnym kabalistą, który ma zostać stracony podczas gdy rozpoczynają się trybunały wojskowe

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Złoczyńca i zdrajca Rancza Bundy, były przywódca senackiej większości Harry Reid, dołączy do Johna McCaina i George’a Busha Seniora i zostanie stracony za zdradę stanu, mówią źródła Pentagonu. Podobnie jak McCain, Reid oficjalnie umrze na raka i dostanie pozwolenie, jak to skazani ludzie, prawo do kilku ostatnich słów, mówią źródła. Reid wybrał aby obmawiać amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa.

https://www.dailykos.com/stories/2019/1/2/1823124/-Terminally-Ill-Harry-Reid-Minces-No-Words-About-Himself-Nor-Donald-Trump?detail=emaildkre

Podczas gdy wyższe rangą osoby publiczne, takie jak Reid, mogą umrzeć “naturalnie” inne zostaną stracone poprzez śmiertelny zastrzyk, mówią źródła Pentagonu. Źródła potwierdzają również, że trybunały wojskowe już się rozpoczęły i że sprawiedliwość wojskowa jest szybka. Tymczasem zawieszenie działalności amerykańskiego rządu, teraz rozpoczynające się trzeci tydzień, prawdopodobnie doprowadzi do ogłoszenia stanu wojennego, mówią źródła. Rozwijający się scenariusz zobaczy interwencję wojskową po nieopłaconych strażnikach więziennych i służbie bezpieczeństwa lotniska rezygnującej z pracy, podczas gdy odbiorcy talonów żywnościowych rozpoczną zamieszki z powodu głodu. Amerykańskie wojsko jest w pełni finansowane na przyszły rok, więc nie ma potrzeby martwić się buntem nieopłaconych żołnierzy.

https://www.nbcnews.com/news/us-news/hard-digest-inmates-eat-holiday-steak-during-shutdown-while-prison-n954971

https://www.pennlive.com/news/2019/01/airport-security-screeners-calling-in-sick-amid-the-government-shutdown.html

https://www.wtrf.com/news/funding-for-food-stamps-program-running-out-as-shutdown-lingers-on/1688602045

Kuria rzymska powinna rządzić swoimi kreacjami – funduszami powierniczymi, fundacjami, C Corps, S Corps, Spółkami Z o.o. i tak dalej. Teraz, na swoją korzyść, Kuria zważyła i zlikwidowała wiele miejskich korporacji zaangażowanych w działalność przestępczą. Obejmuje to STANY ZJEDNOCZONE, INC., które zostały objęte Rozdziałem 7, przymusowym bankructwem. Obecnie są w trakcie ‘opuszczania’  nieruchomości i muszą zostać zamknięte i opuścić D.C. na okres 90 dni “, to co sędzia Anna Von Reitz musiała ogłosić na temat sytuacji.

http://www.paulstramer.net/2019/01/the-kingdom-of-dead.html

Tak jak marzenie się spełniło dla wielu osób, widzimy również ruchy mające na celu zniesienie Internal Revenue Service (Urząd Skarbowy) i przekazanie zarządu Rezerwy Federalnej Departamentowi Skarbu USA, podają źródła. Oznacza to między innymi, że podatek dochodowy zostanie zniesiony i zastąpiony podatkiem od sprzedaży przedmiotów zbędnych. Pewne niezależne potwierdzenie tego można znaleźć tutaj:

H.R.24 and H.R.25 Bills Submitted to US 116th Congress (2019-2020) Call For A Full Audit of The FED System & Abolishing the IRS by repealing All Taxes!

Amerykańskie wojsko przygotowuje się również do negocjacji w sprawie systemów finansowych z Chinami, wysyłając wojska do Afryki i Brazylii aby wykorzystać kluczowe zasoby, a co za tym idzie karty przetargowe (koltan dla urządzeń mobilnych, soję itd.) – podają źródła. Z tymi kartami w ręku Trump spotka się w dniu 22 stycznia w Davos z chińskim wicepremierem i ekspertem finansowym Wang Qishanem. Tutaj, Globalny Reset Walut zostanie postanowiony, mówią źródła. Chociaż wiele szczegółów nie zostało jeszcze opracowanych, Chińczycy, Amerykanie i członkowie europejskich rodzin królewskich zgodzili się założyć przyszłą agencję planowania z budżetem znacznie większym niż ONZ, MFW i Bank Światowy, według źródeł europejskiej rodziny królewskiej i tajnego azjatyckiego stowarzyszenia. Źródła europejskiej rodziny królewskiej dodają, że osiągnięto również porozumienie w sprawie nacjonalizacji wszystkich głównych banków centralnych, które obecnie są własnością prywatną, w tym Banku Japonii i Banku Anglii.

Upadłość Korporacji USA będzie oznaczać również, że posiadacze funduszy dobrobytu, roszczeń gospodarstw rolnych itd. otrzymają tylko ułamek tego, co są winni, mówi źródło europejskiej rodziny królewskiej. Inną rzeczą wartą odnotowania jest to, że spotkanie Trump/Wang odbędzie się zaraz po “Super Krwawym Wilczym Księżycu“, który ma miejsce 20 i 21 stycznia. Jak już wcześniej zauważyliśmy, tajni władcy ziemi używają ruchów planetarnych do wyznaczania czasu dla poważnych ruchów. Rdzenni Amerykanie nazywają pełnię księżyca w styczniu Wilczym Księżycem, ponieważ wtedy głodne wilki zbliżały się do ludzkich siedlisk. Fakt, że jest to również zaćmienie Księżyca lub krwawy księżyc i superksiężyc, jest znakiem, że planowane są jakieś wielkie ruchy.

https://www.techtimes.com/articles/236825/20181227/rare-super-blood-wolf-moon-to-coincide-with-total-lunar-eclipse-this-january.htm

Chińscy Masoni od dawna twierdzą, że ograniczona wojna może być potrzebna, zanim dojdzie do ostatecznego rozstrzygnięcia. Być może dlatego wszystkie grupy amerykańskich transportowców, przestarzałe i bezbronne, pozostają w swoich portach macierzystych. W tym kontekście interesujące jest również odnotowanie zwiększonego demonstrowania siły na Tajwanie. Możliwe też, że nastąpi czystka urzędników wysokiego szczebla, którzy blokują Globalny Reset Walut (GCR). Ludziom takim jak prezydent Emmanuel Macron z Francji, premier Shinzo Abe z Japonii i Benjamin Netanjahu z Izraela przychodzi to na myśl jako możliwość. Macron jest oblężony przez patriotycznych demonstrantów żółtej kamizelki, którzy wzywają do rewolucji i nacjonalizacji Banku Francji. Abe jest atakowany za sprzedaż zasobów wodnych Japonii kryminalnym korporacjom. Netanjahu stoi w obliczu oskarżenia o liczne zbrodnie.

Również upadek dolara amerykańskiego, chińskiego juana, funta brytyjskiego i dolara australijskiego oraz nagły wzrost ceny złota i japońskiego jena 2 stycznia, a następnie kontratak następnego dnia, dają nam wskazówkę tajnych graczy stojących za GCR. Zasadniczo azjatyckie rodziny królewskie, które kontrolują większość światowego złota, zrobiły krok naprzód przeciw nafciarzom, którzy następnie stawili opór nazajutrz. Fakt, że indeks NASDAQ zamknął się w szatańskiej cenie 6 666 dolarów (6 665.94 USD) w tym dniu, nie był oczywiście zbiegiem okoliczności. W każdym razie Zachód będzie nadal oczyszczał się ze zbrodniarzy, przygotowując się do planetarnego resetu. Na tym froncie widzimy wielki zrzut dokumentów z tajemnicami z 11 września, rzekomo przez grupę hakerów “Dark Overlord“, ale prawdopodobnie przez NSA. Źródła Pentagonu twierdzą, że dokumenty są publikowane w ten sposób aby dać Trumpowi “wiarygodną moźliwość zaprzeczenia“.

https://www.zerohedge.com/news/2019-01-05/criminals-who-run-deep-state-will-be-exposed-kim-dotcom-teases-next-round-leaks

Podobnie jak żaba gotowana powoli, Trump gra długą grę aby uspokoić Izrael w sprawie Syrii i przenosząc ambasadę USA do Jerozolimy, aż syjoniści zostaną zlikwidowani ujawnieniami 9/11“, tak jedno ze źródeł Pentagonu opisało sytuację. Dużym ruchem związanym z tym wydarzeniem była nagła i bardzo nietypowa rezygnacja w zeszłym tygodniu sułtana Muhammada V, króla Malezji.

https://www.theguardian.com/world/2019/jan/06/sultan-muhammad-v-steps-down-as-malaysias-king

Źródła CIA w Azji mówią, że rezygnacja była spowodowana jego udziałem w malezyjskim skandalu 1MDB, który obejmuje Goldman Sachs, byłego premiera Malezji Najiba Razaka i wielu innych. Ten skandal to nie tylko kradzież malezyjskich funduszy rządowych ale jest również połączony z porwaniem Malezyjskiego Lotu 370/17, masowymi morderstwami pasażerów i nuklearnym szantażem 58 światowych przywódców w Holandii w marcu 2014 r. Będą również rewelacje o Fukushimie. Źródła brytyjskiego wywiadu twierdzą, że brytyjskie wysiłki zmierzające do przeprowadzenia procesów związanych z masowym morderstwem za pomocą ataku nuklearnego i tsunami w Fukushimie w 2011 r. zostały zatrzymane przez “jezuickich agentów“.

Jedno źródło, które twierdzi, że został otruty przez jezuitów i prawie umarł w wyniku tego, twierdzi, że “brytyjscy i irlandzcy premierzy David Cameron i Theresa May, działający we wspólnym przedsięwzięciu kryminalnym z Enda Kennym i Leo Varadkarem, odegrali kluczową rolę w tej sprawie“. George W. Bush był głęboko zaangażowany w ten atak wraz z byłym czołowym Jezuitą Peterem-Hansem Kolvenbachem, dodały źródła. Wówczas prezydent USA Barack Obama nie był zaangażowany w sprawę, powiedzieli. Poza 9/11, 3/11 i malezyjskim lotem 370/17, publiczność na całym świecie może wkrótce usłyszeć o ofiarach z ludzi i innych okropnościach dokonywanych przez światową elitę. Na przykład, tutaj jest zagadkowa odpowiedź udzielona nam przez europejskiego króla, gdy zapytano go o ludzkie ofiary:

Działania satanistycznej Sekty Dziewiątego Kręgu na całym świecie są źródłem ogromnego wstydu. Ponownie, jestem zdania, że ​​to kompromitująca ludzkość sieć mafii chazarskiej musi być przechowywana w pudełku i wyciągnięta w ostatniej chwili, kiedy będzie taka potrzeba. W każdym kulcie wszyscy są ofiarami. Jest to bardzo poważny problem i muszą się nim zająć wysoko wykwalifikowane zespoły kryminalistyczne. To bardzo mroczny rozdział w dziejach ludzkości.

Kiedy psychopatyczni władcy Zachodu zostaną ostatecznie obaleni i zmuszeni do stawienia czoła swoim zbrodniom, ludzkość na pewno wejdzie w złoty wiek. Na przykład ogłoszono, że “fotosyntezy zostały zhackowane“, aby pozwolić na 40% wzrost produkcji rolnej bez konieczności niszczenia dziewiczego charakteru pod robienie miejsca farmom.

https://www.npr.org/sections/thesalt/2019/01/03/681941779/scientists-have-hacked-photosynthesis-in-search-of-more-productive-crops

W tym kontekście poproszono nas również o przekazanie następującego ostrzeżenia prezydentowi Jairowi Bolsonaro z Brazylii: “Jeśli zniszczysz nawet metr kwadratowy Amazonii aby zastąpić ją farmami soi, aby wyżywić chińskie świnie, ty i każdy członek twojego gabinetu będziecie ścigani i zabici. ” Jeśli Bolsonaro jest inteligentny może odkryć, że dziewicza natura może współistnieć z dużą gęstością zaludnienia i dobrobytem. Gdy tylko nowy system finansowy zacznie działać, amerykańskie wojsko zostanie przegrupowane jako planetarna jednostka ochrony, a jednym z ich najwyższych zajęć będzie ochrona pozostałego życia naturalnego na tej planecie. Oczywiście będą zawsze tam aby chronić słabszych i ubogich przed znęcaniem się i wyzyskiem. Wreszcie, aby zacytować Star Treka, będą mogli  “odkrywać nowe, dziwne światy, szukać nowego życia i nowych cywilizacji, śmiało zmierzać tam, gdzie nikt wcześniej nie był“.

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/01/07/former-senate-majority-leader-harry-reid-next-cabalist-to-be-executed-as-military-tribunals-begin/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 752

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o