[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Środa, 6 lutego 2019

Archanioł Gabriel ~ Środa, 6 lutego 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Wspólnym tematem, który pojawia się dla uzdrowienia dla wielu z was, jest przekonanie, że nie jesteście wystarczająco dobrzy. To przekonanie znajduje się na samym spodzie wszystkich nałożonych ograniczeń. Nie można wejść do ekspresji waszego najwyższego życia i nadal nieść to fałszywe przekonanie. Byłaby to próba skoku z kowadłem zawiązanym na szyi.

Czas abyście przyjęli tę prawdę – jesteście wystarczający. Jesteście więcej niż wystarczający. Jesteście dobrzy. Jesteście z natury dobrzy. To, że czytacie ten post i interesujecie się samodoskonaleniem, dowodzi tego.

Wasz proces wniebowstąpienia polega na ponownym odkryciu waszej własnej, wyjątkowej dobroci – waszej prawdziwej boskiej istoty. Nigdy nie było czasu, w którym nie byliście wystarczająco dobrzy. Wszyscy jesteście zindywidualizowanymi aspektami Boga. Jako tacy, jak możecie być czymś innym niż wystarczająco dobrymi? W rzeczywistości, jak możecie być mniej niż imponujący?

Uwolnijcie to stare przekonanie, które zostało zaprojektowane tylko po to, abyście byli posłuszni pragnieniom innych osób, które nie miały zdolności zobaczenia was w waszej własnej prawdzie i pięknie. Zobowiążcie się nigdy ponownie nie ranić siebie tym starym osądem mówiąc o sobie samych. Niech wasza esencja lśni, pięknie i jasno, bo tak właśnie widzimy was – jako piękne, lśniące, odważne dusze, kierujące zmianą na waszej planecie jako delikatne, wrażliwe istoty miłości. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/02/06/daily-message-wednesday-february-6-2019/

 

 

 

 

Hits: 108

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Claudia Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Claudia
Gość
Claudia

Z serca dziękuję za ten boski przekaz