[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Sobota, 26 stycznia 2019

Archanioł Gabriel ~ Sobota, 26 stycznia 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Tak wielu z was, z waszymi pięknymi, czułymi sercami, chce dokonać zmian w świecie ale nie jesteście całkiem pewni jak. Czujecie, że nie posiadacie umiejętności, ani treningu, ani autorytetu, ani zasobów na to. Zapewniamy cię, że tak nie jest!

Istnieje wiele różnych sposobów służenia na waszej planecie, drodzy, ale wszystkie drogi prowadzą do miłości. Miłość jest waszą supermocą i stanowi rdzeń każdego aktu dobroci, służby i bycia, jakie można sobie wyobrazić. Wybór, aby pokazać się jako miłość, aby zakotwiczyć miłość i wyrazić miłość, jest wszystkim co jest potrzebne aby coś zmienić.

Miłość jest waszą boską istotą i jest dostępna dla was, kiedy tylko chcecie. Nie wymagany jest specjalny trening aby otworzyć serce i pozwolić jej płynąć, tylko intencja by to zrobić i chęć zapamiętania, że ​​zawsze jest to opcja dla was.

Więc poddajcie się przepływowi miłości. Bądźcie dawcami miłości i odbiorcami miłości i wiedzcie, że zawsze będzie to więcej niż wystarczające, ponieważ każdy wybór miłości, który czynicie, pozwala wam stać się pięknymi kanałami najważniejszego elementu i pozwala waszemu byciu być waszym działaniem. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/01/26/daily-message-saturday-january-26-2019/

 

 

 

Hits: 144

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Claudia Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Claudia
Gość

Dziękuję z całego serca za wszystkie podpowiedzi tulę cię do serca swego anielskiego swietlistego gorącego błogosławię cię Aniele DEVI-A