[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 10 stycznia 2019

Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 10 stycznia 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Wielu z was stawia bariery przed wkroczeniem w swoją prawdziwą autentyczną moc, ponieważ boicie się jej tworząc ciężar odpowiedzialności. Wynika to ze starego paradygmatu męczeńskiej służby a także z przeszłych wspomnień życiowych mniej niż pozytywnych doświadczeń wokół władzy.

Wejście w waszą autentyczną moc, waszą własną suwerenność i mistrzostwo jest waszą służbą. Służy na wiele sposobów. Pokazuje i zakotwicza energię tego, co można osiągnąć na waszej planecie. To pokazuje, że jesteście w energiach, które są całkowicie bezpieczne abyście ucieleśniali wasze boskie autentyczne ja i wybierali ścieżkę opartą na tej prawdzie. Jesteście potężnymi przywódcami dając przykład. Co więcej, wasz proces oświecenia wspomaga energetykę waszych społeczności, sieci, całej planety.

Wykonanie własnej pracy pozwala wam pomagać innym ze zrównoważonej, miłującej przestrzeni. To pozwala wam być bezpieczną osobą dla innych, którzy mogą was wtedy szukać i wiedzieć, że spotkają się z miłością i akceptacją, ponieważ nad tym właśnie pracowaliście aby wcielić wewnątrz siebie, widzicie.

Tak więc, nie tylko wasza istota służy energetyce planety, służy również innym w sposób, w jaki przepływa i wspiera wszystkich zaangażowanych. Pozwala także na to aby wasze własne dary wyszły na powierzchnię, aby dzielić się nimi w radosny sposób, co było zawsze waszą boską misją.

Nigdy nie chodziło o to, by dźwigać ciężar świata na swoich barkach ale raczej pozwolić światłu, które świeci w was aby zademonstrowało, co innego jest możliwe, co otwiera drogę innym by wkroczyli w odkrywanie własnego światła i Boskiej zdolności. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/01/10/daily-message-thursday-january-10-2019/

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 129

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o