Wasza własna osobista strefa ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasza własna osobista strefa ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy zadowoleni ze sposobu, w jaki wszyscy przyjmujecie nasze transmisje. Cieszymy się, że wszyscy jesteście otwarci na energie, które przekazujemy i jesteśmy zachwyceni, że przesłania są tak dobrze przyjmowane przez was. Ale nawet jeśli nie spodobało wam się to, co mieliśmy do powiedzenia i nawet gdyby energie, które przekazaliśmy nie zostały odebrane, nadal robilibyśmy to co robimy.

Nie zniechęcilibyśmy się w żaden sposób ani nie zmienilibyśmy naszego przesłania aby zdobyć większą publiczność lub lepsze oceny. I właśnie do robienia tego chcemy zachęcić was wszystkich. Zachęcamy was do kontynuowania tego co robicie, niezależnie od tego co to jest, o ile reprezentuje to, kim i czym jesteście. Chcemy abyście zignorowali krytyków i porzucili potrzebę akceptacji przez kogokolwiek.

Chcemy abyście robili wszystko co robicie ponieważ czujecie, że robicie to dobrze i chcemy, abyście patrzyli na każdą odpowiedź, którą otrzymujecie do tego co robicie jako pozytywną, jak wisienka na torcie. Ale jeśli robicie to co robicie ze względu na to, jak się czujecie kiedy to robicie, nigdy nie będziecie zawiedzeni, nigdy nie będziecie zniechęceni i nigdy nie będziecie odwiedzeni od tego.

I to jest takie ważne. Chcemy aktywować w tym przekazie pragnienie wytrwania w każdym z was. Nie róbcie tego, ponieważ pewnego dnia, być może, bodajże zrozumieją to. Czyńcie to z powodu tego jak się czujecie kiedy wyrażacie siebie, kiedy tworzycie, kiedy jesteście wierni temu, kim naprawdę jesteście. Świat potrzebuje więcej osób, które przyniosą te energie o wysokiej częstotliwości, które współtworzą z wami, kiedy jesteście w swojej osobistej strefie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-own-personal-zone-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o