[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Piątek, 18 stycznia 2019

Archanioł Gabriel ~ Piątek, 18 stycznia 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

Ponieważ wielu z Was ma za cel tworzenie dla was tętniącego życiem zdrowia, chcielibyśmy dziś omówić z wami wibracyjny stan żywności.

Jednym z powodów, dla których współczesna żywność stała się o wiele mniej podtrzymująca niż kiedykolwiek wcześniej, jest brak miłości wkładanej podczas jej przygotowywania. Ponieważ żywność zaczęła być produkowana masowo, stała się bardziej biznesem zysku a wibracje żywności zmieniły się, aby odzwierciedlić tę zmianę. Podobnie jest z fast foodami – jest to jedzenie przygotowane do spełnienia kryteriów szybkości i wygody ale brakuje mu energii miłości.

Kiedy rzeczy są produkowane masowo, często mogą pochodzić z energetycznej pieczęci obojętności. Jeśli pracownik naprawdę nie chciał tam być, może utrzymać energię urazy lub że jej przygotowanie było nieprzyjemnym obowiązkiem.

W dawnych czasach żywność była uprawiana celowo i przygotowywana z miłością. To, w połączeniu z praktyką błogosławienia jedzenia lub odmawiania modlitwy przed posiłkiem, spowodowało, że jedzenie było podawane nie tylko z myślą o podtrzymywaniu każdego, ale miało ono wyższą wibrację, niezależnie od tego czy jedzenie było wytwarzane czy podawane. Było również używany jako narzędzie do połączenia, które dodatkowo wspierało jego pełne miłości wibracje.

Tak więc, kiedy kroczycie naprzód w swoim pragnieniu miłowania i wspierania siebie i tych, których kochacie, namawiamy was aby miłość była głównym składnikiem waszego pożywienia. Uprawiajcie swoją żywność z miłością lub kupujcie jedzenie, które zostało wyhodowane z troską i odpowiedzialnością. Gotujcie z miłością i intencją połączenia. Dziękujcie za jedzenie. Pobłogosławcie wasze jedzenie i tych, którzy wam je dostarczyli.

Zanim spożyjecie posiłek, zapytajcie czy wybór, którego dokonujecie jest miłujący dla was i waszego ciała. Zapytajcie swoje ciało czego potrzebuje i pamiętajcie aby mu to dać. A jeśli z jakiegokolwiek powodu nie macie dostępu do jedzenia, które czujecie, że jest zrobione z miłości, napełnijcie je swoją własną miłością, wiedząc, że wasze błogosławieństwo stworzy wibracyjną zmianę, która uczyni je znacznie lepszym dla was. Nie ma niczego co sprawi, że wasze komórki będą lśniły bardziej dynamicznie niż spożycie pokarmu, który podtrzymuje energię miłości. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/01/18/daily-message-friday-january-18-2019/

 

 

 

 

 

 

Hits: 177

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o