[Portal] Bąbelki Nieba

Bąbelki Nieba

 

 

Medytacja Powrót Światła była wielkim sukcesem. Od 1 do 2 milionów osób zostało poinformowanych o medytacji, a od 300 000 do 400 000 osób rzeczywiście uczestniczyło, więc masa krytyczna została osiągnięta wielokrotnie:

 

Fala energii z Kosmicznego Centralnego Słońca dotarła do powierzchni planety i ta energia została zakotwiczona nieodwracalnie.

To znacznie zmieniło strukturę pierwotnej anomalii wokół powierzchni planety i weszliśmy w następną fazę Kompresji Przełomu, tak zwanej fazy zarodkowania:

 

Faza zarodkowania jest bardzo ważną fazą przejścia fazowego pomiędzy dwoma dynamicznymi systemami, a my właśnie dzisiaj weszliśmy w tę fazę planetarnego i kosmicznego procesu wyzwolenia:

https://en.wikipedia.org/wiki/Nucleation

Od teraz Bąbelki Nieba zaczęły formować się w kwarantannie Ziemi, w wyniku bezpośredniej interwencji Kosmicznego Centralnego Słońca. Było to możliwe tylko dlatego, że nasza zbiorowa świadomość podczas naszej medytacji działała jako soczewka aby zebrać światło Kosmicznego Centralnego Słońca na powierzchni planety. Przyszłe cywilizacje najprawdopodobniej uznają to za decydujący moment w ewolucji świadomości tej planety:

http://lightparty.com/Spirituality/KenCareyReview.html

144,000 Lightwarriors

Bąbelki Nieba to obszary czystego Światła, które istnieją niezależnie od wszelkiej materii, które zostały stworzone w 11-wymiarowym świecie brany kontinuum czasoprzestrzennym. To praktycznie oznacza, że ​​istnieją niewielkie obszary w fizycznej i niefizycznej materii na powierzchni planety, które są poza zasięgiem sił Ciemności. To jest prawdziwe znaczenie Powrotu Światła.

To również praktycznie oznacza, że ​​od teraz znacznie łatwiej będzie tworzyć i osiągać Światło w swoim życiu. Oznacza to, że opuściliśmy fazę Oporu, w której walczyliśmy z Kabałem, do fazy Przełomu, gdzie po prostu tworzymy naszą Nową Rzeczywistość, podczas gdy spokojnie obserwujemy jak stary świat zapada się pod ciężarem własnej entropii, bez bycia zasysanym w swój dramat ale wciąż lśniąc Światłem we wszystkich sytuacjach.

Bąbelki Nieba (pokazane na czerwono w poniższej symulacji) będą wzrastały w kwarantannie Piekła Ziemi (pokazanego na biało w poniższej symulacji) do momentu wystąpienia Przełomu (Wydarzenia):

 

Teraz nadszedł czas aby uwolnić pewne informacje, które mogą być dla niektórych szokujące ale w głębi duszy już to wiedzieliście.

W pewnym momencie po Wydarzeniu nastąpi fizyczne przesunięcie biegunowe osi obrotu Ziemi, które zostanie wywołane przez nasze Słońce stające się gwiazdą micronową/T-Tauri, wyzwolone przez aktywność Kosmicznego Centralnego Słońca i Galaktycznego Centralnego Słońca:

http://cosmicconvergence.org/?p=13

Aktywowane Słońce wyemituje wtedy ogromną falę plazmy, która spowoduje przesunięcie skorupy, oś obrotu przesunie się i stworzy falę tsunami o wysokości około 1 mili:

Massive Pole Shifts are Cyclic according to Declassified CIA Document

Impending Solar Flash Event Supported by Scientific Studies & Insider Testimony

Cosmic Rays as Triggers for Solar Flashes, Earth Core Eruptions & Pole Shifts

Ta wysoka na 1 milę fala tsunami skutecznie oczyści z powierzchni planety wszystkie zanieczyszczenia, które muszą zostać oczyszczone. Nie trzeba dodawać, że wszystkie Wyspy Światła i wszystkie Obszary Światła będą całkowicie niewrażliwe na falę tsunami, ponieważ będą chronione zaawansowanymi technologiami, które otrzymamy od pozytywnych ras po Wydarzeniu.

Ponieważ wszystko to nastąpi dopiero kilka lat po Wydarzeniu, nie ma się czego obawiać.

Podobne zjawisko plazmy słonecznej, ale mniejszej we wspaniałości i bez fizycznej zmiany osi, zdarzyło się w połowie cyklu precesyjnego, czyli 12.900 lat temu:

http://www.spacedaily.com/reports/Did_A_Massive_Solar_Proton_Event_Fry_The_Earth_999.html

Kabał jest zrozumiale nerwowy ponieważ wiedzą, że nie mają gdzie się ukryć i dlatego opracowali różne tajne programy kosmiczne, w próżnej nadziei, że z tego wyjdą.

Stworzyli także globalne oszustwo, aby ukryć prawdę nadchodzącym przesunięciu biegunów.

Tak, też go widzę ale nikt nie chce o tym mówić.

 

Zbliżające się przesunięcie biegunów jest jedną z ich głównych tajemnic, które próbują ukryć. Ale prawda wychodzi a magnetyczne odwrócenie, które jest prekursorem fizycznej zmiany osi, już się dzieje:

https://www.armstrongeconomics.com/international-news/nature/magnetic-poles-are-moving-rapidly-as-never-before-precursor-to-a-pole-shift/

Something Very Strange Is Happening to Earth’s Magnetic North Pole and No One Knows Why

http://themostimportantnews.com/archives/experts-warn-of-a-cataclysmic-flip-of-earths-magnetic-field-as-a-mysterious-anomaly-under-the-continent-of-africa-causes-it-to-weaken

Drugą tajemnicą, którą próbuje ukryć Kabał, jest to, że interakcje między żeńską i męską polaryzacją tworzą toroidalne pole elektromagnetyczne, które wyzwala energię kundalini, która prowadzi do wyzwolenia planety.

Ponieważ plan Jezuitów powstrzymania ludzkiej seksualności zawiódł, opracowali nowy plan. Chcą zdepolaryzować i zdezorientować kobiecą i męską tożsamość seksualną, promując zamęt płciowy:

https://www.rt.com/news/447454-pc-gone-wild-traditions-2018/

Pozbawiając męskości mężczyzn:

http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=115561

https://verydumbgovernment.blogspot.com/2019/01/suicidal-marketing-gillete-andtoxic.html

https://www.henrymakow.com/2019/01/is-director-of-toxic-masculini.html

I przez de-feminizację kobiet.

Aby pozbawić kobiecości i osłabić seksualnie kobiety, Jezuici zorganizowali w ostatnich dziesięcioleciach kampanie medialne promujące golenie pod pachami i włosów łonowych dla kobiet:

https://www.thecut.com/2014/06/why-were-grossed-out-women-pit-hair.html

Pachy i włosy łonowe są połączone z pierwotną kobiecą siłą, którą Jezuici i rodziny i Czarnej Szlachty chcą zniszczyć.

Narzucili także toksyczne produkty higieniczne, które powodują dysharmonię hormonalną u kobiet:

https://stillnessinthestorm.com/2019/01/endocrine-disruptors-study-links-early-puberty-in-girls-to-chemicals-in-shampoo-toothpaste-and-soap-even-if-only-used-by-mother-in-pregnancy/

https://stillnessinthestorm.com/2018/12/chemicals-in-cosmetics-other-products-tied-to-early-puberty-in-girls/

Czyste, niezakłócone, aktywne elektryczne męskie energie i czyste niezakłócone odblaskowe magnetyczne kobiece energie są niezbędne dla planetarnego wyzwolenia.

Czysta elektryczna aktywna energia męska to esencja Młota Thora.

Czyste magnetyczne receptywne energie kobiece tworzą pole rezonansowe, które jest Naczyniem Kontaktu dla Wydarzenia.

Razem tworzą Świętego Graala.

Razem tworzą mandalę Duchowej Rodziny:

On Soul Connections and Soulmates

Nadszedł czas aby najbardziej przebudzeni członkowie populacji na powierzchni zaczęli tworzyć więzy Duchowej Rodziny, oparte na perspektywie Duszy. Ten proces już się rozpoczął. Więcej instrukcji na ten temat zostanie podanych wkrótce.

Mandale Duchowej Rodziny zaczną żyć na Wyspach Światła. Proces tworzenia Wysp Światła już się rozpoczął i są już realizowane projekty w Azji, Europie, Afryce i Ameryce. Więcej instrukcji na ten temat zostanie podanych wkrótce.

Mandale Duchowych Rodzin i Wyspy Światła to Bąbelkami Nieba, które powstają wewnątrz ale równolegle do piekła aktualnych warunków na powierzchni. Objawiają się gdy jest wystarczająco dużo Światła. Są to nasiona przyszłej Oderwanej cywilizacji na powierzchni planety. Teraz jest czas.

Osobiście zostałem poprowadzony by zacząć tworzyć własną mandalę Duchowej Rodziny. Proces ten został przyspieszony od 1 stycznia 2019 r. pod przewodnictwem dowódcy Plejadiańskiej floty gwiezdnej Semjase, która w rzeczywistości jest jedną z Bratnich Dusz należącej do mojej mandali Duchowej Rodziny:

Plejadiańska Flota przygotowuje moje kobiece Bratnie Dusze i członkinie mojej Duchowej Rodziny na powierzchni planety do tego projektu, wysyłając im silne objawienia, wizje i synchronizacje, które przygotują je do kontaktu ze mną. Te silne doświadczenia duchowe zaczęły się dla nich już od opublikowania protokołów Naczynie Kontaktu w marcu 2018 r., ale nasiliły się od początku 2019 r.

Będziemy tworzyć Bąbelki Nieba, zakotwiczając prawdziwe tajemnice Bogini i przejdziemy przez przyspieszony proces Wniebowstąpienia.

Jeśli chcą się ze mną skontaktować, muszą utworzyć adres e-mail na tutanota:

https://tutanota.com/

I kontaktujcie się ze mną TYLKO z adresu e-mail tutanota na następujący adres e-mail: project501@tutanota.com

Dla ogólnej populacji na powierzchni, wszystkie informacje z mojego bloga zostały ładnie zebrane w książce, która została wydana w twardej oprawie i formacie elektronicznym. Ta książka będzie miała kluczowe znaczenie w czasie Wydarzenia, ponieważ mogą wtedy wystąpić zakłócenia w systemach elektronicznych a Internet może być niedostępny przez pewien krótki, ale kluczowy okres czasu wokół Wydarzenia. Ta książka będzie bardzo przydatna.

Możecie zamówić książkę tutaj:

https://portal-report.com/

 

I na koniec raportu medytacji Powrót Światła … w błyskawicznym momencie … wszystko, co zostało Zrobione, zostanie Cofnięte:

http://missionignition.net/blue/bluelament.php

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

Źródło: https://2012portal.blogspot.com/2019/01/bubbles-of-heaven.html

 

 

 

 

Hits: 1078

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o