[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 5 lutego 2019

Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 5 lutego 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Jeśli próbujecie stworzyć lub przenieść się w coś i czujecie się całkowicie zablokowani, to dlatego, że brakuje składnika energetycznego, który jest wymagany do manifestacji tego. Może to być energia pewnej osoby, dodatkowy element, energetyczne przesunięcie, które jest wymagane abyście weszli w pełny rezonans z tym, lub po prostu dopasowanie, które przychodzi wraz z boskim wyczuciem czasu.

Jeśli więc coś jest w impasie, jak możecie to rozwinąć? Co możecie do tego dodać? Jaką nową energię możecie natchnąć? Istnieje wielka moc w ustanawianiu wyraźnej intencji lub poszerzaniu tego, co chcecie otrzymać i poddaniu się zarzucaniu tej szerszej sieci.

Sprawdźcie swoje ciało. Czy czujesz się ciasno? Nie możecie tworzyć z przestrzeni ucisku. Poczujcie, co możecie dodać lub rozluźnić dla swojego stworzenia, dopóki wasza własna energia nie będzie ekspansywna. To jest kiedy wiecie, że przenieśliście się ze strachu, wątpliwości i kontroli, i powróciliście do swojego serca, przestrzeni, z której zawsze chcecie tworzyć.

Jeśli zrobiliście te wszystkie rzeczy i wciąż nic się nie dzieje, to jest kwestia wszechświata przyciągającego elementy dla was, które wszystkie razem połączą się w najlepszym momencie aby zapewnić wasz sukces. Wykorzystajcie swój czas aby dalej się rozwijać i ewoluować na inne sposoby lub po prostu spoczywać w wierze i zaufaniu i angażować się w działania, które przynoszą wam radość. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/02/05/daily-message-tuesday-february-5-2019/

 

 

 

 

 

 

Hits: 127

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o