Magia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Magia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteście na najlepszej drodze do wielu magicznych doświadczeń a także poruszacie się w kierunku uczuć. Zmierzacie w kierunku odczuwania magii w swoim życiu z powodu tego, jak daleko już doszliście i ponieważ dla was pięciowymiarowe energie, z którymi współtworzycie, są magiczne w porównaniu do wszystkiego co do tej pory doświadczyliście.

Macie swoje opowieści o wróżkach i swoją fantastykę naukową i obie mają was przygotować na to, co nadchodzi. Kiedy zobaczycie postać z opowieści wierzącej w siebie i zobaczycie, co jest możliwe kiedy to ma miejsce, dostrzeżecie, co znajduje się w magazynie dla was wszystkich.

Pozwalacie aby te doświadczenia stały się rzeczywistością a wielu z was, którzy otrzymali tę transmisję, miało już w swoim życiu kilka magicznych doświadczeń. Macie teraz wystarczająco wysoką wibrację aby uwierzyć w to, co mówimy i jesteście dostrojeni do tych energii o wyższych częstotliwościach, co oznacza, że ​​mogą pracować z wami i wy możecie pracować z nimi, aby stworzyć więcej magii w swoim życiu.

Nie jesteście tu na Ziemi, w czwartym wymiarze aby czekać na rzeczy dopóki napływ energii piątego wymiaru nie przekroczy punktu krytycznego. Jesteście tam aby tworzyć magiczne doświadczenia, magiczne życie i jesteście tam, by zainspirować innych do wiary.

Jesteście tam aby inspirować innych, aby uwierzyli w siebie. Prawdziwa magia to po prostu tym. Nie ma żadnych mikstur, magicznych formułek ani różdżek, które muszą być magiczne i wykonywać to, co magiczne na co dzień w oczach większości.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/magic-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 105

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o