E.T. ewoluują z wami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

E.T. ewoluują z wami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczęliśmy badać różne programy, które istnieją w obecnej chwili wśród istot pozaziemskich, które uważnie obserwują ludzkość. Wiemy, że większość z was zdaje sobie sprawę, że istnieją ET z dobrymi intencjami i są nieprzyjazne a my także chcemy abyście rozpoznawali że, gdy wy ewoluujecie, one także.

Nie są to te same ET, które kiedyś były, bez względu na to do kogo odnosimy się z tym stwierdzeniem. Dlatego nadszedł czas aby ludzkość zaczęła przyglądać się własnym lękom i uprzedzeniom, jeśli chodzi o waszych braci i siostry z innych części galaktyki. Będziecie musieli pogodzić się z doświadczeniami, które mieliście w tym życiu i w poprzednich wcieleniach, gdy obudzicie te wspomnienia.

Wspomnienia, o których tu mówimy dotyczą ET, które świadomie wyrządziły wam krzywdę lub w sposób nieumyślny spowodowały u was traumę. Pamiętajcie oczywiście, że wszystko dzieje się poprzez współtworzenie i że tworzycie tylko doświadczenie, które wywoła strach w was, ponieważ musicie mieć to doświadczenie.

Czas więc odpuścić i nadszedł czas na dostrojenie się do emocji, które pojawiają się gdy myślisz o porwaniu, eksperymentowaniu lub inwazji przez pozaziemskie rasy. Wszystko to wydarzyło się w pewnym momencie w waszej historii jako istot, które inkarnowały się w całej galaktyce. Czas pogodzić się z tym i czas pomyśleć, że inni mogą ewoluować, tak jak wy.

Teraz nadal będziecie potrzebować aby użyć swojego rozeznania, ale to rozeznanie musi pochodzić z waszych uczuć a nie z faktów, które zebraliście. Przygotujcie się więc na znacznie większy kontakt i zróbcie to teraz, zanim statki zaczną lądować i musicie stawić czoła tym wszystkim obawom naraz. Ta metoda, którą proponujemy, ułatwi wam wszystko, podczas gdy przechodzicie zmianę i wznosicie się.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-e-t-s-are-evolving-with-you-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 108

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o