[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Sobota, 2 lutego 2019

Archanioł Gabriel ~ Sobota, 2 lutego 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

 

Zaufanie jest wiarą w coś większego od was. Zaufanie jest wiarą, że to większe coś jest tam dla was niezmiennie pod każdym względem. To wasza wiara i ufność pozwalają wam poruszać się z przepływem z największą łatwością. Jeśli jesteście w oporze na przepływ, co możecie zrobić aby pogłębić zaufanie?

Zaufanie jest niewiarygodnie ważnym elementem w waszym życiu, ponieważ pozwala wam na ekspansję, rozwój i ruch do przodu. Zaufanie jest również elementem, z którym większość ludzi zmaga się najbardziej. Wzmacniacie swoje zaufanie zaczynając pracę z wszechświatem, poprzez medytację, prosząc o pomoc, obserwując znaki i bawiąc się boską kombinacją poddania się, wiary, przepływu i zaufania.

Możecie zacząć traktować to jak eksperyment. Poddajcie się z intencją najwyższego dobra, wejdźcie w przepływ z wiarą i zaufaniem i zobaczcie, co się stanie. Uważajcie na znaki i synchronizacje. Jeśli pozwolicie sobie na pozostanie w systemie i zwrócenie uwagi, zaczniecie dostrzegać magię, która obfituje wokół was i pod jakim niesamowitym jesteście prowadzeniem i opieką.

Zaczniecie rozpoznawać, że kiedy używacie boskiej kombinacji, rzeczy łączą się z dużo większą łatwością a wasze dni są przyjemniejsze, a kiedy nie używacie jej, rzeczy stają się trudniejsze. Decydując się na przekierowanie, raz za razem, na poddanie się, wiarę, przepływ, model zaufania, naprawdę zaczniecie widzieć jak pięknie wszechświat was prowadzi. Stamtąd wasza wiara i ufność będą wzrastać i pogłębiać się, otwierając drzwi do akceptacji i pozwolenia, co stwarza doświadczenie pokoju. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/02/02/daily-message-saturday-february-2-2019/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o