Lemuria, Atlantyda, E.T. i nowe linie czasowe ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Lemuria, Atlantyda, E.T. i nowe linie czasowe ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Odkrywaliśmy możliwości jakie istnieją dla ludzkości, teraz, gdy tak dobrze działaliście z energiami, które otrzymaliście. Widzimy, że otworzyły się dla was nowe możliwości i te możliwości wiążą się z większym połączeniem z korzeniami, które macie na Ziemi.

Widzimy więcej wykopanych kryształów Lemurii i Atlantydy. Widzimy linię czasu, w której odkrywa się prawdę o tym jak długo istniało ludzkie życie na waszej planecie i widzimy również możliwość odkrycia niezbitych dowodów pozaziemskiego życia na planecie Ziemia, i zostanie odkryta przez kogoś, kto tego nie ukryje.

Teraz, co to wszystko zrobi dla was wszystkich jeszcze nie zostało ustalone. Więcej możliwości otworzy się dla was w zależności od tego, jak potraktujecie wszystkie te informacje jako kolektyw. Informacje zgromadzone w kryształach Lemurii i Atlantydy wystarczą by przenieść ludzkość na nowy poziom.

Ale z tymi odkryciami, które macie w waszej bardzo prawdopodobnej przyszłości, przyjdą traumy, ponieważ wielu z was jeszcze nie w pełni przetworzyło emocje, których doświadczyliście po utracie Atlantydy i Lemurii a także z doświadczeń, które mieliście z istotami pozaziemskimi. Oczywiście nie wszystkie z nich były dobre i odnosimy się również do doświadczeń z przeszłości.

To, na co wykazaliście, że jesteście gotowi, jest intensywnym czasem, czasem informacji przychodzących do was, o których wielu z nas w wyższych królestwach wierzy, że możecie sobie teraz poradzić. Ale wy jesteście tymi, którzy muszą to przyjąć i stawić im czoła a my jesteśmy tymi, którzy wierzą w waszą zdolność uczynienia tego.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/lemuria-atlantis-e-t-s-new-timelines-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 125

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o