Wasze Wyższe Wymiarowo Jaźnie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasze Wyższe Wymiarowo Jaźnie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zapaliliśmy płomień, który teraz płonie w każdym z was i jesteśmy podekscytowani tym, co zrobicie z tą pasją i ekscytacją, które uaktywniliśmy w was. Wiemy, że wszyscy jesteście podekscytowani dostępnością waszych pięciowymiarowych zdolności, stawaniem się waszymi wyższymi jaźniami i byciem tym, kim zawsze było wam przeznaczone aby stać się w tym życiu.

Wiemy również, że kiedy łączycie się z naszą energią poprzez te transmisje, dostajecie przedsmak energii wyższych wymiarów, z której pochodzicie. Wszyscy byliście pierwotnie dwunastowymiarowymi istotami w tym wszechświecie i przeszliście w dół przez wymiary, by dotrzeć do samego początku. A teraz powstajecie i już osiągnęliście czwarty.

Tak więc, kiedy łączycie się z nami, czujecie, że część was zostaje aktywowana. Ponieważ nawet jeśli nie jesteście już istotami dziewięciowymiarowymi, z pewnością byliście tam gdzie my jesteśmy teraz, co nie jest tak bardzo miejscem, jak zakresem częstotliwości.

Mówimy wam, że macie w sobie swoją dziewięciowymiarową jaźń, po prostu macie w sobie dziesięcio-, jedenasto- i dwunasto- wymiarową jaźń. Nie tylko integrujecie swoje przeszłe życia w trzecim wymiarze. Integrujecie wszystkie aspekty tego, kim jesteście i to jest bardzo dobra rzecz.

Kiedy zdajecie sobie sprawę, że nie jesteście na planecie Ziemia z powodu jakiejś wady i że nie wspinacie się po szczeblach wymiarowej drabiny z powodu konieczności udowodnienia, że ​​jesteście godni, wtedy możecie zacząć korzystać z tych wszystkich wyższych wymiarowo aspektów, które czekają aby ponownie poskładać prawdziwych was, całkowitych was, was, którzy wiedzą kim naprawdę jesteście i utrzymują tę wiedzę przez cały czas.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-higher-dimensional-selves-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 116

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o