Nie czekajcie, aż przepowiednie się spełnią ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Nie czekajcie, aż przepowiednie się spełnią ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Rozważamy możliwości, które wszyscy macie przed sobą i wiemy, że zastanawiacie się również, która linia czasowa będzie dla was najlepsza jako indywidualnych osób i jako najlepsze możliwe doświadczenia dla kolektywu. Uznajemy także, że wielu z was nadal wierzy, że pewne rzeczy po prostu się wydarzą, bez względu na wszystko. Wiemy o tym, ponieważ słyszymy jak pytacie i widzimy, jak spekulujecie o tym co się wydarzy, jakby coś mogło być wyryte w kamieniu.

Będziecie kontynuowali wznoszenie się i to jest jedyna gwarancja. Teraz, widzimy także jak wielu z was stawia wszystko na jedną kartę. Słyszycie o czymś, co ma się wydarzyć w pewnym momencie w przyszłości i skupiacie się na tym. Dotyczy to wielu rzeczy, w tym tego co przed chwilą powiedzieliśmy, co jest zapewnione.

Nie chcecie czekać aż dojdzie do zmiany albo cokolwiek innego się stanie, zanim sami ustalicie jak chcecie żyć tu i teraz. Chcemy abyście pamiętali, że tworzycie swoją rzeczywistość i niezależnie od tego jaką rzeczywistość wybierzecie, zawsze znajdzie się tam wersja zbiorowości. Dlatego, jeśli chcecie doświadczyć czegoś w swoim życiu, nie czekajcie aż spełni się jakieś przewidywanie, zanim zaczniecie żyć.

Chcemy bardziej niż cokolwiek innego aby wzmocnić was wszystkich, a najlepszym sposobem w jaki możemy was wesprzeć jest przypominanie wam, że macie teraz w sobie zdolność odczuwania tego, jak chcecie się czuć, wibrować w harmonii z tym co chcecie doświadczyć. Jeśli potraficie oderwać myśli od przyszłości wystarczająco długo, możecie stworzyć całkiem niezłą teraźniejszość dla siebie, właśnie tu i teraz. I możecie rozwinąć ten obecny moment na całą wieczność.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/dont-wait-for-the-predictions-to-come-true-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 136

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o