Jakie jest wasze zadanie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Jakie jest wasze zadanie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Mamy zdolność wyczuwania kiedy o coś prosicie i jesteśmy w stanie wykryć dokładnie to o co prosicie, nawet jeśli nie wyrazicie tego słowami ani nie myślicie o tym świadomie w swojej głowie. Jesteśmy tylko jedną radą w jednym wymiarze i koncentrujemy się tylko na tej galaktyce. Więc możecie sobie wyobrazić, jak dostrojone do was wszystkich jest Źródło.

Źródło jest wszystkim co jest, a jednak Źródło wciąż ma zdolność wyczuwania i rozumienia każdego z waszych pragnień. Teraz, chcemy również podkreślić, że Źródło ma wiele różnych sposobów dostarczania tego, czego pragniecie. Jest wielu agentów działających na rzecz tej bardzo życzliwej, kochającej, wszechobecnej Energii, którą jest Źródło.

Mówimy wam to, ponieważ chcemy abyście wiedzieli, że waszym zadaniem nie jest sprawienie by to wszystko zaistniało. Od bardzo młodego wieku mówiono wam, że musicie pracować aby nie tylko przeżyć, ale także zdobyć rzeczy, które chcecie dla czystej przyjemności. I dlatego regularnie jesteście programowani na myślenie, że to wszystko zależy od was i że zazwyczaj będziecie tylko w stanie uzyskać to, czego pragniecie poprzez ciężką pracę, krew, pot i łzy.

Przeprogramowanie jest już w toku i cieszymy się, że jesteśmy częścią tego przeprogramowania. Chcemy abyście mieli wiarę, abyście ufali. Chcemy abyście się zrelaksowali i wiedzieli, że jesteście także agentami Źródła. Waszym zadaniem jest pragnąć, ponieważ to przez wasze pragnienia tworzycie i to poprzez te stworzenia Źródło rozwija się. Zalecamy abyście wykonywali wasze zadania i pozwolili reszcie z nas na wykonanie naszych.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/what-your-job-is-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Hits: 117

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o