[Benjamin Fulford] Zagrabienie wenezuelskiej ropy przez kabał zakończyło się porażką; wyłania się bankructwo korporacji USA

2019-01-28

Zagrabienie wenezuelskiej ropy przez kabał zakończyło się porażką; wyłania się bankructwo korporacji USA

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

 

Bitwa o planetę Ziemia nasila się, podczas gdy satanistyczny rządzący zachodni kabał jest zepchnięty do narożnika, niebezpieczny i dosłownie walczy o swoje życie. Kabał rozpaczliwie walczy o utrzymanie władzy, kradnąc rezerwy ropy w Wenezueli, ponieważ są skazani na zagładę jeśli stracą kontrolę nad systemem finansowym a tym samym ich zdolnością do zatrudniania ochrony. Coraz więcej demaskatorów ujawnia się i potwierdza, że ​​naprawdę stosują tortury i mordują dzieci i nadal próbują zamordować większość populacji Ziemi.

Na przykład brytyjska gazeta The Guardian potwierdza teraz to, co od dawna donoszono a mianowicie, że HIV/AIDS został rozmyślnie rozprzestrzeniony w celu wyludnienia Afryki.

https://www.theguardian.com/world/2019/jan/27/south-african-intelligence-officers-spread-aids-black-communities

Wiele lat temu donoszono, że dr Michael Meiring powiedział nam, że wraz z pionierem szczepionek przeciwko polio Dr. Jonasem Salkiem uczestniczyli w rozprzestrzenianiu wirusa HIV poprzez umieszczenie go w szczepionkach przeciwko polio dostarczonym 2 milionom Afrykanów. Początkowa geografia wybuchu HIV/AIDS w Afryce odpowiada dokładnie geografii kampanii szczepień przeciwko polio. Nie będziemy tego tu ponownie szczegółowo omawiać ale zapewniamy, że ebola, SARS, ptasia grypa itp. zostały również rozmyślnie rozprzestrzenione w ramach tego programu wyludnienia.

https://www.presstv.com/Detail/2018/02/22/553227/U.S.-bialeapon-viruses-insects-Georgia-Dilyana-Gaytandzhieva-Pentagon-Russia

https://sputniknews.com/military/201809111067942351-lugar-center-alleged-us-biolab/

Słyszymy również od większej liczby demaskatorów, którzy opisują w jaki sposób członkowie zachodniej elity rządzącej poświęcają w ofierze dzieci w ramach swego kultu Ba’ala, znanego również jako Moloch, Set, Szatan itd. Omówimy poniżej kilka najnowszych makabrycznych rewelacji ale najpierw spójrzmy na trwającą globalną walkę o władzę.

W swoim ostatnim gambicie satanistyczna mafia chazarska próbuje obecnie zachować kontrolę nad systemem finansowym opartym na petrodolarze, poprzez przejęcie rezerw ropy w Wenezueli. Opisujacy siebie jako satanista Leo Zagami wzywa wszystkich masonów do poparcia “przywódcy opozycji, masona Juana Guaido“, jako prezydenta walczącego o “masonerię i chrześcijaństwo“, przeciwko komunistycznemu papieżowi Franciszkowi i “komunistycznym jezuitom“.

https://leozagami.com/2019/01/25/freemasons-vs-jesuits-in-venezuela/

Wenezuela ma 303 miliardów baryłek ropy naftowej, największe rezerwy ropy na świecie a jej wysiłki zmierzające do usunięcia tej ropy z chazarskiego systemu petrodolara jest prawdziwym powodem próby obalenia prezydenta Nicolasa Maduro.

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/2019-01-24_16-59-31_0.jpg?itok=85Nbaoy9

https://www.zerohedge.com/news/2019-01-24/american-empire-pivots-toward-venezuela

Właściwie, niepowodzenie aby obalić Maduro, to moment w stylu “upadku Muru Berlińskiego” dla mafii chazarskiej. Jak wyjaśniają źródła Pentagonu, “zamach stanu neokonserwatystów przeciwko Maduro zakończył się niepowodzeniem, ponieważ wojska USA, Watykan, Meksyk, UE, RPA, Rosji, Chin, Iranu, Turcji, Indii, Kuby, Nikaragui, Boliwii i innych krajów nie towarzyszą dalej.” Ponadto, “Brazylia i Kolumbia odmawiają inwazji lub zezwolenia na korzystanie z ich baz, istnieje brak uznania przez ONZ marionetki Guaido, a nawet Organizacja Państw Amerykańskich (16 z 34) poniosła porażkę, nie uzyskując wystarczającej liczby głosów “. Należy również zauważyć, że Rosja wysłała bombowce atomowe w celu ochrony Wenezueli oraz elitarnych ochroniarzy, którzy mieli chronić Maduro. Cała ta operacja została przeprowadzona przez uznanego za winnego w Iran Contra przestępcę Elliotta Abramsa, senatora Marco Rubio i satanistycznego ministra przestępczości Izraela Benjamina Netanjahu. Ten ruch przeciwko Wenezueli ma miejsce, podczas gdy niewątpliwie niedemokratyczna UE uderzyła w chazarski system petrodolara, uznając Arabię ​​Saudyjską jako kraj finansujący terroryzm. To ogłoszenie pojawia się, gdy UE przedstawiła specjalne narzędzie aby uniknąć kierowanych przez Chazarów sankcji wobec Iranu.

https://www.zerohedge.com/news/2019-01-25/eu-adds-saudis-terror-funding-list-iran-sanction-evading-spv-reaches-advanced-stage

https://www.jpost.com/Arab-Israeli-Conflict/Will-EU-financial-vehicle-to-beat-USs-Iran-sanctions-be-a-game-changer-578541

To doprowadziło nas do aresztowania przez Kanadę dyrektora finansowego Huawei
Menga Wanzhou “za popełnienie oszustwa” przez okłamywanie amerykańskich banków o powiązaniach jej firmy z firmą telekomunikacyjną, która prowadziła interesy w Iranie “z naruszeniem sankcji nałożonych na Iran“. Kanadyjski syjonistyczny niewolnik Premier Justin Trudeau został zmuszony do zwolnienia kanadyjskiego ambasadora w Chinach, ponieważ ambasador powiedział prawdę, mówiąc między innymi, że Kanada nawet nie poparła “sankcji wobec Iranu“, z którymi rzekomo miały być związane aresztowania. Widzicie, że ten spór też naprawdę dotyczy kontroli nad międzynarodowym systemem finansowym. Chińczycy, za pośrednictwem Huawei, budują międzynarodowy system płatności, który nie opiera się na kontrolowanym przez Chazarów systemie SWIFT i o tym właśnie chodzi w tej walce – nie o “sankcje wobec Iranu“. Tymczasem amerykański rząd korporacyjny wydaje się, że ukradł zwrot podatku w celu sfinansowania trzymiesięcznego okresu zakończenia jego zawieszenia działalności, do 15 lutego. Spekulujemy, że tak jest, ponieważ ogłoszenie tymczasowego powrotu do pracy przez rząd zbiegło się w czasie z ogłoszeniem, że zwrot podatku będzie mniejszy niż ludzie mogliby się spodziewać.

Źródła Pentagonu mają inne wyjaśnienie, mówiąc: “Trump wstrzymał zawieszenie aż do 15 lutego, aby mógł wypowiedzieć się na forum Unii, ujawnić Sąd Najwyższy jako Bezwzględny, opłacić ławy przysięgłych i zatwierdzić sędziów i Prokuratora Generalnego Williama Barra, podczas gdy FBI może obsłużyć więcej nakazów sądowych, a następnie ogłosić stan wyjątkowy.” Wojsko USA wydaje się myśleć, że Trump jest ich zbawcą, ale jeśli nie użyje swojej deklaracji narodowego stanu wyjątkowego aby ogłosić jubileusz i ważną kampanię na rzecz pomocy planecie – podobnej w skali do chińskiego projektu OBOR – wtedy wszystko co naprawdę robi, to próba zachowania upadłego amerykańskiego rządu korporacyjnego. Mówiąc o bankructwie, źródła Pentagonu zauważają, że “Nie mogąc uzyskać finansowania od zirytowanych podatników i płatników w Kalifornii, agent Rothschildów Roger Kimmel zrezygnował z zarządu Pacific Gas and Electricity podczas gdy złożone są dokumenty o bankructwo.” Mam nadzieję, że procedury bankructwa ujawnią wykorzystanie przez tą firmę ukierunkowanej broni energetycznej w celu propagowania błędnej ludobójczej polityki Agendy 21. W każdym razie, pomimo zawirowań w USA i ataku na Wenezuelę, świat zmierza w dobrym kierunku, jako że Stany Zjednoczone rozluźniają kampanie militarne na całym świecie. Ostatnim posunięciem na tym froncie było porozumienie pokojowe osiągnięte w Afganistanie. Wydaje się również, że długotrwała wojna partyzancka na Filipinach dobiega końca.

https://www.japantimes.co.jp/news/2019/01/27/world/foreign-troops-exit-afghanistan-18-months-draft-deal-taliban-sources-say/

https://www.nst.com.my/world/2019/01/454495/muslim-self-rule-backed-philippines-troubled-south

Pokój na świecie jest warunkiem wstępnym do ponownego uruchomienia systemu finansowego, więc są to bardzo dobre znaki. Innym dobrym znakiem jest wzrost informatorów z satanistycznych sekt, którzy ujawniają informacje o sektach, których są częścią. Poniżej są dwie takie rewelacje. Pierwsza pochodzi od europejskiego demaskatora rodziny królewskiej, który niedawno skontaktował się z tym pisarzem. Oto, co miał do powiedzenia:

Szatan jest okultystycznym tytułem – nie osobą/rzeczą. Elementy satanistyczne są kultem, który wprowadza w fałszywą rzeczywistość swoje niecodzienne wierzenia. Kiedy ta fałszywa rzeczywistość się kończy, szatan po prostu nie będzie istniał; nazywa się to zmianą paradygmatu w fizyce. Spojrzałem na ten cały temat w archeologii kryminalistycznej Chazarów; wywodzi się od babilońskich kultów Baal’a i ofiar z ludzi, głównie dzieci. Przeobraziło się w to, czym jest obecnie znane jawnie jako Kościół katolicki – wysoce okrojony rytuał quasi-krwi – kult Ba’ala, lub komu bije dzwon.

Początki Jezuitów też tam prowadzą. Odwołajcie się do dowodów z incydentu w Fukushimie, kiedy jezuita [Czarny papież Peter Hans Kolvenbach] ogłosił się szatanem. Jest to wysoki czarny tytuł kościoła podobny do papieża. Nie pozwalam by to bzdury przeraziły mnie; są psychotycznymi przestępcami i niczym więcej.”  Staram się pozostać ponad tym, by zachować samozachowawczość ale był tu bardzo nietypowy epizod, podczas gdy przeglądałem niektóre dowody wysokiego poziomu nt.powyższego – satanistyczny rytuał w Australii z udziałem policji, wszystkich ludzi, gdzie ciężarna kobieta została rozcięta od mostka do pachwiny, jej dziecko zostało podzielone na części i zjedzone, a potem szereg dzieci pod wpływem narkotyków paradowało i zostały ścięte, nie mniej, i zwykła przesiąknięta krwią seksualna orgia, jak to miało miejsce podczas przełomowego World Trade Center. 9/11 była to ofiara krwi, by przywołać tę dziwną koncepcję antychrysta lub powtórnego przyjścia – wszystko mesjanistyczne. Stałem się bardzo przygnębiony tą całą sprawą i naprawdę zniesmaczony. “Przez lata było kilka podobnych incydentów, podczas gdy ja musiałem zbadać tak wiele scenariuszy studium przypadków- aby zaprojektować ten system finansowy. Drugą małą bryłką w tej całej sprawie był LHC CERN, który powtarzał komunikat ‘Tekel. Jest to stara babilońska fraza ‘Meme tekel Parsin’ lub ‘zapowiedź katastrofy’ i pochodzi od Nabuchodonozora. Rozumiem, że kiedy dowiedział się o tym wysoki poziom satanistycznych elementów różnych klas rządzących na całym świecie, ich ręce podniosły się, ponieważ systemy finansowe, które ich chroniły, podtrzymywały ich, zmierzały do zakończenia. Otwarcie, dużo się mówi o słowach NLP ‘Przesunięcie kwantowe’, które odnoszą się do tego incydentu, a także o naprawdę imponującym przyspieszeniu całej rewolucji technologicznej DLT, w tym nowego światowego systemu finansowego.
Inne ujawnienie znaleziono w zeszłym tygodniu w dyskusji na czacie.  https://8ch.net/pol/res/12708444.html  Oto cytat z tego:

Pochodzę z zamożnej rodziny z branży motoryzacyjnej ale zostałem wygnany, ponieważ nie jestem w ich rodzaju. Nie obawiajcie się, mam wystarczające fundusze aby trwać wiecznie, lub dopóki się nie zabiję. Ale wcześniej chciałbym wyjaśnić tym, którzy mogą być zainteresowani, w jaki sposób bogaci pedofile mogą kupić indywidualne lub grupy dzieci. Oferowane usługi obejmują także niszczenie dowodów, ochronę policji, edukację seksualną dziecka przed zakupem oraz wysyłkę w całej Europie. To pedo Amazon dla wyższych klas. Główny magazyn działa z kantonu mojej rodziny. Bellinzona to miejsce, w którym znajdziecie stolicę pedo organizacji przestępczych. Jest kierowana przez niektórych Żydów i innych. Dzięki wam, poznałem prawdę o Żydach. “

Ci, których ta osoba nazywa “Żydami“, oczywiście nie są prawdziwymi Żydami ale członkami kultu Baal’a udającymi Żydów. Przebierają się również za muzułmanów, jak w saudyjskiej rodzinie królewskiej, chrześcijan, jak w rodzinie Bushów itd. Ich czas się kończy.

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/01/28/cabal-venezuelan-oil-grab-fails-u-s-corporation-bankruptcy-looms/

 

 

 

 

Hits: 1841

1
Dodaj komentarz

avatar
0 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
pasożyd Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o