Przebudzanie waszej podświadomości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Przebudzanie waszej podświadomości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Przynieśliśmy energie niezbędne do połączenia was z tym, co jest w was podświadome i aby przynieść te podświadome myśli, wierzenia i wspomnienia do światła. Dodawaliśmy odrobinę tych energii do każdego z naszych przekazów odkąd zaczęliśmy mówić przez ten konkretny kanał a wy wszyscy korzystacie z dostępu do tych myśli, wierzeń i wspomnień, które były ukryte w waszej podświadomości.

Zwiększacie swój poziom świadomości poprzez gotowość do otrzymywania tych transmisji. Teraz, możecie także wyraźniej zobaczyć niektóre z motywacji, które stoją za waszymi działaniami. Mówimy o działaniach, które specjalnie podjęliście aby wprowadzić się w bardziej oświecony duchowy stan istnienia.

Czasami pozwalacie tym podświadomym myślom i wierzeniom nakierowywać was do robienia czegoś, co nie było dla was prawdziwie dopasowane, czegoś z czym tak naprawdę nie mieliście rezonansu. Ale znowu, czasami wierzycie, że potrzebujecie czegoś poza sobą aby ewoluować duchowo.

I stajecie się coraz bardziej świadomi tego, jakie są te działania a także stajecie się bardziej świadomi prawdy, że nie potrzebujecie ich aby stać się prawdziwym sobą, całym sobą. Teraz, wspomnienia, które były dla was podświadome pojawiały się na powierzchni aby wyzwalać was w niektórych przypadkach i aktywować was w innych. To naprawdę zależy od wspomnień.

Zaczniecie zauważać więcej tych wspomnień, które teraz wznoszą się na powierzchnię, kiedy otrzymaliście tę transmisję, ponieważ oczywiście dodajemy odrobinę więcej energii potrzebnych w tym konkretnym momencie. Będziemy nadal współpracować z wami w przyszłości aby doprowadzić do większej świadomości tego, co zostało ukryte przed wami, przed waszą własną świadomością. A kiedy otworzycie te drzwi, tylko dobro może przyjść z tego wyższego poziomu świadomości.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/awakening-your-subconscious-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Hits: 109

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o