Cieszenie się waszym z duchowym wzrostem ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Cieszenie się waszym z duchowym wzrostem ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy podekscytowani różnymi drogami, które zauważyliśmy, którymi ludzkość ewoluuje. Nie czekacie aż rzeczy wydarzą się w waszym życiu, które wtłaczają was do ciemnej nocy duszy, która nieuchronnie prowadzi do większej ekspansji i wzrostu. Ale zamiast tego czujecie inspirację do poruszania się w różnych kierunkach, które ostatecznie prowadzą do jednego z tych oszałamiających, zmieniających wibracje doświadczeń, których ​​wszyscy szukają w takim czy innym czasie.

Macie większy dostęp do swojej intuicji, która prowadzi was w doskonałą ścieżką aby doprowadzić was do tego kolejnego bardzo duchowego doświadczenia rozwoju i ekspansji. Teraz, jest to coś innego niż zmuszanie się do doświadczenia czegoś bolesnego lub traumatycznego w celu uzyskania tego zrywu wzrostu. W trzecim wymiarze, zobaczylibyśmy was angażujących się w rytuały aby spróbować wywołać jedno z tych duchowych doświadczeń. Przeprowadzilibyście swoje ciała przez tak wiele, próbując wydostać się z waszych umysłów.

I choć te rytuały działały od czasu do czasu i przybliżały was do Źródła, zauważyliśmy, że ci z was, którzy są obudzeni uwalniają się od zmagań. Miało miejsce wiele walki, bólu i przeprowadzanie siebie poprzez różne rytualne zachowania, które istniały od dłuższego czasu tam na Ziemi.

Ale teraz widzimy was uwalniających wszystko to na rzecz tego, co przynosi wam radość, tego co was ekscytuje i rozświetla ciebie. Ta nowa forma praktyki duchowej również przybliża was do Źródła, bo nie trzeba cierpieć dla swojej duchowości. Jest to stary sposób i to jest to, co teraz uwalniacie, a my możemy zobaczyć to jasno i przyklaskiwać wam na każdym kroku po drodze.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/enjoying-your-spiritual-growth-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 105

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o