[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Sobota, 12 stycznia 2019

Archanioł Gabriel ~ Sobota, 12 stycznia 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

Moment, w którym słowo powinno być wprowadzone do zdania, świadczy o tym, że dokonujecie wyborów na podstawie własnej oceny lub strachu przed oceną innych. Jest to znak, że jesteście w oporze na to, co naprawdę czujecie a przynajmniej nie łączycie się z własnymi potrzebami i preferencjami. Jest to wskaźnik, że dajecie większą wartość zewnętrznemu sprawdzeniu poprawności niż wewnętrznym wskazówkom.

Co się stanie jeśli zastąpicie to, co powinniście zrobić tym, do czego czujecie się prowadzeni? Zaczynacie tworzyć więcej komfortu, łaski i łatwości dla siebie. Zaczęlibyście podejmować decyzje w oparciu o to, co jest dla was najlepszym wyborem w danym momencie. Wyszlibyście poza oczekiwania społeczne by uhonorować siebie.

Pozostawilibyście urazę, ponieważ wasze wybory byłyby oparte na tym, co jest w zgodzie z wami. Zaczęlibyście żyć znacznie bardziej autentycznie, co przesunie wszystkie wasze interakcje z innymi w prawdziwsze związki, ponieważ będziecie się objawiać z pełną skłonnością i obecnością.

Pamiętajcie, że słowo powinno wskazywać, że są inne opcje, które wymagają waszej uwagi. Jeśli, gdy spojrzycie na wszystkie opcje, za którymi nadal decydujecie podążać, co myślicie, że powinniście zrobić, uświadomcie sobie, że jest to teraz wasz preferowany wybór, który robicie świadomie a nie coś, nad czym nie macie kontroli. Zawsze jesteście, zawsze odpowiedzialni za swoje wybory a ich świadomość zmieni to, w jaki sposób objawiacie się sobie i innym. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/01/12/daily-message-saturday-january-12-2019/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 114

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o