[Portal] Wywiad nt. Medytacji Powrót Światła

Energie naszej Medytacji Powrót Światła już się budują i może to być nasza najbardziej udana i potężna medytacja w historii.

Współtworzymy historię. Ta medytacja może potencjalnie wyznaczyć przebieg linii czasowej gamma. Teraz jest czas.

 

Możecie wysłuchać wywiadu z Cobrą, który bardziej zagłębia się w energetykę Medytacji Powrót Światła:

https://www.youtube.com/watch?v=-u-_kviz8&feature=youtu.be

Lub przeczytać transkrypcje w języku angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim tutaj:

https://www.returntoyourtruth.com/single-post/2019/01/13/Bigger-than-Aug-2017-Solar-Eclipse-DROP-EVERYTHING-Latest-from-Cobra–Jan-20th21st-Lunar-Eclipse-Mass-Meditation-Briefing

Zwycięstwo światła!

 

Źródło: http://2012portal.blogspot.com/2019/01/return-of-light-meditation-interview.html

 

GROUND CREW COMMAND RADIO ∼ TRANSKRYPCJA WYWIADU Z COBRĄ NT. MEDYTACJI POWRÓT ŚWIATŁA

 

 

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Okay, Cobra, przyjaciel astrolog wyszedł z siebie, kiedy próbował oszacować całą, wyższą niż zwykle liczbę aspektów towarzyszących temu Zaćmieniu Księżyca, jest ich 20, jak powiedziałeś na swoim blogu … Potem oszalał jeszcze bardziej, podczas gdy również dokonał numerologicznego odczytu wydarzenia Zaćmienia Księżyca i połączył go z odczytem astrologicznym. Powiedział, że ten rok może być rokiem, na który wszyscy czekaliśmy. Więc bez bycia sensacjonistą … czy zgadzasz się, że zapora najprawdopodobniej w końcu się otworzy w tym roku … szczególnie, jeśli udział w Masowej Medytacji będzie wyższy niż zwykle?

 

COBRA

Zasadniczo nie przewiduję niczego ponieważ myślę, że ludzie są zbyt skupieni na ostatecznym wyniku – kiedy nastąpi Wydarzenie – wszyscy zgadują kiedy to się stanie. To nie o to chodzi. Chodzi o to, że współpracujemy organicznie i wspieramy cały proces. To nie tylko zewnętrzne wydarzenie, które nam się przydarzy. Nie jesteśmy biernymi obserwatorami. Jesteśmy współtwórcami tego. Tak więc, kiedy Wydarzenie nastąpi, moim zdaniem jest to niewłaściwe pytanie.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak. Zawsze zgadzałem się z tym pod względem całego tematu opuszczenia klubu czekających i skupienia się tylko na działaniu w chwili obecnej, tak myślę. Um … okej … pozwól mi po prostu przejść od razu do aspektów. Jakie są najważniejsze z 20 aspektów jakie planety i asteroidy na tym wykresie tworzą z Centrum Galaktycznym, takie jak Plejady i Syriusz?

 

COBRA

W porządku, na tym wykresie jest kilka konfiguracji, o których chciałbym wspomnieć. Pierwsza to konfiguracja Wielkiego Krzyża, która stawia wiele planet w skrajnym napięciu, które rozwiąże się w czasie wielkiego przełomu. Ten przełom nie jest określony – jak to się stanie ani jaki będzie dokładnie ten przełom – ale z pewnością nastąpi nagły i intensywny przypływ energii wchodzących na planetę. Następnie mamy wiele aspektów z Centrum Galaktycznym. Mamy także wiele aspektów Plejad i wiele aspektów Syriusza. Tak wiele planet i asteroid aktywuje te trzy Gwiezdne Wrota. Oznacza to, że te trzy Gwiezdne Wrota będą bardzo aktywne w całym procesie podczas naszej Medytacji Powrotu Światła i podczas Zaćmienia Księżyca. Mógłbym wymienić te aspekty jeden po drugim, ale nie sądzę …. To są szczegóły techniczne … Nie sądzę, żeby to było ważne. Jeśli chcesz, mogę wymienić niektóre z nich … To zależy od ciebie.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak, tylko kilka z nich, ponieważ jest ich w sumie dwadzieścia … więc tylko kilka z tych głównych, które uważasz, że pomogą ludziom wiedzieć lub być świadomymi.

 

COBRA

Okay, w zasadzie, Pallas tworzy aspekt z Galaktycznym Centrum, Merkury tworzy aspekt z Centrum Galaktycznym Centrum, Chiron tworzy aspekt z Galaktycznym Centrum, Uran jest tworzy aspekt z Galaktycznym Centrum, Węzeł Księżycowy tworzy aspekt z Galaktycznym Centrum. To tylko kilka z nich, które wyzwalają Centrum Galaktyczne. Potem Księżyc tworzy aspekt z Plejadami, Słońce również tworzy aspekt z Plejadami, mamy Chirona, który tworzy aspekt z Plejadami, Uran tworzy aspekt z Plejadami. Mamy Syriusza tworzącego aspekt z Marsem, mamy Saturna tworzącego aspekt z Syriuszem, Wenus tworzącą aspekt z Syriuszem, Jowisza tworzącego aspekt z Syriuszem, Neptuna tworzącego aspekt z Syriuszem i tak dalej. Zasadniczo prawie wszystkie planety i wszystkie asteroidy na wykresie tworzą aspekt z jednymi z tych trzech Gwiezdnych Wrót, co jest niesamowite. To po prostu bardzo mocna konfiguracja. Do tego mamy Wielki Krzyż, który jest bardzo intensywny.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak, to zadziwiające, jak to wszystko łączy się w jedną wielką chwilę TERAZ, która, ludzie, stanowi ogromną szansę dla nas wszystkich … .. która jest głównym tematem tego wywiadu, ponieważ odnosi się do zaćmienia Księżyca i wszystkich tych aspektów. Co to znaczy, że aktywują Centrum Galaktyki, jeśli to jest właściwe pytanie?

 

COBRA

Oznacza to, że istnieje pewna … ok, każdy aspekt astrologiczny tworzy pole rezonansowe w całym Układzie Słonecznym. A jeśli jest jakiś aspekt, tworzy on przejście – ścieżkę od konkretnych gwiezdnych wrót, przez układ słoneczny, w kierunku powierzchni tej planety. A więc te trzy gwiezdne wrota, które są aktywowane, oznaczają, że istnieją trzy różne hiperwymiarowe strumienie plazmy, które otworzą drogę dla energii Centrum Galaktycznego, energii Plejad i energii Syriusza, by napływały przez Układ Słoneczny i dotknęły powierzchni tej planety.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Całkiem ogromne. Okay, to dość ogromne. Więc … dobrze … co to znaczy, kiedy planeta lub asteroida w szczególności tworzy aspekt do Syriusza …. Oznacza to, że Syrianie są bardziej zaangażowani w planetarne wyzwolenie w tym momencie niż istoty z innych planet, lub co możesz nam o tym powiedzieć?

 

COBRA

Ponownie, energia gwiezdnych wrót Syriusza zacznie płynąć przez tę plazmę … Powiedziałbym, że przez plazmową, hiperwymiarową tubę w kierunku powierzchni planety. Oczywiście Syrianie, ponieważ są bardziej dostrojeni do tego szczególnego systemu gwiezdnego, będą niezwykle aktywni i znowu również Plejadianie będą aktywni, ponieważ mamy ten sam aspekt w Plejadach. Rasa Centralna również będzie bardzo aktywna. To jest jak … Powiedziałbym, że trzy kluczowe pozytywne pozaziemskie rasy będą niezwykle zaangażowane w tę konkretną aktywację.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Cóż, to prowadzi do następnego pytania, które dotyczy aspektów Plejadańskich Gwiezdnych Wrót Alkione … więc to tylko jedne z tych gwiezdnych wrót, które zostaną aktywowane podczas zaćmienia?

 

COBRA

Tak, to ta sama zasada.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Okay, teraz, jest tam … częściowo, aby dać ludziom świadomy punkt odniesienia z przeszłymi doświadczeniami, myślę, że … um, czy istnieje energetyczny związek między ogromnym i kluczowym przesileniem 21 grudnia 2012 r. a tym Zaćmieniem Księżyca 21 stycznia?

 

COBRA

Nie ma bezpośredniej korelacji między tymi dwoma … są to zupełnie inne energie, zupełnie inne konfiguracje i jest zupełnie inne tło dla tego wszystkiego.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Ale jeśli chodzi o proporcje, zakres, konsekwencje … czy mamy do czynienia z czymś, co jest na tym samym poziomie jak 21 grudnia 2012 roku?

 

COBRA

Na tym samym poziomie, tak. Tak.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Okej, więc naprawdę zwróćcie uwagę na to, wszyscy. Właśnie dlatego jesteśmy naprawdę … To jest przypadek wszystkich rąk na pokładzie … dla masowej medytacji 20 i 21 dnia tego miesiąca. Upewnijcie się, że tam będziecie. Teraz, czy nastąpiła jakakolwiek manipulacja czasowa … na przykład Thomas Williams mówił o 4-letniej pętli czasowej i tym podobnych, co mogło uniemożliwić nam zobaczenie niektórych zmian, które miały miejsce w grudniu 2012 r. na fizycznym poziomie? Wiesz cokolwiek o tym?

 

COBRA

Nie, to nie prawda.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Czy istnieje jakieś połączenie energetyczne między tym całkowitym zaćmieniem Księżyca w 2019 nad wszystkimi Amerykami a całkowitym zaćmieniem Słońca w USA w sierpniu w 2017 roku. ? Czy jest szansa, aby wziąć te energie i rozszerzyć teraz zmiany?

 

COBRA

Okay, Właściwie tak, istnieje korelacja. Ta medytacja 21 sierpnia 2017 roku nad Stanami Zjednoczonymi wywołała pewien proces, który toczy się od tamtej pory do teraz … i teraz poprawiamy tę całą sytuację … przeszliśmy … zdaliśmy egzamin, że tak powiem … i teraz rozszerzamy to na następny poziom.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

OK, wspaniale to słyszeć. Aby sprecyzować, jeśli masa krytyczna masowo medytujących zostanie osiągnięta w szczególności, możemy spodziewać się tego samego poziomu przełomu, jaki mieliśmy w dniu 21 sierpnia 2017 zeszłego roku w czasie Zaćmienia Słońca. Zgodziłbyś się z tym?

 

COBRA

To był rok przedostatni … był to rok 2017 … teraz jest 2019. Ale w rzeczywistości możemy spodziewać się a większego wpływu tym razem.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Proszę bardzo, ludzie. Czas to wykorzystać … zostawić wszystko i naprawdę to wykorzystać. No dalej … potwierdzone przez Cobrę. Niektórzy ludzie mówią: “Jeśli to jest w gwiazdach, to się stanie”, więc nie musimy “naciskać”, by tak rzec, aby upewnić się, że uzyskamy masę krytyczną. Teraz, po pierwsze, zgodziłbyś się z tym?

 

COBRA

Okay, jeśli jest to w gwiazdach, pozostanie w gwiazdach. Jeśli chcecie aby to się stało, musicie podjąć fizyczne działania.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

W porządku. Wspaniale. Dlaczego nasze zaangażowanie w medytację w prawdziwie zunifikowany sposób na powierzchni planety ma kluczowe znaczenie, aby sprawić by sprawy nastąpiły o wiele szybciej … i bardziej gładko?

 

COBRA

Ponieważ transformacja … przełom … musi nastąpić poprzez populację na powierzchni. Jeśli chcecie doświadczyć tego przejścia poprzez populację na powierzchni, muszą istnieć ludzie na powierzchni, którzy będą kierować energie dla przejścia … nie ma innej drogi … nie ma możliwości obejścia tego.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak, okej, proszę bardzo. No dobrze, więc czy my po prostu dajemy zielone światło dla zmiany, że tak powiem i zgadzamy się na doświadczanie Złotego Wieku, czy też jest coś bardziej ezoterycznego na temat tego, jak nasze ciała, DNA i systemy energetyczne mogą współpracować z gwiezdnymi wrotami podczas tego zaćmienia?

 

COBRA

Okay, w zasadzie zaćmienie to moment, w którym nie ma czasu … to moment z bezpośrednim połączeniem z 5-tym i wyższymi wymiarami. Jest to moment decyzji wolnej woli. Jest to moment, w którym możliwe są kwantowe skoki. Więc możecie wykorzystać energię zaćmienia aby podjąć decyzję o uruchomieniu kwantowej … kwantowej zmiany w waszej świadomości i w procesie manifestacji. Mówiąc planetarnie … mówiąc globalnie, będziemy skutecznie tworzyć pewien kwantowy skok w sytuacji planetarnej … i powiedziałbym … że w tym momencie rozpoczną się pewne nowe procesy, które prowadzą do wyzwolenia planety … i nie wolno mi jeszcze mówić o tym szczegółowo.

 

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak, zrozumiałe. Znowu, ludzie, to po raz kolejny podkreśla potrzebę bycia aktywnym i uczestniczenia w tym dość kluczowym i krytycznym dniu. A teraz, jak Chimera i Archonci kolidują z tym co ma się wydarzyć, jak sądzę, ogólnie rzecz biorąc. … i jak ludzie medytujący na powierzchni planety pomagają przeciwdziałać temu i upewniają się, że to, co jest “zapisane w gwiazdach” faktycznie nastąpi w pełnym tego potencjale? …

 

COBRA

Zasadniczo, co robi Chimera … albo co Archonci robią …to zniechęcają ludzi do medytowania tego dnia przez naciskanie na ich słabe psychologiczne miejsca … przez odwracanie ich uwagi na inne rzeczy … przez zmuszanie ich do zapomnienia … przez zniechęcanie ich do udziału … To jest główna strategia, której używają. I znowu, to jest wojna … to nie jest piknik … więc ludzie, którzy medytują, dążą do zwycięstwa … w kierunku wyzwolenia i każdy, kto bierze udział, liczy się… i znowu nie mogę obiecać szybkich rezultatów. Ta sytuacja na planecie jest znacznie trudniejsza, niż ktokolwiek się spodziewał. Musimy więc iść naprzód, aż to zrobimy … to wszystko, co możemy zrobić …. nie możemy zrobić nic innego.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak to prawda. Bardzo dobrze powiedziane. Okay … czy jest więcej do powiedzenia o tym, co dzieje się wielowymiarowo, kiedy robimy krytyczne medytacje? Na przykład … czy istnieją wielowymiarowe wersje nas samych, które uczestniczą w działaniu na różnych płaszczyznach istnienia?

 

COBRA

Tak oczywiście. Wasza fizyczna świadomość zajmuje się fizycznym aspektem aktywacji, podczas gdy wasze wyższe ja i wyższe aspekty waszej istoty opiekują się aspektami wyższych wymiarów tej samej aktywacji, więc wszystko pokrywa się… wszystko jest przekształcane.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

I wszystko to jest rozwikłane i uwolnione pod względem naszego potencjału, gdy fizyczne uczestnictwo odbywa się bardzo świadomie i celowo, prawda.

 

COBRA

Racja, tak, dokładnie.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Czy fizyczny udział musi się wydarzyć, aby aktywować wielowymiarowe aspekty, aby upewnić się, że nie ma z tym zamieszania?

 

COBRA

Tak oczywiście. Fizyczne uczestnictwo musi nastąpić, jeśli chcemy uruchomić wielowymiarową transformację dotyczącą powierzchni tej planety.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Okay, proszę ludzie. Słyszeliście to głośno i wyraźnie. W porządku. Teraz, z Uranem w kwadraturze do Słońca w czwartym domu (i jednocześnie w opozycji do Księżyca), czy jest to czas kiedy zwykli ludzie mogą nagle zmienić stronę, jeśli wolisz, i “połączyć kropki” o wiele łatwiej i zacząć budzić masy?

 

COBRA

Okay, powiedziałbym, że ci z tak zwanych nasion gwiezdnych, którzy nie zostali jeszcze obudzeni aż do tego momentu, mogą nagle mieć ten moment “Ah Ha!” i nagle obudzić się do tej wyższej rzeczywistości i do stanu sytuacji na tej planecie. A także masy mogą otrzymać pewne ujawnienia za pośrednictwem środków masowego przekazu. Przygotowywane są zza kulis rzeczy, które mogą się ujawnić w tym czasie.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak. I znowu, ludzie, potrzebne jest nasze wsparcie dla tego rodzaju … dla Sojuszu Ziemskiego, jak sądzę … aby pomóc im to zrealizować. Gramy tutaj tak ważną rolę. Więc zawsze o tym pamiętajcie. Okay, jak możemy połączyć się z Gwiezdnymi Wrotami Syriusza i Plejadiańskimi Gwiezdnymi Wrotami Alkione, aby pomóc w dostarczeniu Energii Źródła z Galaktycznego Centralnego Słońca … Innymi słowy, w jaki sposób możemy energetycznie łączyć się z tymi Gwiezdnymi Wrotami?

 

COBRA

Okay, najskuteczniejszym sposobem jest, gdy jest czysta noc. Wyjdźcie i połączcie się … i obserwujcie … obserwujcie Gwiazdę Syriusza, obserwujcie i oglądajcie Plejady. Oba są teraz widoczne na półkuli północnej, więc nie byłoby to zbyt trudne przez następne … powiedziałbym … sześć, siedem lub osiem nocy przed samą aktywacją. Możecie także łączyć się z Gwiezdnymi Wrotami Gwiazdy Syriusza przez kamień Cintamani i możecie połączyć się z Plejadiańskimi Gwiezdnymi Wrotami przez kamień mołdawit.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Fantastyczne. I w jaki sposób nasze połączenie z nimi pomaga w dostarczeniu większej ilości Energii Źródła na powierzchnię planety?

 

COBRA

Okay, Gwiezdne Wrota Syriusza i Plejadiańskie Gwiezdne Wrota są dwoma głównymi źródłami Energii Źródła, przefiltrowanymi, oczywiście, poprzez różne wymiary, które pomagają w procesie wyzwolenia planety.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Na pewno. Okay, wspomniałeś w swoim artykule o tej medytacji, że i tak istnieje impas między siłami Światła i Ciemności na powierzchni tej planety. Oto kilka przykładów tego impasu, których ludzie nie są lub nie mogą być świadomi. Przykład: wszyscy wiemy, że kabał lub media establishmentu utrzymują pewien stopień kontroli nad świadomością ludzi, która utrzymuje nieświadomą większość podzieloną. Co jeszcze jest, jeśli chodzi o to, co wolno ci powiedzieć?

 

COBRA

Okay, głównym impasem są oczywiście bomby toplet. Bomby toplet są głównym powodem, dla którego nie podjęto w tej chwili żadnych bezpośrednich działań. Innym impasem, o którym chciałbym wspomnieć, jest sytuacja z implantami. Większość ludzi nie chce się obudzić tylko dlatego, że ich implanty są tak silne. Trzeci aspekt, który jest dość aktywny, to dezinformacja … lub dezinformacja rozpowszechniana w Internecie. Powiedziałbym, że ponad 80% wszystkiego, co napisano w alternatywnych mediach, to dezinformacja. Ludzie są po prostu bombardowani tak wieloma nieudowodnionymi stwierdzeniami za pośrednictwem alternatywnych mediów, że cała sprawa straciła sens i w rzeczywistości staje się rozpraszaniem.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Słuszna uwaga. To naprawdę ważny punkt, aby wznieść się i być świadomym. Oczywiście, ludzie, to nie oznacza ignorowania lub odrzucania jakichkolwiek informacji, z którymi się spotykacie … ale cóż … z całą pewnością robimy co w naszej mocy, aby zapewnić tutaj niefiltrowane, dokładne, wyrównane informacje i oczywiście Cobra robi, co w jego mocy , nie trzeba dodawać. Okay, teraz obie Ameryki były przez długi czas uważane za “Nowy Świat” przynajmniej przez cywilizację Zachodu … i podejrzewam, że mają również najwięcej energii atlantydzkiej. Potem jest fakt, że maksimum zaćmienia dociera aż do zachodniego wybrzeża Afryki. Czy to oznacza ostatnie … mam nadzieję, że ostatnie warstwy nierozwiązanych energii Atlantydy i ich zawalenie się … wynurzą się, abyśmy mogli oczyścić podczas medytacji … podczas zaćmienia?

 

COBRA

Okej, nie zgodziłbym się z tym, że obie Ameryki są miejscem o największej energii Atlantydy. Jest to jedno z miejsc z energią atlantydzką i ta szczególna aktywacja nie jest tak bardzo związana z oczyszczaniem nierozwiązanych energii atlantydzkich. Jest połączona z czymś innym.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

W porządku. Czy możesz ujawnić, co to jest …?

 

COBRA

Nie. Nie.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

W porządku. Czy był jakiś szczególny powód, dla którego zdecydowałeś się zrobić Wykres Astrologiczny dla tej medytacji nad Nowym Jorkiem pod względem czasu, który ustawiłeś? Czy Nowy Jork jest szczególnie ważny w tym zaćmieniu, ponieważ Wall Street jest tu na Manhattanie?

 

COBRA

Nowy Jork jest dość znaczący. Jednym z … powiedziałbym … bardziej znaczących wirów dla tej medytacji, ale nie z powodu Manhattanu czy nawet Wall Street, więc … jest inny powód tego.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Rozumiem. Cały Nowy Jork, szczególnie Long Island, był niezwykle święty dla 13 rdzennych plemion indiańskich, które mieszkały w okolicy. Czy istnieje jakiś specjalny sposób, w jaki Nowy Jork i Long Island mogą zostać aktywowane podczas tego zaćmienia?

 

COBRA

Powiedziałbym, że wszystkie wiry wzdłuż pasu zaćmienia zostaną aktywowane … .nie tylko na Long Island.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

W porządku. W porządku. Bardzo interesujące. Teraz, czy Siły Światła, w szczególności grupy spoza planety, z którymi pracujesz … oczekują ekstremalnego oporu ze strony fizycznej i nie-fizycznej ciemności, przed i podczas Masowej Medytacji podczas Zaćmienia Księżyca?

 

COBRA

Okay, to, czego się spodziewam, już się dzieje. Jest bardzo silny opór, począwszy od częściowego zaćmienia Słońca, które się wydarzyło … Myślę, że było to 6 stycznia. W ciągu tych dwóch tygodni, które zmierzają ku Zaćmieniu Księżyca, jest wiele oczyszczenia, które jest dość intensywne i czasami może osiągać brutalne poziomy. To oczyszczenie oczyszcza niektóre z ciemniejszych aspektów tłumionej ludzkiej psychiki i może prowadzić do zwiększonej przemocy, a Siły Światła robią wszystko co mogą, aby zmniejszyć poziom przemocy w tym konkretnym okresie czasu.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak, zdecydowanie. To wspaniale. W porządku … teraz, jeśli tak … to czy od nas, populacji Lightworkerów na powierzchni oczekuje się… niekoniecznie polega na, ale oczekuje się od nas przez wiele grup spoza planety, abyśmy uczestniczyli w tej masowej medytacji, aby nie tylko zakotwiczyć Światło, ale również utrzymywać energie w równowadze dla planety i nieświadomej większości na powierzchni, aby móc absorbować i gromadzić Światło?

 

COBRA

Zasadniczo tak. Za każdym razem, gdy zakotwiczacie Światło, stabilizujecie także wzór energii na powierzchni planety. Są to dwie strony tej samej monety. Tak więc każdy, kto w jakikolwiek sposób zakotwicza światło, stabilizuje planetarną sieć energetyczną.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak. Znowu, ludzie, kolejne przypomnienie o kluczowej roli … i to jest kolejna ogromna rola, którą gramy, która polega na stabilizacji rzeczy … utrzymaniu rzeczy stabilnych i gładkich … ogromnej, ogromnej odpowiedzialności, którą wy i ja mamy … więc zawsze miejcie takie rzeczy na uwadze. Wspomniałeś już, że Kosmiczne Centralne Słońce wyśle ​​olbrzymi puls Światła poprzez całe stworzenie … i to spowoduje początek ostatecznego usunięcia ciemności z poprzez całego stworzenia … i że to Kosmiczne Centralne Słońce jest oczywiście czymś innym lub zakładamy, że to coś innego niż Galaktyczne Centralne Słońce, ale rzadko o tym mówiłeś w przeszłości. Dlaczego teraz zyskuje na znaczeniu, biorąc pod uwagę, że to Wydarzenie Zaćmienia Księżyca dzieje się tylko w niewielkiej części tej galaktyki … to jest w naszym układzie słonecznym i Zodiaku … nie mówiąc już o niewielkiej części Wszystkiego Co Jest?

 

COBRA

W porządku, każda masowa medytacja, którą zrobiliśmy, tworzy lub buduje połączenie pomiędzy naszym światem fizycznym i wyższymi wymiarami. Każda z udanych medytacji pogłębia i rozszerza to połączenie, a także wzmacnia nasze połączenie ze Źródłem, a więc powoli podążamy w kierunku punktu, w którym możemy po raz pierwszy zacząć świadomie łączyć się z Kosmicznym Centralnym Słońcem. Kosmiczne Centralne Słońce jest daleko ponad i i jest znacznie potężniejsze niż Galaktyczne Centralne Słońce. Galaktyczne Centralne Słońce nadzoruje tylko ewolucję tej konkretnej galaktyki, podczas gdy Kosmiczne Centralne Słońce nadzoruje ewolucję tego całego Wszechświata … i po raz pierwszy zostanie nawiązane bezpośrednie połączenie. Właściwie to nikt nie wie, jak wygląda to połączenie … ponieważ nikt w ciągu ostatnich … powiedziałbym … 14 miliardów lat kosmicznej historii nie stworzył tego połączenia, więc jesteśmy w jednym z kluczowych momentów ewolucji, która prowadzi od przeszłego kosmicznego cyklu do nowego kosmicznego cyklu. Jak zapewne wiecie, ta planeta jest kluczowa w tym procesie, ponieważ jest to ostatni punkt ogniskowy ciemności jako zasady w tym konkretnym Wszechświecie. Jest to powód, dla którego to zaćmienie nie jest tylko małym drobnym zaćmieniem na małej, maleńkiej planecie krążącej wokół niewielkiej, przeciętnej gwiazdy na obrzeżach małej galaktyki. Jest centralnym punktem transformacji kosmicznej wagi(znaczenia). I dlatego tu jesteśmy. Zostaliśmy wybrani, aby tu być. Planowaliśmy tu być. A teraz, w tym konkretnym momencie, specjalnie dla tego konkretnego celu, aby pomóc w punkcie zwrotnym tego cyklu kosmicznego podczas tego zaćmienia i aby połączyć bezpośrednio powierzchnię tej planety z Kosmicznym Centralnym Słońcem, aby następna faza naszej kompresji przełomu mogła zostać zainicjowana.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

To jest takie ogromne. Okay, więc jesteśmy dosłownie na poziomie uniwersalnym … jeśli nie na poziomie wieloświatowym, tworząc historię, częściowo dlatego, że nie zostało to zrobione wcześniej … przynajmniej z głębokiego fizycznego poziomu gęstości … czy to zgodne?

 

COBRA

Nigdy wcześniej tego nie robiono w tym konkretnym Wszechświecie. To pierwszy raz. Więc zdecydowanie nie wiemy, czego się spodziewać.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak. Bardzo niezbadane terytorium … co jest bardzo ekscytujące. I czy stało się to w innym wszechświecie? Jeśli wiesz?

 

COBRA

Dokonano tego wcześniej, ale jak wiecie, każdy Wszechświat, który został stworzony, miał inną strukturę … inne warunki … i jest to jedyny wszechświat, który doświadczył ciemności … lub powiedziałbym, że jedyny wszechświat, który istnieje … który nadal istnieje … który doświadczył ciemności, a więc ta szczególna sytuacja jest wyjątkowa.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

W porządku. Ale czy zrobiono to z fizycznego poziomu gęstości w jakimkolwiek innym wszechświecie?

 

COBRA

Tak. Ale bez silnej obecności pierwotnej anomalii.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Ach, cóż, to sprawia, że ​​jest to zupełnie inne i niepowtarzalne, chyba … co najmniej. Okay, cóż, to jest ogromne, ludzie. Wiecie, że jeszcze raz potwierdziliśmy fakt, że jesteście częścią historii i wszyscy razem dosłownie tworzymy historię, robiąc coś, czego wcześniej nie robiliśmy. Usłyszeliście to z pierwszej ręki. To jest tak głębokie … i dobry powód, żeby się podekscytować i uczestniczyć w nadchodzącą niedzielę lub poniedziałek … gdziekolwiek jesteście na świecie. Pozwólcie mi zobaczyć tutaj …. czy grupy pozaziemskie są w pełni świadome i czy w pełni zdają sobie sprawę z zakresu ekstremalnych uszkodzeń i wielorakich warstw tłumienia populacji Lightworkerów na powierzchni … i jak bardzo ta sytuacja wyraźnie wpłynęła na wskaźniki uczestnictwa populacji na powierzchni w masowych medytacjach?

COBRA

Okay, to jest trudne pytanie, po prostu dlatego, że grupy pozaziemskie nie mają takiego samego doświadczenia, jakie mamy na powierzchni planety. Widzą, co się dzieje, ale nie mają pojęcia, jak rzeczywiste doświadczenie przebywania na powierzchni planety odcięło od Światła i wsparcia … jak to naprawdę jest i jak naprawdę wygląda. Mają więc swoją własną ideę i zrozumienie, co jest, powiedziałbym … dalekie, dalekie od prawdy, ponieważ nie mają bezpośredniego doświadczenia. Po prostu, jeśli … ktoś zapyta was, jak myślisz, jak żyją dzieci w Afryce, kiedy umierają z głodu … nie macie pojęcia. Możecie oglądać zdjęcia na ekranie telewizora i macie jakiś zamysł o tym, ale nie macie pojęcia, jak to naprawdę jest. I to jest to samo, jak te pozytywne siły pozaziemskie nie mogą naprawdę zrozumieć, przez co przechodzi populacja na powierzchni.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak. Tak myślałem. Jest to jeden z tych klasycznych przypadków, w których możecie tylko naprawdę zrozumieć coś, kiedy sami przez to przechodzicie, a potem naprawdę to zrozumiecie. Jedną z kluczowych kwestii, o których można porozmawiać, jest … czy pozytywne grupy pozaziemskie bezpośrednio interweniują w oczyszczanie i uzdrawianie członków populacji na powierzchni w celu lepszego wypełnienia ich potencjału duszy i celu duszy … czy spowoduje to bezpośrednią interwencję pozaziemskich negatywnych grup, czy to fizycznych czy nie-fizycznych?

 

COBRA

Tak oczywiście. Jest to główny powód, dla którego Siły Światła nie interweniują, ponieważ nastąpiłby natychmiastowy odwet grup negatywnych. To jest główny problem, jaki mamy na tej planecie.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Jedną z rzeczy, o które lepiej zapytam, jeśli nie byłoby plazmowych bomb toplet lub groźby odwetu w szczególności w przypadku bomb toplet, czy byłoby to bezpieczne? Czy to sprawiłoby, że będzie bezpiecznie, czy bezpośrednio …

 

COBRA

Tak. Cała reszta, Siły Światła są w stanie się teraz ukryć. Więc jeśli wszystkie bomby toplet zostaną usunięte, będziemy mieli Wydarzenie w 15 minut.
NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

W porządku. W porządku. Więc czy “144 000” Gwiezdnych Nasion, które przybyły na tę planetę przez Gwiezdne Wrota, w szczególności przez Syriusza i Plejady jako mandala rodziny dusz, w celu wyzwolenia Ziemi (i którzy są także uważani za kawałki … każde z nich jest kawałkiem lub odłamkiem Świętego Graala) mają ogromną rolę do odegrania w czasie tego zaćmienia?

 

COBRA

Tak.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

W porządku. I jaka jest ich specjalna rola? Czy jest coś jeszcze, co można dodać do tego, o czym tak naprawdę nie dyskutowano w przeszłości.

 

COBRA

Nie teraz. Jeszcze nie. Będę mógł powiedzieć więcej po zakończeniu medytacji.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

W porządku. No cóż, ludzie. To po prostu pokazuje, że jesteście częścią bardzo prawdziwej … dosłownie … i słusznej operacji – operacji wyzwolenia planety. Więc potraktujcie to poważnie, jakby to była kariera w matrixie. Cóż, jeszcze bardziej poważnie. Okay, wielkie, ogromne rzeczy. Cobra, chcę krótko przejść do hierarchii ciemności na planie fizycznym. Trzy tygodnie temu mieliśmy Thomasa Williamsa w show i on tylko szybko wyjaśnił, że jeśli chodzi o fizyczny plan, to jak było … było … Lubię myśleć, że już nie ma, ale w każdym razie Draco na górze … na razie odłożymy Chimerę … Draco na górze i pod spodem są tak zwani “rodzice” około 20 lub 21 z nich … którzy wydają się być zrobieni z nanotechnologii i są nieśmiertelni w większości … i są trochę poniżej Draco, a każdy z tych rodziców, że tak powiem, jest odpowiedzialny za grupy … które są ogólnie nazywane czarnymi magami. W porządku…. znane jako sabat czarownic jako nazwa grup … a następnie pod nimi mamy rody czarnej szlachty. Czy wiesz sam dokładnie o tych czarnych magach lub grupach? Czy natknąłeś się na informacje i czy rzeczywiście są czarnymi magami?

 

COBRA

W porządku. Zasadniczo opisuje on strukturę Iluminatów, a niektórzy z tych Draco znajdują się na szczycie struktury Iluminatów, ale nad nimi jest Czarna Szlachta, więc te … powiedziałbym, że … sabaty czarnych magów są podstawową organiczną strukturą sieci Iluminatów na całej planecie.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

W porządku. I mówisz, że znajdują się na jednym poziomie poniżej rodów Czarnej Szlachty. Czy to jest poprawne?

 

COBRA

Tak.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak. W porządku. Tak czy owak, są z pewnością na szczycie. Okay, aktualizacja statusu na niefizycznych płaszczyznach … w szczególności płaszczyźnie plazmowej i plazmowych bomb toplet. Po pierwsze, czy płaszczyzna plazmowa jest nadal główną przeszkodą, którą trzeba oczyścić, ponieważ tam nadal znajduje się większość pierwotnej anomalii?

 

COBRA

Nadal jest … i będzie … aż do momentu przełomu.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Okay, rozumiem, że nie możesz wiele zdradzić. Płaszczyzna eteryczna, płaszczyzna mentalna i płaszczyzna astralna … czy wyglądają całkiem nieźle, czy też niższe podpłaszczyzny wymagają jeszcze trochę pracy?

 

COBRA

Nadal jest praca, którą trzeba wykonać, ale jest … powiedziałbym … stopniowa poprawa na tych płaszczyznach.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Okay, a potem, ludzie, jeśli to sprawia, że ​​czujecie się trochę niecierpliwy … ponownie, przyłączcie się do masowej medytacji. To moment do wykorzystania. Naprawdę. W wielkim stylu. Dobrze, Cobra, możesz nam krótko powiedzieć – jeśli w ogóle wiesz – jakie są ogólne odczucia i morale w tej chwili w Ruchu Oporu i grupami Konfederacji typowo, Plejadainie i Syrianie … jest coś, czym możesz podzielić się z nami na ten temat ?

COBRA

Zasadniczo jesteśmy w środku wojny … więc nie są … oni koncentrują się na przeforsowywaniu … koncentrują się na stworzeniu przełomu. Mają bardzo ekscytujące plany, ale te zostaną ujawnione gdy nadejdzie odpowiedni czas.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak. A ich morale jest wysokie?

 

COBRA

Ich morale jest dość wysokie. Istnieją pewne obawy. Ale ich ogólny pogląd na całą sytuację jest dość pozytywny.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Tak. Zdecydowanie. Ale oczywiście wciąż trochę napięty … szczególnie jeśli chodzi o pewne rzeczy, zakładam … co jest zrozumiałe. Taka właśnie jest wojna. Okej, Cobra … Chcę tylko zakończyć faktem, że … i mówię to z serca … dostarczyłeś ludności na powierzchni jedyny w swoim rodzaju intel, którego większość z nas nie była w stanie znaleźć lub dostać gdziekolwiek indziej … w szczególności niefizyczne płaszczyzny … Chimera … plazmowe bomby toplet … i wiele aspektów historii ludzkości. Nie z tych … i kilku innych powodów … i jestem pewien, że mówię za każdego, kto przez jakiś czas podąża za tobą … nigdy tego nie zapomnimy i kochamy cię za to … i nigdy nie zniechęcaj się ani nie czuj się przybity z takich rzeczy jak nieporozumienia lub konflikty mogące się pojawić w sieci Lightworkerów, ponieważ szkody poniesione przez lightworkerów od – i wcześniej – Atlantydy były szalone … były absurdalne … i nie dziwię się, że większość lightworkerów okazała się nieaktywna lub zbyt zniszczona aby naprawdę dobrze funkcjonować. Więc chcę zakończyć w tej kwestii… i możesz dodać wszystko co chcesz do tego bardzo serdecznego wyrazu wdzięczności wobec ciebie.

COBRA

Okay, dziękuję za to. Rozumiem, co przeżyła populacja na powierzchni ale muszę dodać, że mój psychologiczny makijaż jest trochę inny, więc muszę się do tego dostosować w pewien sposób … do tego, co tu się dzieje …. ponieważ dla mnie jest całkiem obcy. Dziękuję Ci bardzo. Chciałbym zaprosić wszystkich do medytacji – i uczestniczenia w tym konkretnym momencie – który jest dość kluczowy i może w dużym stopniu wpłynąć na to, jak przyśpieszenie w przyszłości odbędzie się I Zwycięstwo Światła.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Rzeczywiście, ludzie, Zwycięstwo Światła. I to naprawdę jest ogromna, ogromna okazja, aby przyspieszyć cały proces wyzwolenia planety bez szorstkości … aby nadal był tak płynny, jak to tylko możliwe. Więc, Cobra, dziękuję ci za wszystko i bądź silny i zobaczymy cię na płaszczyznach nie-fizycznych, jak sądzę, w czasie Zaćmienia Księżyca.

 

COBRA

Okay, będę obecny. Zasadniczo będę obecny w pewien sposób, który jest dość interesujący.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Fantastycznie. To wspaniale. Dziękuję za inspirację i porozmawiamy jeszcze raz … miejmy nadzieję, wkrótce po Zaćmieniu Księżyca z kilkoma wspaniałymi wiadomościami.

 

COBRA

W porządku. W porządku. Bardzo dobrze.

 

NIEZNANY WOJOWNIK ŚWIATŁA

Fantastycznie. W porządku. Proszę bardzo, ludzie, to był Cobra. Zrobimy krótką muzyczną przerwę i zaraz wrócę po drugiej stronie.

 

 

 

 

Źródło transkryptu: https://www.returntoyourtruth.com/single-post/2019/01/13/Bigger-than-Aug-2017-Solar-Eclipse-DROP-EVERYTHING-Latest-from-Cobra–Jan-20th21st-Lunar-Eclipse-Mass-Meditation-Briefing

 

 

 

 

Hits: 759

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
selena Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
selena
Gość
selena

Ogromna WDZIĘCZNOŚĆ za przetłumaczenie i opublikowanie tego szczególnego i bardzo ważnego Wywiadu <3
DZIĘKUJĘ <3