[Benjamin Fulford] Rok Świni, aby rozpocząć z dużą obfitością dla ludzi na całym świecie

2019-02-04

Rok Świni, aby rozpocząć z dużą obfitością dla ludzi na całym świecie

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

 

Chiński Nowy Rok – Rok Świni – rozpocznie się jutro, 5 lutego i ustanowi ten rok rokiem obfitości, w którym ludzie mogą jeść przy korycie ile dusza zapragnie, mówią źródła tajnego azjatyckiego stowarzyszenia. Rok Świni lub Dzika jest związany z godzinami 9-11 w nocy, co oznacza, że ​​świat jest również nastawiony na uzyskanie prawdy i zamknięcie sprawy masowego morderstwa i próby skoku na złoto z 11 września 2001 roku, jak podają źródła.

Jednak ten rok ma być rokiem uboju niektórych elitarnych zbrodniarzy, którzy mocno próbują zabić 90% światowej populacji, zgodnie ze źródłami zachodniego tajnego stowarzyszenia. Jest to powrót do obfitości skradzionej przez tych przestępców, która nakarmi uciskane 90%, mówią.

Konkretnie, brytyjska gałąź i większość francuskiej gałęzi rodziny Rothschildów próbują negocjować spokojne przekazanie władzy, według źródeł CIA w Azji. Rothschildowie i inne rodziny, które są właścicielami prywatnych banków centralnych G7, mają nadzieję, że wymienią swoją kontrolę nad faktycznymi pieniędzmi (bankomaty, drukowanie gotówki), komputerami finansowymi i międzynarodowymi systemami przekazów finansowych w zamian za niektóre rzeczywiste aktywa, takie jak prawa do części historycznego azjatyckiego złota, mówią źródła.

Negocjacje te są w toku ale jedną z rzeczy, które zostały już postanowione jest to, że Organizacja Narodów Zjednoczonych przenosi swoją siedzibę z Nowego Jorku do Laosu. “Tylko ci o wysokiej energii, którzy są gotowi pomóc ludzkości posunąć się naprzód, oczyścić zanieczyszczenia na tej planecie i stworzyć nowy świat pokoju i harmonii dla wszystkich żywych istot, będą mogli zamieszkać w nowej siedzibie – innymi słowy, wszyscy nowi członkowie, którzy faktycznie reprezentują mieszkańców tego świata “- podało źródło.

Rząd USA został sfinansowany do piątku, 15 lutego, więc niektóre ważne obwieszczenia związane z tymi i innymi sprawami mogą zostać podjęte w następny długi weekend, w którym obchodzone będą urodziny George’a Washingtona, według źródeł Pentagonu i CIA.

Jednak nadal istnieją pewne trudne kwestie, które należy negocjować między teraz a później, mówią źródła azjatyckich i zachodnich tajnych stowarzyszeń. Jedna kwestia dotyczy aresztowania Meng Wanzhou, Dyrektora Finansowego Huawei Technologies w Chinach. Okazuje się, że prawdziwym powodem, dla którego zachodnia społeczność wywiadowcza nakazała jej aresztowanie, nie było a oszustwo ale raczej dlatego, że Huawei szedł naprzód z niesamowitą szybkością z rozwojem technologii bezprzewodowej 5G, mimo że naukowcy odkryli, że uszkadza ona ludzkie mózgi i niszczy naturalne systemy życia.

https://ehtrust.org/wp-content/uploads/Scientist-5G-appeal-2017.pdf

Idioci w zachodnich służbach wywiadowczych, tak przyzwyczajeni do okłamywania opinii publicznej, powinni po prostu powiedzieć to w pierwszej kolejności, zamiast mówić, że to dlatego, że “obchodziła amerykańskie sankcje wobec Iranu“. To była głupia wymówka publiczna, ponieważ jak niedawno zwolniony ambasador Kanady w Chinach John McCallum zauważył: “Kanada nie podpisuje się pod sankcjami wobec Iranu“. W rzeczywistości w zeszłym tygodniu Niemcy, Francja i Wielka Brytania stworzyły specjalny sposób, który pozwolił firmom i krajom uniknąć sankcji nałożonych przez rząd amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa.

https://www.telegraph.co.uk/news/2019/01/31/europe-unveils-plan-circumvent-us-sanctions-iran-bid-save-nuclear/

To ogłoszenie jest ważne, ponieważ jest to pierwszy zachodni system, który obchodzi system transakcji międzynarodowych SWIFT kontrolowany przez kabała. System SWIFT wymaga obecnie od osób zarejestrowania osobistego “numeru identyfikacji podatkowej” (znaku bestii) w celu przesyłania pieniędzy za pośrednictwem tego systemu. Kontrolerzy starego systemu finansowego musieli zmierzyć się z wieloma innymi porażkami w zeszłym tygodniu. Jednym wielkim problemem było to, że nie udało im się ukraść zasobów ropy wenezuelskiej, poprzez umieszczenie jednego z ich sługusów u władzy. Wenezuelczycy doszli do tego, gdy tak zwany “przywódca opozycji” Juan Guaidó ujawnił w zeszłym tygodniu swoje prawdziwe poglądy, obiecując “sprywatyzowanie” (tj.przekazanie chazarskiej mafii) zasobów ropy naftowej Wenezueli, największych na świecie.

https://www.presstv.com/Detail/2019/02/01/587354/Venezuela-protest-sanctions-oil-industryMaduro-Juan-Guaido

W zeszłym tygodniu nie udała się również próba kabała obalenia rządu Zimbabwe (i kradzieży złota, diamentów, rzadkich metali i innych zasobów) poprzez wywindowanie cen ropy naftowej. Innym znakiem, że stary porządek panikuje z powodu utraty kontroli, w zeszłym tygodniu Senat USA zagłosował 68-23 przeciwko wycofaniu wojsk USA z Syrii i Afganistanu. Senatorowie właściwie głosowali przeciwko utracie dochodów przez kabał ze skradzionej syryjskiej ropy i afgańskiej heroiny, zauważają źródła CIA i Pentagonu. Zarówno Zimbabwe jak i Wenezuela były celem, ponieważ były pionierami w emitowaniu waluty opartej na rzeczywistych zasobach a nie iluzji, jak to miało miejsce w przypadku waluty w banku centralnym G7, jak zauważają źródła Pentagonu.

Rozpoczęła się era walut zabezpieczonych aktywami” – mówią źródła Pentagonu. Źródła Pentagonu również teraz mówią: “Nieudany zamach stanu w Wenezueli mógł być gambitem, by ujawnić Neokonserwatystów, podczas gdy naciskają na Chiny, by zawarły umowę handlową.” W każdym razie źródła mówią: “Możemy oczekiwać więcej niespodzianek po tym, jak Trump przedstawi swoje Orędzie Noworoczne 5 lutego, który jest chińskim nowym rokiem.” Źródła CIA mówią również, że czas zięcia Trumpa “Jareda Kushnera w Białym Domu może się wyczerpać.” Zarówno CIA, jak i MI6 uważają, że Kushner ma być skompromitowany zarówno seksualnie jak i finansowo, i jest wyraźnie niezarejestrowanym agentem obcego mocarstwa.

Specjaliści amerykańskiego kontrwywiadu odmówili Kushnerowi uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa na tej podstawie, tylko po to by zostać unieważnionym przez kogoś działającego “w imieniu prezydenta“. Teraz Demokraci wzywają do specjalnego śledztwa, które prawdopodobnie ujawni, że Kushner jest tak samo zbrodniarzem jak jego ojciec, otrzymując dziesiątki milionów gotówki pod stołem w Nowym Jorku, a teraz dziesiątki milionów w łapówkach za reprezentowanie syjonistycznego państwa Izrael w Białym Domu.

https://www.nbcnews.com/politics/donald-trump/officials-rejected-jared-kushner-top-secret-security-clearance-were-overruled-n962221

https://www.haaretz.com/us-news/.premium-is-jared-kushner-dangerous-for-america-1.6877243

Prezydent Donald Trump jest słusznie wściekły na swoich tak zwanych szefów wywiadu, szczególnie dyrektora Wywiadu Narodowego Dana Coatsa, który nadal karmi historią rosyjskiej interwencji wyborczej fałszywym zeznaniem dla Kongresu. Robert David Steele, były szpieg nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla w 2017 roku, rozłożył Coatsa w nowym artykule, który wskazuje, że Chiny, Iran i Rosja wydały co najwyżej “1% z 1% tego, co wydał syjonistyczny alfons Sheldon Adelson i tak wielu inni. Izrael, a nie Rosja, jest zagranicznym mocarstwem kierującym wyborami w USA. “

https://www.tehrantimes.com/news/432513/U-S-Director-National-Intelligence-Iran-ChinaRussia-Interfering

Podczas gdy Steele odnosi się do tych ludzi jako syjonistów, wielu z nich faktycznie jest satanistami. Coraz więcej tych grup jest teraz wypłaszanych z ukrycia. Na przykład w Brazylii, świat dowiaduje się, że “duchowy przywódca Jan od Boga” trzymał młode dziewczęta jako niewolnice seksualne, sprzedając ich dzieci, a następnie zabijając je po 10 latach “rozmnażania“.

https://nypost.com/2019/01/31/john-of-god-cult-leader-allegedly-ran-child-sex-slave-farm/

Byłoby miło pomyśleć, że przynajmniej dzieci zostały adoptowane do szczęśliwych domów, ale niestety wiele z nich zostało prawdopodobnie zamordowanych w celu pobrania krwi i “Adrenochromu“. Źródła Watykanu powiadomiły nas w zeszłym tygodniu o ciemnej stronie internetowej, która utrzymuje, że sprzedaje tą substancję. Oto część tego, co mówi:

Związek adrenochrom (C9H9NO3) jest syntetyzowany przez utlenianie adrenaliny, pochodzącej z krwi ludzkich dzieci. Adrenochrom to najczystszy produkt na rynku, zbierany w ściśle regulowanych warunkach z naszego międzynarodowego łańcucha dostaw dawców dziecięcych. W szczególności krew dzieci i dziewic od dawna była przetwarzana ze względu na jej życiodajne właściwości – zarówno jako składanie ofiary, jak i substancja, którą można pić rytualnie. To potężny odmładzający, psychotropowy eliksir zebrany z szyszynki dziecięcych dawców.

https://www.adrenochrome.net/blackpaper/

Komentarz Demokraty Gubernatora Wirginii, Ralpha Northama, popierający zabijanie dzieci w trzecim trymestrze po wyjściu z łona matki, powinien być postrzegany w tym kontekście. Nie zdziwiłbym się gdyby Northam, który był neurochirurgiem pediatrycznym, zarabiał na sprzedaży adrenochromu.

https://wtvr.com/2019/01/31/virginia-governor-northam-outrage-over-late-term-abortion-bill-comments/

Możecie być pewni, że Towarzystwo Białego Smoka i jego sojusznicy będą nadal ścigać i aresztować lub zabijać wszystkie te szumowiny na ziemi, dopóki żadna z nich nie pozostanie wolna lub żywa. Oczywiście, aby nie stać się tym z czym walczymy, WDS preferuje publiczne, oparte na dowodach procesy od pozasądowego zabijania. W tym celu dążymy do tego aby procesy w stylu Norymbergi rozpoczęły się tak szybko jak to możliwe, aby wyłapać prawdziwych przestępców, którzy są poza prawdą i pojednaniem. Tylko wtedy możemy rozpocząć cudowny nowy wiek, w którym wszystkie dzieci, słabe stworzenia i wszyscy inni mogą czuć się bezpiecznie i kochanymi.

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/02/04/year-of-the-pig-to-start-with-a-big-bounty-for-the-people-of-the-world/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o