[Portal] Bąbelki Nieba Aktualizacja

Bąbelki Nieba Aktualizacja

 

 

 

Celem tej aktualizacji jest dostarczenie wyjaśnień na temat artykułu Bąbelki Nieba dla populacji na powierzchni.

Po pierwsze, sześć faz przemiany fazowej zostanie objaśnione bardziej szczegółowo. Każda z tych faz jest kompletnym etapem planetarnego procesu Wzniesienia i szacowana jest na okres od kilku miesięcy do kilku lat. Jest to tak bliskie, jak kiedykolwiek będziecie w stanie uzyskać odpowiedź na pytanie “kiedy wydarzy się Wydarzenie?”, na tym blogu.

 

Pierwsza faza przemiany fazowej nazywa się fazą Parowania Powierzchni Fazowej. Ta faza rozpoczęła się w 2012 roku i zakończyła się 21 stycznia 2019 roku. Faza Sprzężenia Parowania oznacza, że ​​strumień prądu termicznego (w naszym przypadku energia z Galaktycznego Centralnego Słońca) jest kierowany do powierzchni fazowej (w naszym przypadku powierzchni planety) i tworzy prąd konwekcyjny powyżej powierzchni sprzężenia (jest to równoznaczne przebudzeniu się populacji na powierzchni w latach 2012-2019).

Druga faza przemiany fazowej nazywana jest fazą Kondensacji Pęcherzyków. Ta faza rozpoczęła się 21 stycznia 2019 r. i trwa obecnie. Ta faza oznacza, że ​​do powierzchni wprowadzono wystarczającą ilość strumienia prądu termicznego, aby umożliwić czystą przemianę fazową z ciekłej wody (społeczeństwa matrixa) w parę wodną (społeczeństwo galaktyczne) w niektórych skrajnie małych i odizolowanych obszarach na powierzchni. Podczas fazy Kondensacji Pęcherzyków te Bąbelki Nieba wyłaniają się, tworzą na nowo wzór i reorganizują w pełnej zgodności z modelem Ising:

https://en.wikipedia.org/wiki/Ising_model

https://www.researchgate.net/figure/Ising-model-simulations-of-a-dynamic-system-at-critical-and-non-critical-temperatures_fig1_24214223

 

Podczas tej fazy Pęcherzyki Nieba powoli i stopniowo powiększają się z mniejszą entropią, podczas gdy otaczające społeczeństwo matrixa staje się coraz bardziej niestabilne z większą entropią.

Właśnie z tego powodu niektórzy ludzie są kierowani, aby zwracać mniejszą uwagę na zewnętrzne codzienną politykowanie a zwracać większą uwagę na wewnętrzny duchowy wzrost:

https://kauilapele.wordpress.com/2019/01/27/kp-message-1-27-19-a-few-notes-of-possible-interest-to-a-few/

https://kauilapele.wordpress.com/2019/01/27/kp-message-1-27-19-a-few-notes-of-possible-interest-to-a-few/

https://kauilapele.wordpress.com/2019/01/31/kp-note-1-31-19-timelines-level–beingness-holy-crap-whats-going-on/

Trzecia faza przemiany fazowej nazywa się fazą Podniesienia Bąbelków. Faza ta przynosi gwałtowny wzrost strumienia termicznego z Galaktycznego Centralnego Słońca, z coraz aktywniejszym tworzeniem się Bąbelków Nieba i aktywnym załamywaniem się społeczeństwa matrixa, aż do momentu gdy strumień termiczny osiągnie wartość szczytową w momencie Wydarzenia.

Moment Wydarzenia jest momentem krytycznym strumienia termicznego, społeczeństwo matrixa załamuje się, nawiązany zostaje Kontakt, elementy entropowe starego społeczeństwa są szybko usuwane a my wchodzimy w czwartą fazę.

Czwarta faza nosi nazwę Niestabilnej Fazy Wrzenia. Bąbelki Nieba połączyły się na powierzchni planety w stabilną sieć (warstwę), która stanowi kręgosłup nowego społeczeństwa, podczas gdy samo społeczeństwo jako całość jest niestabilne ale przetwarza, integruje i stabilizuje. Wyspy Światła są w pełni uformowane z aktywnym Kontaktem.

Piąta faza nazywana jest fazą Stabilnego Wrzenia Warstwy. Wyspy Światła na powierzchni planety stają się aktywnymi strefami konwersji/odwrócenia, za pomocą których zachodzi indywidualny i grupowy proces Wzniesienia. Rozpoczyna się pierwsza Fala Wzniesienia z udziałem tysięcy ludzi. Niektórzy z nich powracają na powierzchnię jako Wzniesione istoty i przygotowują drugą falę Wniebowstąpienia z setkami tysięcy ludzi wznoszących się. Niektóre z nich powracają na powierzchnię i przygotowują populację na powierzchni do trzeciej fali.

Podczas piątej fazy populacja na powierzchni w pełni integruje nowe zaawansowane technologie i jest wystarczająco uzdrowiona, aby zaakceptować Światło jako całość.

Szósta faza nazywana jest fazą Ostatecznego Błysku. Przejście fazowe zostało zakończone. Galaktyczne Centralne Słońce wyzwala wydarzenie słoneczne i planetarną zmianę biegunową. Miliony ludzi wznoszą się w Trzeciej fali a reszta ludzkości zostaje ewakuowana z powierzchni planety do Galaktycznej Floty, która przenosi ich na odpowiednią planetę w gromadzie gwiezdnej Plejad, która stanie się nowym domem dla ludzkości.

W tym momencie powierzchnia planety zostaje uderzona przez tsunami, które oczyszcza planetę. Jedyne obszary, na które nie ma wpływu to Wyspy Światła, które zamieszkują zaawansowane istoty, a wiele z nich to WY. Następnie Nowa Atlantyda powstaje na Nowej Ziemi.
Teraz, gdy macie więcej zrozumienia ogólnego planu, można bezpiecznie opublikować, że Siły Światła ukończyły budowę podziemnej bazy poniżej północnego Tajwanu, która może przyjąć 3 miliardy ludzi. Podobna, ale mniejsza baza jest budowana w pewnej lokalizacji w Europie Środkowej, a inna w pewnej lokalizacji w Ameryce Południowej, z inną planowaną dla Afryki. Te bazy mogą być wykorzystywane jako opcje ewakuacji.

Musicie zrozumieć, że to, co osiągnęliśmy 21 stycznia jest ogromne. Bąbelki Nieba to pierwsze znaki zupełnie nowej rzeczywistości, która należy do nowego kosmicznego cyklu:

Kiedykolwiek dopasujecie się do Światła, wasze życie będzie coraz łatwiejsze. Kiedy skupiacie się na rozpadającym się starym świecie, sytuacja pogarsza się.

Teraz czas nie jest przychylny dla informacyjnych narkomanów. Faworyzuje ludzi, którzy biorą życie w swoje ręce. Niezależnie od tego, jaka jest wasza sytuacja życiowa, możecie zmienić ją w coś znacznie lepszego za kilka lat lub krócej, jeśli naprawdę będziecie nad nią pracować, niezależnie od terminu Wydarzenia.

Przedszkolne reakcje i komentarze do niektórych aspektów mojego poprzedniego artykułu były przewidywalne, oczekiwane i odparte. Misja trwa.

Ponadto, niektórzy ludzie nie mają absolutnie pojęcia o czym mówią, kiedy mówią o zakodowanych informacjach z Ruchu Oporu, rozpowszechniając bzdury przez Internet w niezrozumiałych filmach na YouTube. Wykracza to poza ich poziom zrozumienia, ponieważ mechanika kwantowa znajduje się powyżej poziomu zrozumienia przeciętnej małpy makak królewski.

Plejadianie aktywnie monitorują, oceniają i pobudzają postęp w przebudzeniu najbardziej świadomej części populacji na powierzchni i wysyłają obiektywną ale miłującą energię wszystkim innym.

Zaledwie 30 minut przed naszą masową medytacją Semjase zaaranżowała “błysk meteoru” na Księżycu. Astronom, który dostrzegł błysk “miał wrażenie, że to będzie czas” i przygotował teleskopy z wyprzedzeniem:

https://gizmodo.com/holy-crap-the-moon-was-struck-by-a-meteorite-during-th-1831950105

https://www.rt.com/news/449517-meteorite-hit-moon-during-lunar-eclipse/

https://www.newscientist.com/article/2191526-a-meteorite-hit-the-moon-during-mondays-total-lunar-eclipse/

Był to pewien sygnał od Semjase, którego znaczenia nie można jeszcze ujawnić dla populacji na powierzchni.

Pozwolę sobie powiedzieć, że kilka dni później GSSAP, Geosynchronous Space Situation Awareness Program (Geosynchroniczny Program Świadomości Sytuacji Kosmicznej), został zmuszony do zmiany orbit satelitów inwigilacyjnych w odpowiedzi na działalność floty Plejadian.

Ruch Oporu poinformował, że wszelki intel na temat bomb toplet są teraz głęboko czarne. Jedyne co można powiedzieć, to, że bomby toplet nie są jeszcze usunięte ale stopniowo tracą moc.

Opór powiedział także, że większość osób, które zgłosiły się na ochotnika do Protokołów Przystąpienia, nie jest jeszcze gotowa a niektóre artykuły i warsztaty “dynamiki społecznej” zostaną udostępnione ludności na powierzchni w celu zwiększenia gotowości.

Zostaną one również opublikowane w celu przygotowania ludzi do stworzenia i rozszerzenia Bąbelków Nieba i Wysp Światła.

Pierwszym z nich będą warsztaty Duchowych Rodzin, które odbędą się w Budapeszcie na Węgrzech 16 i 17 marca. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas:

http://portal2012.org/Hungary.html

Węgry są jednym z najważniejszych Wirów Bogini na planecie od stworzenia neolitycznych kultur Bogini Lengyel i Tisza:

http://rolfgross.dreamhosters.com/Modern-Man-2012/ProtoEurope/ProtoEurope.html

 

Podczas przygotowań do warsztatów te kolumny Światła pojawiły się na Węgrzech:

Jedność Bogini nadchodzi:

 

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://2012portal.blogspot.com/2019/02/bubbles-of-heaven-update.html

 

 

 

 

Hits: 689

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o