[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

Wielu z was rozumie koncepcje poddania się i przepływu ale ma problem z pozostaniem w tym z wiarą i zaufaniem. Wynika to ze strachu lub wątpliwości, że rzeczy naprawdę się powiodą jeśli pozostaniecie w tym ruchu. Z tego powodu wielu z was nie pozostaje w stanie poddania się wystarczająco długo aby magia się wydarzyła.

Więc jeśli wiecie, że zaufanie jest tam gdzie się wahacie, dlaczego nie poeksperymentować i nie znaleźć technik, które pomogą wam pozostać w tym przepływie poddania się? Możecie użyć afirmacji takiej jak: “Bóg mnie teraz prowadzi”. Możecie po prostu zdecydować, że interesujące będzie zobaczyć jak sprawy się rozwiążą. Traktujcie to jako eksperyment. Przyjęcie obserwacyjnego punktu widzenia może pomóc oderwać się od emocjonalnych reakcji strachu i wątpliwości.

Pomysł polega na tym aby ze swoją mądrością mieć strategię, którą należy zastosować zanim nastąpi strach i wątpliwości. Nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. Znalezienie czegoś, co będzie dla was dobre, kojące i uspokajające i pamiętanie, by tego użyć kiedy traficie w to bardzo przewidywalne miejsce, w którym zwykle się wahacie, pomoże wam utrzymać się na tyle długo by wasza dusza i pomocnicy mogli was doprowadzić do najwyższych potencjałów.
Pomocne może być również zapamiętanie, że lęk i wątpliwości są najbardziej wiarygodnymi wskaźnikami wzmocnionego wzrostu (wasze ego nie chciałoby odzyskać kontroli, gdybyście nie próbowali przejąć kontroli gdybyście nie byli na dobrym tropie), więc możecie przyjać ich aktywację jako znak, że jesteście na skraju odkrycia i pozytywnej zmiany.

Boska kombinacja poddania się, wiary, przepływu i zaufania jest systemem nawigacyjnym umocnionego współtwórcy, drodzy. Pomoc sobie w objęciu tego, będzie jedną z najbardziej transformujących rzeczy jakie kiedykolwiek zrobicie. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/01/21/daily-message-monday-january-21-2019/

 

 

 

 

 

Hits: 106

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o