isischannelings

Byłam w trakcie sesji z wcieleniem Białego Delfina Szafirowego Ognia Syriusza C, gdzie przewodnictwo przychodziło do niej w odniesieniu do Zaćmienia Księżyca w Lwie 21 stycznia, kiedy nagle pokazano mi Błękitną Kolumnę Światła (z Syriusza) promieniującą na piramidę w Gizie.

Ta Kolumna Niebieskiego Światła (Niebieski Promień) Syriusza zdawała się podróżować przez (pionowo w dół) piramidę w Gizie do Wewnętrznego Słońca Gai (jasnoniebieskiego koloru). Gdy to Światło przemieściło się z Piramidy w dół, pokazano mi, że wiele “otwarć” odbywa się spiralnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara … jakby portale zostały ustawione na pęd Ponownego Otwarcia … 21 by być dokładną.

Choć nie jestem pewna czym dokładnie są te “Otwarcia Portali”, wiedza, która przyszła była taka, że ​​Giza nie działa nawet w 1% swojego potencjału. Te Otwarcia Portali, które zostałyby zainicjowane przez Efekt Syriusza w czasie Pełni Księżyca w stopniu ZERO, zapoczątkowałyby proces, w którym zaczniemy rozumieć “Cel” Piramidy w Gizie, w szczególności jej Międzygalaktyczne Połączenie/Transmisja/Teleportacja/Portal. Jest to szczególnie istotne i ważne TERAZ do 21 dla Galaktycznych Przedstawicieli Narodów Gwiezdnych związanych z Federacją Galaktyczną, którzy mają nadzieję na ustanowienie i zakotwiczenie na Gai.

 

 

Wewnętrzne Słońce Gai aktywuje się. Niektórzy nawet dostrzegają przebłyski tego TERAZ. Stare Historie są zrzucane jak Skóra Węża w stylu pioruna. Fizyczne bóle /rany/złamania/stany zapalne pojawiają się nagle?!? … to jest fizyczna manifestacja emocjonalnego bagażu Starych Historii, które muszą ZOSTAĆ UWOLNIONE! Powtórzone… Zrób to teraz !!

Atlantydzkie Kody Równowagi/Jedności są aktywowane, aby Społeczeństwo powstało jako Równowaga Męski + Kobiecy (Shiva – Shakti). Aby przypomnieć, że Shiva jest Monadą Niebieskiego Promienia, jest Shiva-Shakti, czyli Zrównoważony Męski i Kobiecy. Syriusz jest narodem Trójgwiezdnym (Syriusz A (istoty lwie i kocie) + Syriusz B + Syriusz C (Morskie istoty + Wieloryby + Delfiny), który przewodzi w tym Roku Trójcy Świętej (2019).

Atlantydzkie Kody Równowagi/Jedności będą wspierane przez 21 Gwiezdnych Narodów (w zgodzie z Federacją Galaktyczną). Pierwsze z serii to Pulsy Dżwiękowe/Fale/Grzmoty, które poprzedziły Zaćmienie w styczniu 5/6. Pochodziły one z Andromedy i zostały pozyskane za pośrednictwem Seledynowego Portalu “Wewnętrznego Słońca”. Czujesz gorąco (ciepło), mimo że jest zima?!?! … to jest to, ponieważ Wewnętrzne Słońce wspiera w pełni nasze fizyczne słońce.

Trójgwiezdny Naród Syriusza Niebieski (męski) + Magenta (żeński) + Fiolet (niebieski + magenta) … (Trójca), będzie w pełnej sile w dniu 21 w czasie Zaćmienia Pełni Księżyca. Poruszanie się po “strukturach/instytucjach” Zaćmienia w Koziorożcu (5/6 stycznia) w połączeniu z Upadkiem Atlantydy/Patriarchatu będzie trzęsło. Strażnicy Mądrości Starożytnej Atlantydy wzbudzają się … stając się dostępnymi. Dotyczy to również miejsc wyrównanych ze Starożytną Atlantydą (na Oceanie Atlantyckim i wokół niego). Interesujące jest, że jest to miejsce, w którym Zaćmienie będzie też widoczne. Strażnicy Mądrości Starożytnej Atlantydy przyniosą również swoją Technologię, której widzieli nadużycie w sposób stronniczy na Atlantydzie, prowadząc do jej upadku. Uwolnijcie to POCZUCIE WINY Strażnicy Mądrości Starożytnej Atlantydy… nadszedł czas, aby napisać waszą NOWĄ HISTORIĘ, ale pamiętajcie aby UWOLNIĆ (uzdrowić) wasze stare historie, bo fakty będą teraz dziwniejsze niż fikcja …

Devyani Singh ~Sa Kei Na

 

 

Źródło: https://isischannelings.wordpress.com/2019/01/15/jan-21-leo-full-moon-eclipse-sirius-giza-galacticfedaration-atlantis-unitycodes/

 

 

 

 

Hits: 186

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o