[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Piątek, 11 stycznia 2019

Archanioł Gabriel ~ Piątek, 11 stycznia 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

Drodzy, wszystkie rzeczy mogą być w świetle lub w cieniu. Chcemy to wyjaśnić w sposób bardzo prosty do zrozumienia. Jeśli coś jest w świetle, to jest w stanie połączenia, jeśli jest w cieniu, jest w stanie separacji.

Dajmy wam przykład. Piękno, gdy jest tworzone lub doceniane jako czysty wyraz nieba na ziemi, jest przykładem jasnej strony piękna. Piękno, gdy zabiega się o nie jako zewnętrzny środek potwierdzenia lub odsunięcia się na bok jako lepszy od innych, będzie jej cieniem. Piękno nie jest ani światłem, ani ciemnością, jest po prostu pięknem.

Użycie duchowości/religii jest światłem, gdy jest używane jako środek połączenia, wsparcia i ekspansji, które służą całości. Jest cieniem, gdy dana osoba postrzega siebie jako lepszą lub bardziej uzdolnioną od innych i używa tego osądu do oddzielenia się od innych lub kontrolowania innych.

Pieniądze można wykorzystać do stworzenia uzdrowienia, ekspansji i służenia całości. Mogą być również używane jako środek zewnętrznego potwierdzenia i do oddzielenia się od innych. Pieniądze same w sobie nie są ani światłem, ani ciemnością, są po prostu pieniędzmi, narzędziem wymiany energii.

Więc kiedy jesteście prowadzeni do przyjrzenia się pracy z cieniem, to jest to tylko odkrywanie i odzyskiwanie tych części was, które wybrały oddzielenie się z jakiegokolwiek powodu i zaproszenie ich z powrotem do miłości i bezpieczeństwa w całości was. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/01/11/daily-message-friday-january-11-2019/

 

 

 

 

 

Hits: 104

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o