Zmiany w polu elektromagnetycznym Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Zmiany w polu elektromagnetycznym Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Cieszymy się, że możemy przekazać wam ten przekaz, ponieważ wiemy jak ważne jest dla was wszystkich zrozumienie tego, co dzieje się w waszym świecie i jak odnosi się to do waszych podróży jako jednostek. Ostatnie zmiany w polu elektromagnetycznym Ziemi wpływają na was pozytywnie.

Wszystko czego doświadczacie od tego momentu, przybliża was do bycia gotowymi na energie zmiany. Zatem wszystko musi być postrzegane jako pozytywny krok naprzód dla ludzkości i nie jest to wyjątkiem. Zmiany w polu powodują, że Ziemia jest bardziej kompatybilna z energiami o wysokiej częstotliwości, które docierają do was ze wszystkich stron, cały dzień, każdego dnia.

Sieć, którą razem współtworzycie została również ulepszona przez ostatnie zmiany w polu elektromagnetycznym Ziemi. To wpłynie na was indywidualnie na różne sposoby ale efekt końcowy będzie taki, że zostaniecie przekształceni na poziomie komórkowym.

Będziecie w stanie utrzymywać wyższe częstotliwości w waszych ciałach fizycznych. Będziecie mieć większy dostęp do portalu, który istnieje w was, co da wam bezpośredni dostęp do wymiaru Energii Źródła i będziecie mogli intensywniej odczuwać swoje emocje. Oznacza to, że szybciej i efektywniej będziecie mogli przejść przez emocje o niższej częstotliwości.

Chcemy również zapewnić, że ta zmiana wpływa pozytywnie na środowisko na Ziemi. Będzie to część globalnego oczyszczenia, którego doświadczycie również przed ukończeniem zmiany. Możecie spodziewać się więcej pozytywnych zmian, które zostaną zainicjowane przez samą Ziemię a niektóre z nich zostaną zainicjowane przez sojuszników Ziemi, których jest wielu.

I oczywiście zaliczamy się do tej grupy. Dlatego spodziewajcie się, że wasze pola energetyczne otrzymają wspaniałe ulepszenia w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/changes-in-the-earths-electromagnetic-field-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 143

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o