[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 8 stycznia 2019

Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 8 stycznia 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Drodzy, komfort jest waszym naturalnym stanem istnienia. Wyszliście z energii Domu poprzez łono, z których oba są miejscami, które wspierają wasz komfort i dobre samopoczucie. Jako niemowlęta oczekujecie komfortu i będziecie płakać aby zaspokoić swoje potrzeby i powrócić do naturalnego stanu bycia.

Jak więc rozszerzyć i doświadczyć komfortu? Pozostając obecnym. Słuchając jakie są wasze potrzeby i dając je sobie. Nie stwarzając dyskomfortu dla siebie poprzez energetyczne nakładki strachu, zwątpienia, zmartwienia i oporu. Przez zaufanie i płynięcie, wiedząc, że dobre samopoczucie i pełnia są waszymi preferowanymi stanami i zawsze będziecie przekierowywać z powrotem do nich. Uznając wszystkie rzeczy, które wspierają wasz komfort, które już są na miejscu i służą wam.

Każda głęboka energetyczna zmiana wspiera waszą ekspansję ale potem będzie dążyć do integracji, abyście mogli czuć się komfortowo w tym nowym rozszerzonym stanie bycia. Kierujecie wielką zmianą w jednej chwili Teraz. W ten sposób nigdy nie będzie więcej niż możecie sobie z tym poradzić i ostatecznie zawsze znajdziecie drogę powrotną do komfortu. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/01/08/daily-message-tuesday-january-8-2019/

 

 

 

 

Hits: 156

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o