[Benjamin Fulford] Sędzia Sądu Najwyższego, prezes Banku Światowego i upadek kolejnego Rothschilda podczas gdy rewolucja jest kontynuowana.

2019-01-14

Sędzia Sądu Najwyższego, prezes Banku Światowego i upadek kolejnego Rothschilda podczas gdy rewolucja jest kontynuowana.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

 

Teraz, gdy czołowi satanistyczni kabaliści chazarscy upadli, urzędnicy drugiej rangi, tacy jak Sędzia Sądu Najwyższego Ruth Bader Ginsburg, Szef Banku Światowego Jim Yong Kim i Serena Rothschild (wdowa po Jacobie Rothschildu) zostają usunięci, podczas gdy trwa wojna o wyzwolenie ludzkości.

Ginsburg “zaginęła i może być martwa lub wciąż w szpitalu NY, nieobecna od dwóch tygodni wystąpień w Sądzie Najwyższym, lub w całym miesiącu stycznia, bez dowodu życia, przygotowując grunt dla prezydenta USA Donalda Trumpa, by mianować kolejnego Sędziego” – mówią źródła Pentagonu.

Jim Yong Kim, kandydat Clintona, został zmuszony do rezygnacji z funkcji prezesa Banku Światowego z powodu korupcji, mówią źródła rodziny Smoka. Badacze koncentrują się w szczególności na Haiti i zaangażowaniu Kima w korupcję Clintona związaną ze sztucznie wywołanym trzęsieniem ziemi w 2010 roku na Haiti, podają źródła CIA.

Serena Rothschild była wdową (lub żoną) wyższego rangą mędrca Syjonu Barona Jacoba Rothschilda i matką Nataniela Rothschilda. Wszystko, co wiemy to, że zmarła “po krótkiej chorobie“. Donoszono, że Jacob Rothschild już nie żyje ale wydaje się, że podejmowane są próby aby sprawić wrażenie, że wciąż żyje, aby nie dopuścić swego postępowego syna, Nathaniela. do przejęcia brytyjskiej gałęzi tej wciąż potężnej rodziny.

W każdym razie, wraz z toczącymi się amerykańskimi trybunałami wojskowymi, wielu bardziej znaczących maklerów i finansistów zostanie usuniętych w najbliższych dniach i tygodniach, jak twierdzą źródła Pentagonu. Wśród tych, którzy wkrótce mają upaść, są szefowa MFW Christine Lagarde i wyżsi rangą finansiści KKR … … Henry Kravis i George Roberts, jak podają źródła. Ponadto, premier Shinzo Abe z Japonii, prezydent Emmanuel Macron z Francji, premier Theresa May z Wielkiej Brytanii i masowy morderca Benjamin Netanjahu z Izraela odejdą, mówią źródła Pentagonu.

KKR i ich pracownik Generał David “zdradź nas” Petraeus są oskarżani w toczących się trybunałach wojskowych USA o ich rolę w tworzeniu i uzbrajaniu Daesh (nie chcemy obrażać Bogini nazywając ich ISIS), mówią źródła. Public relations KKR nie odpowiedziało na zapytanie w tej sprawie do czasu opublikowania tego biuletynu.

Francuskie źródła wojskowe twierdzą, że Emmanuel Macron wkrótce zostanie usunięty przez rząd wojskowy, który aresztuje kabalistów, którzy przejęli francuską demokrację w ciągu ostatnich 11 lat. Następnie przywrócą prawdziwą demokrację w Republice. Niech żyje Francja!

Decyzja o aresztowaniu Shinzo Abe potrwa dłużej ale rozpoczęły się wstępne prace, ponieważ francuska policja postawiła zarzuty Tsunekazu Takedę, prezesa komitetu olimpijskiego Japonii, o łapówkarstwo.

https://www.france24.com/en/20190111-japan-olympic-committee-chief-taked-indicated-afrance-corruption-tokyo-2020

Choć może to być postrzegane jako odwet francuski za aresztowanie i złe traktowanie byłego prezydenta Nissana Carlosa Ghosna, w tej historii jest coś więcej. Według japońskich prawicowych źródeł, Takeda jest członkiem japońskiej rodziny cesarskiej i był zaangażowany w otrzymanie Olimpiady w 2020 roku jako nagrodę za dobrze przeprowadzone masowe morderstwo w formie ataku tsunami i nuklearnego w Fukushimie 11 marca 2011 roku. Abe, jego gabinet i klan Iwasaki Mitsubishi zostaną usunięci w wyniku ich współudziału w masowym morderstwie, mówią źródła.

Theresa May zostanie usunięta ze swojej roli, próbując sabotować Brexit i przekazać kontrolę nad brytyjskim wywiadem gangsterom, którzy kontrolują UE, według źródeł MI6. Poniższy list został wysłany przez byłego szefa brytyjskiego wywiadu do parlamentarzystów aby ostrzec ich o zdradzie May.

Ponadto rząd USA podał do publicznej wiadomości, że nie uznaje już UE za prawowitego rządu, obniżając jej status dyplomatyczny.

https://www.dw.com/en/trump-administration-downgrades-eu-mission-to-us/a-46990608

Szefowa MFW Christine Lagarde jest również celem ataków ze strony USA ze względu na jej ciągły nacisk na pozycjonowanie swego rodzaju kryptowaluty Specjalnych Praw Ciągnienia MFW (SDR) jako alternatywy dla dolara USA, twierdzą źródła CIA. Zamiast tego ambasador rodziny Smoka twierdzi, że MFW zostanie zlikwidowany. Lagarde wcześniej błagała Chińczyków o szansę przeniesienia MFW do Azji i została odrzucona, jak zauważyło źródło.

https://www.reuters.com/article/us-imf-china-lagarde-idUSKBN1A922L

MFW ma mizerne osiągnięcia w zmuszaniu biednych krajów do zubożenia własnego ludu w celu przekazania zasobów korporacjom kontrolowanym przez mafię chazarską.

W każdym razie wygląda na to, że kiedy sidła się zamykają, bankierzy ponownie zaczęli spadać z budynków.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6568369/Man-injured-falling-height-inside-CanaryWharf-shopping-centre.html

Brytyjski wywiad mówi, że bankierzy giną zarówno po to aby ukryć ślady dowodów prowadzących do wyższych rangą osób, jak i do zbierania pieniędzy z ubezpieczenia.

Mówiąc o śladach dowodów, księgowy sądowy Kenneth Boyd zastanawiał się jak ludzie tacy jak Sekretarz Handlu Trumpa Wilbur Ross, Sekretarz Skarbu Steven Mnuchin, książę Charles, były brytyjski minister finansów James Sassoon, a także różne megakorporacje używają rajów podatkowych w celu uniknięcia podatków gdy reszta z nas jest zmuszona płacić.

https://www.ais-cpa.com/tax-avoidance-by-the-numbers-the-paradise-papers/

Sidła zamykają się także dla zbójeckiego państwa Izrael i ich czczącego szatana i oskarżonego kryminalnie premiera Benjamina Netanjahu, jak twierdzą źródła Pentagonu. Na tym froncie duży Kahuna, 11 września są brane pod uwagę. Przemówienie Trumpa z 8 stycznia miało dokładnie 9 minut i 11 sekund. Jest to wstęp Trumpa do ogłoszenia narodowego stanu wyjątkowego i opublikowania wszystkich dokumentów o 9/11, mówią źródła.

Również “opracowany przez Izrael projekt ustawy anty-BDS aby udzielić wartej 38 miliardów dolarów pomocy i karania mowy politycznej został dwukrotnie obalony w Senacie (56-44, 53-43, i potrzebuje 60 głosów), podczas gdy ruchy mają na celu oczyszczenie Kongresu z izraelskich podwójnych obywateli i zdrajców “- mówią źródła Pentagonu. (BDS = Bojkot, Dezinwestycja i Sankcje.)

Co więcej, globalny bojkot Izraela nasila się, “podczas gdy Bank HSBC pozbywa się izraelskiego handlarza bronią Elbit Systems, Airbnb zakazuje notowań giełdowych na Zachodnim Brzegu, a Brazylia może nie przenieść swojej ambasady do Jerozolimy“, mówią źródła.

Neokonserwatywny niewolniczy chłopiec Netonjahu John Bolton, “miał przycięte swoje skrzydła” przez tureckiego prezydenta Recepa Erdoğana i czołowego amerykańskiego generała Josepha Dunforda, kiedy próbował w zeszłym tygodniu powstrzymać wycofanie wojsk USA z Syrii, dodają.

Tymczasem były prokurator generalny USA Jeff Sessions, generał James Mattis i generał John Kelly prowadzą trybunały wojskowe dzięki wsparciu ze strony byłego dyrektora NSA admirała Mike’a Rogersa i byłego szefa agencji wywiadu obrony Mike’a Flynna, którzy obecnie zajmują się wyżej wymienionymi KKR i Petraeusem, mówią źródła.

Po czwartym tygodniu z rzędu zawieszenia działalności rządu Stanów Zjednoczonych, którego nie widać końca, cały świat widzi, że dni Korporacji USA są policzone. Dmitry Rogozin, szef Roscosmos State Space Corporation, odwołał swoją planowaną lutową wizytę w NASA (“not a space agency” – nie jest agencją kosmiczną), ponieważ rozpoczyna się “druga amerykańska wojna domowa“. Ponadto fakt, że pieniądze dla NASA zostały odcięte przez zawieszenie działalności, było niewątpliwie czynnikiem w odwołaniu wizyty.

http://tass.com/science/1039354

Zawieszenie działalności oznacza, że ​​coraz więcej nieopłaconych strażników więziennych i kontrolerów ruchu lotniczego zgłasza chorobę w pracy, a ponieważ dla 44 milionów Amerykanów kończą się talony żywnościowe, na Stany Zjednoczone sprowadza się chaos.

Dla kilku pozostałych pijących Kool-Aid, którzy wciąż wierzą, że zawieszenie rządu USA dotyczy finansowania już sfinansowanego muru, chcielibyśmy przypomnieć im, że USA mają skumulowany deficyt handlowy przekraczający 11 bilionów dolarów, deficyt budżetowy ponad 22 biliony dolarów, a nieuregulowane zobowiązania wynoszą 210 bilionów dolarów, a PKB 19 bilionów dolarów. Więc jeśli zarabiasz 19 000 $ rocznie i masz długi w wysokości 243000 $, czy chcesz ogłosić bankructwo czy pozostać zubożałym niewolnikiem do końca życia?

Towarzystwo Białego Smoka (WDS) i jego sojusznicy oferują alternatywę dla niekończącego się niewolnictwa długów. Nasza propozycja polega na natychmiastowym wyeliminowaniu, jako pojedyncze wydarzenie, wszystkich długów sektora publicznego i prywatnego. Następnie redystrybuowalibyśmy majątek skradziony ludziom przez oszukańcze prywatne banki centralne. Szacujemy, że oznaczałoby to jednorazową wypłatę w wysokości 400 000 USD każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku w USA. Ponadto, raz uwolnieni od niewolnictwa długów, Amerykanie mogliby używać swoich gospodarstw, zasobów, ludzi, fabryk , know-how i doskonałych umiejętności technologicznych aby stworzyć erę bezprecedensowego dobrobytu.

Jeśli chodzi o resztę świata, po tym jak Zachód znacjonalizuje banki centralne i usunie element kryminalny z systemu bankowego, możliwe będzie przeprowadzenie wartej wiele bilionów dolarów kampanii na rzecz położenia kresu ubóstwu i powstrzymania niszczenia środowiska. Można to zrobić bez długów i podatków, gdyby stworzono odpowiednią merytokratyczną strukturę zarządzania.

Chiński projekt “Jeden Pas Jedna Droga”, 60 razy większy niż Plan Marshalla, jest przykładem tego, jaki projekt musi również rozpocząć Zachód. Kiedy elita starej straży spotka się 22 lutego na ich festiwalu miłości w Davos, zobaczmy czy oferują coś, co nawet zbliży się do planu WDS aby wydać biliony dolarów rocznie na ratowanie naszej planety. Jeśli nie, to nadszedł czas aby usunąć ich kontrolę nad systemem finansowym. Ludzkość musi mieć wolność tworzenia idealnej przyszłości dla naszej planety.

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/01/14/supreme-court-justice-world-bank-president-another-rothschild-fall-as-revolution-continues/

 

 

 

 

 

Hits: 2123

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jan Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Jan
Gość
Jan

polityka może być piękna.Otwarty 1- EDYKT jest tego niekwestionowanym namacalnym dowodem.