Współtworzenie z nami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Brak winy i brak uznania dla wyjścia poza was ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Badaliśmy ścieżki, które obraliście w tym życiu aby dotrzeć do miejsca, gdzie jesteście jako kolektyw i widzimy, że robiliście postępy w historii ludzkości pomimo pozornie trudności nie do pokonania. Były czasy kiedy ludzkie życie na Ziemi zostało prawie całkowicie zniszczone a wy przetrwaliście wiele innych trudności i zmagań by dostać się tam, gdzie jesteście dzisiaj.

Teraz, wasze życie stało się łatwiejsze dzięki technologicznym postępom, które zrobiliście ale te postępy technologiczne nie byłyby możliwe bez postępu ludzkiej świadomości. Widzicie, to wy tworzycie to wszystko. ET tego nie tworzą. Technologia nie kreuje także waszej rzeczywistości i nie możecie obwiniać złych facetów za żadne warunki na waszej planecie i w galaktyce.

To wy dyktujecie jak szybko rozszerzacie i rozwijacie ludzką świadomość a wszyscy inni grają tylko swoje role. Więc nie macie się czego obawiać. Dajecie sobie tylko iluzję, że od czasu do czasu można się czegoś obawiać.

Radzimy jednak abyście weszli w siebie, aby poczuć ewolucję waszej świadomości, ponieważ w ten sposób odciągnie to waszą uwagę od wszystkich rozrywek i wszystkich złudzeń, wszystkiego poza wami co mówi wam, że jest jakiś rodzaj siły, która uniemożliwia wam poruszanie się do przodu i uzyskiwanie dostępu do waszej mocy. Nie ma takiej siły, bez względu na to jak mogłoby to wyglądać.

Wszelkie ograniczenia, których doświadczacie są nakładane samemu sobie a nawet wtedy, gdy to ograniczenie ma formę czegoś poza wami, to jest przez wyrażenie zgody. Więc naszą radą jest zrelaksować się, spędzić więcej czasu w swoim wnętrzu i rozpoznać ile macie dostępu do nieograniczonej mocy, którą można znaleźć tylko w wewnątrz was i która nigdy nie zostanie zastąpiona przez coś lub kogoś poza wami.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/no-blame-no-credit-to-go-outside-of-you-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 90

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o