[Benjamin Fulford] Faszystowska 4-ta Rzesza rozpada się, podczas gdy obława na zbrodniarzy wojennych jest kontynuowana

2019-01-21

Faszystowska 4-ta Rzesza rozpada się, podczas gdy obława na zbrodniarzy wojennych jest kontynuowana

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Usunięcie Fuhrera George’a Busha Sr. ujawniło nową warstwę masowo mordujących faszystów w USA i Japonii w celu aresztowania lub nagłej śmierci, podczas gdy szaleje wojna z satanistyczną mafią chazarską.

W Japonii faszystowski premier Shinzo Abe i jego reżim zmierzają ku trybunałowi ds. zbrodni wojennych. Na początku francuska policja oskarżyła Tsunekazu Takedę, przewodniczącego japońskiego komitetu olimpijskiego, o korupcję. To tylko początek jego problemów prawnych. Takeda jest synem księcia Tsuneyoshi Takedy, kuzyna cesarza Hirohito, który był odpowiedzialny za stworzenie znanej jednostki 731 do walki z notorycznymi zarazkami, według źródeł amerykańskiej żandarmerii w Japonii. Reżim Abe został również przyłapany na próbach stworzenia własnego laboratorium broni biologicznej, pod przykrywką szkoły weterynaryjnej, mówią źródła.

Również, prognozowane koszty Igrzysk Olimpijskich w 2020 roku potroiły się do ponad 30 miliardów dolarów, aby wręczać łapówki gangsterom i politykom. Jednym z głównych sposobów prania tych pieniędzy jest to, że urzędnicy rządowi mówią gangsterom gdzie będą budowane olimpijskie miejsca spotkań, aby mogli wykupić ziemię i sprzedać ją rządowi z ogromnym narzutem, mówią japońskie źródła gangsterskie. Wygenerowane pieniądze są podzielone pomiędzy skorumpowanych polityków i gangsterów. Inne pieniądze trafiają na “bezpieczeństwo” olimpijskie, albo do gangsterów za “usługi ochrony” – mówią źródła.

To ma zastąpić fundusze, które zostały zdefraudowane z tak zwanego “sprzątania w Fukushimie“. Każdy dziennikarz, który faktycznie jedzie do Fukushimy z własnym licznikiem Geigera musi przyznać, że promieniowanie jest niewielkie. Pieniądze przeznaczone na “sprzątanie” trafiają do sprzątsterów i są przekazywane z powrotem do Tokio na łapówki, mówią źródła. Abe i jego grupa muszą pójść do więzienia lub piekła JAK NAJSZYBCIEJ.

Tymczasem w USA okazuje się, że specjalny prokurator Robert Mueller jest synem Szefa Gestapo Heinricha Muellera, według źródeł CIA. Chociaż zbrodnie ojca nie są zbrodnią syna, Robert Mueller zostanie oskarżony o udział w ukrywaniu 9/11, a także za udział w trwającym fałszywym rosyjskim polowaniu na czarownice w USA, źródła mówią.

https://archive.4plebs.org/pol/thread/168059921/

Warto zauważyć w tym kontekście, że głównymi przywódcami politycznymi uczestniczącymi w tegorocznym faszystowskim Światowym Forum Ekonomicznym w Davos w Szwajcarii są Shinzo Abe i kanclerz Niemiec (i córka Hitlera) Angela Merkel, odpowiedni szefowie faszystowskich sojuszników z II wojny światowej. Tymczasem szefowie państw, które walczły z faszystami, premier Wielkiej Brytanii Theresa May, prezydent Francji Emmanuel Macron, prezydent USA Donald Trump, prezydent Chin Xi Jinping, prezydent Rosji Władimir Putin i premier Indii Narendra Modi, wszyscy bojkotują Davos. Wielu liderów biznesu także odwołuje swoje pojawienie się tam, tak jak to zrobili w ubiegłym październikowym saudyjskim “Davos na pustyni”. To nie jest zbieg okoliczności, mówią źródła Pentagonu.

Źródła Agencji Wywiadu Wojskowego (DIA) mówią: “Stany Zjednoczone, wraz z Chińczykami i Rosjanami, przejęły wszystkie rachunki globalne, w tym rachunki Watykanu i Rezerwy Federalnej, aby skutecznie rozpocząć uruchomienie globalnego resetu walut.” Pierwsza część tego będzie dotyczyć spłacenia posiadaczy kont “Tier 1 “, mówią źródła. “Poziom pierwszy to właściciele kont i niektórzy kluczowi monarchowie, którzy praktycznie zostaną spłaceni, aby ‘zejść z drogi’ i przestać ingerować lub opóźniać proces globalnego resetu.

Zasadniczo jest to karma zataczająca pełne koło. Oznacza to, że oferta złożona dla Watykanu, Fedu, Jezuitów itp. polega na tym, by wziąć złoto lub wygrać [łapówka lub śmierć] “, mówi jedno źródło. Reszta resetu finansowego jest nadal przedmiotem debaty, ale istnieje szeroka zgoda na utworzenie zachodniej agencji planowania przyszłości, która będzie działać w harmonii z chińskim projektem Jeden Pas Jedna Droga (OBOR), mówią europejskie źródła rodziny królewskiej. Jej budżet początkowy wyniesie około 300 miliardów dolarów. Chiny zgodziły się również na zakup z eksportu z USA o wartości 1 bln USD, aby powstrzymać odpływ miejsc pracy i pieniędzy z gospodarki USA, zgadzają się z tym różne źródła. Jednym z widocznych znaków tego resetu jest fakt, że w Kongresie Stanów Zjednoczonych wprowadzono projekt ustawy o usunięciu Stanów Zjednoczonych z Organizacji Narodów Zjednoczonych i uwolnieniu ONZ od USA. Pamiętajcie, że ONZ jest prywatną korporacją i nie jest prawdziwym przedstawicielem ludzi na świecie.

Zdrowe części ONZ zostaną przejęte przez zastępstwo dla ONZ, które będzie miało siedzibę w Azji – być może w Laosie, zgodnie ze źródłami tajnego stowarzyszenia azjatyckiego.

https://www.thenewamerican.com/usnews/foreign-policy/item/31220-congressman

Oczyszczenie ONZ rozpoczęło się również od dochodzenia w sprawie korupcji w Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), polegającej na niewłaściwym wykorzystywaniu środków na Ebolę, na przykład na pokrycie kosztów podróży dziewczyny. WHO jest również oskarżana o szerzący się rasizm i seksizm. W miarę postępu tych śledztw, świat dowie się o jej roli w fałszowaniu lub w rzeczywistości powodowaniu pandemii w celu promowania kampanii szczepionkowych i sprzedaży farmaceutyków w zamian za łapówki.

https://www.theguardian.com/global-development/2019/jan/18/senior-world-health-organization-official-accused-of-using-ebola-cash-to-pay-for-girlfriends-flight-corruption-racism-sexism

Szczyt pomiędzy Trumpem a północnokoreańskim siłaczem Kim Jong Un’em planowany jest na koniec lutego po azjatyckim święcie w Nowego Roku i prawdopodobnie będzie dotyczyło resetu finansowego i kwestii takich jak reżim faszystowski w Japonii i zjednoczenie Korei, mówią Pentagon i azjatyckie tajne stowarzyszenia. Oczyszczenie satanistycznego kabała na Zachodzie powinno być bliskie ukończenia do czasu szczytu, mówią źródła. Zwłaszcza w USA zawieszenie działalności rządu toruje drogę do znacznego oczyszczenia.

Po przekroczeniu 30 dni zawieszenia działalności rządu, Trump może zwolnić pracowników federalnych w opresyjnych agencjach, takich jak TSA, IRS, skorumpowanych jak FBI, Departament Sprawiedliwości, CIA, Departament Stanu i funkcjonariuszy Tajnego Państwa lub grube ryby ścisłego kierownictwa (SES) umieszczone przez [ byłego prezydenta USA Baracka] Obamę “, zauważają źródła Pentagonu.

Ponadto “z sądami federalnymi z kończącymi się funduszami 18 stycznia, trybunały wojskowe mogą rozpocząć się na poważnie”, zauważają źródła. Co więcej, czystka rządu USA kontynuowana jest po tym, jak kongresman Tom Marino odejdzie tuż po reelekcji z powodu jego zaangażowania w kryzys opioidowy, który szaleje teraz w USA, zauważają źródła. Dodatkowo, zreformowane FBI zaczęło badać zagraniczną korupcję w Kongresie, mówią. To już zaczęło przynosić owoce w postaci anulowania różnych delegacji kongresowych (codel)”, zaczynając od podróży przewodniczącej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi i Adama Schiffa do Brukseli, Egiptu i Afganistanu” – mówią źródła.

Najwyraźniej codel mieli przyjmować rozkazy i łapówki od globalistów w Brukseli, sprowokować bractwo muzułmańskie w Egipcie i tylne drzwi do Izraela przez Synaj i przedłużyć handel narkotykami w Afganistanie“, mówią źródła. Podróż do Izraela miała zapewnić łapówkę dla codel aby mogli walczyć o ochronę amerykańskich transferów płatności do Izraela i chronić czczącego szatana premiera Benjamina Netanjahu. Na szczęście łapówki nie mogły być wypłacone a teraz Izraelczycy zamierzają w końcu oskarżyć ich ministra przestępstwa. Według izraelskich doniesień prasowych, prokurator generalny Izraela Avichai Mendelblit, zarekomenduje postawienie w stan oskarżenia Netanjahu w przyszłym miesiącu.

https://www.haaretz.com/israel-news/attorney-general-expected-to-charge-netanyahu-with-bribery-next-month-report-says-1.6851579

Tymczasem przegrani gromadzący się w Davos w tym tygodniu mogą kontemplować swoje porażki zarówno w służbie ludzkości, jak iw ochronie środowiska. Raport opublikowany w zeszłym tygodniu przez Institute of International Finance pokazuje, że ich babiloński niewolniczy system oparty na długu obciążył ludzkość 314% zadłużeniem w stosunku do PKB w wysokości 244 bilionów dolarów. Wszystko to gdy 46% światowej populacji żyje za mniej niż 5,50 USD dziennie, a najbogatsze 6 osób posiada tyle samo, co najbiedniejsze 50%.

https://www.zerohedge.com/news/2019-01-18/global-debt-tops-244-trillion-dollars-nearly-half-world-lives-less-550-day

https://www.ecowatch.com/richest-men-in-the-world-2274065153.html

I oczywiście, kiedy superbogaci kradną nam resztę, najbiedniejsi z biednych są zmuszani do kradzieży z natury, co skutkuje najgorszym wydarzeniem wymarcia w historii tej planety. Dość tego.

https://www.infowars.com/earths-ecosystems-are-on-a-collision-course-with-extinction-insect-populations-have-declined-by-up-to-98-percent-in-some-areas-of-the-world/

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/01/21/fascist-4th-reich-collapsing-as-roundup-of-war-criminals-continues/

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 1297

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o