[Ascension Wisdom] Aktualizacja Sojusz x Kabał

Aktualizacja Sojusz x Kabał

 

 

Od czasu naszej ostatniej aktualizacji w listopadzie 2018 roku wiele się wydarzyło w bitwie między Przymierzem a Kabałem. Spróbuję podsumować wydarzenia od października do grudnia i przekazać ostatnie wiadomości z mojej rozmowy z Rodrigo Romo w tym nowym roku.

Najpierw chciałbym zacząć od przeproszenia, że ​​ostatnio nie byłem tak aktywny na tym kanale. Pomiędzy innymi obowiązkami, duchowymi atakami, zapoczątkowaniem mojej książki i nowymi projektami, które mają nadejść w 2019 roku, jestem ostatnio przytłoczony. Ale jedną z moich obietnic na 2019 jest powrót silniejszy niż kiedykolwiek.

Dość o mnie i przejdźmy do wydarzeń. Będę tak zwięzły jak to tylko możliwe. W końcu chodzi o dobre wiadomości.

Wszystkie głowy kabała zostały schwytane! Ale mam na myśli galaktyczne głowy, wielkie szychy. Wspaniale było mieć potwierdzenie, że Sarathen – głowa i twórca negatywnej polaryzacji w tym wszechświecie – został uwięziony gdzieś pod koniec 2018 r. Wraz z całą jego (lub jej – nie ma płci na tym poziomie) generałami, podczas gdy próbowali zaatakować Unversa, stolicę naszego lokalnego wszechświata i główną siedzibę “Światła” w bardzo odważnym i zaskakującym ruchu. Teraz czeka ich proces.

To wydarzenie przeniosło się do naszej rzeczywistości na Ziemi. Jedną z najnowszych wskazówek była tak zwana “eksplozja transformatora”  w Nowym Jorku. Podobne wydarzenia miały miejsce w Kenner, Lousianie i Arizonie w tym samym dniu i czasie. Były to otwarcia portali energii, aby niektórzy Drako mogli uciec z podziemnych obiektów.

Według Romo, bitwa przeciwko kabałowi jest w 85% wygrana w naszym lokalnej gromadzie i w około 69% na Ziemi. Nadchodzą kaskadowo kolejne wydarzenia, ale niestety wciąż mamy silny tajny rząd i pewne kosmiczne zasady, których nie da się złamać, takie jak nasza wolna wola jako zbiorowa świadomość i główna dyrektywa nieingerencji (nad którą mogę dyskutować). Całkowite zwycięstwo jest nieuchronne.

Wydarzenie słonecznego błysku na tej linii czasu wciąż jest odkładane – czekając, aż więcej z nas będzie gotowych na to. Ziemia wciąż przygotowuje się na tę zmianę i możemy oczekiwać więcej wulkanów, trzęsień ziemi i całego tego wszystkiego w tym roku. Więcej niż zwykle, ale nic apokaliptycznego.

Moim zdaniem najbardziej ekscytującym wydarzeniem w 2019 r. będzie tworzenie sił kosmicznych. Musi się odbywać wiele drobnych ujawnień, aby tak się stało.

 

 

 

 

Źródło: https://ascensionwisdom.wordpress.com/2019/01/02/alliance-x-cabal-update-01-02-2019/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o