Energie ze Słońca ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Energie ze Słońca ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy zainteresowani obserwowaniem w jaki sposób jesteście w stanie poradzić sobie z ostatnimi falami energii, które przybyły do was z waszego słońca. Nastąpił wzrost ilości energii elektromagnetycznej emitowanej przez słońce i ten nagły wzrost ma wpływ na wasze pola energetyczne. Teraz jest dobry czas aby upewnić się, że jesteście uziemieni w swoich ciałach i Matce Ziemi i jest to również dobry czas, abyście zwracali uwagę na to jak się czujecie i pozwalali sobie na dużo odpoczynku.

Oczywiście, wszystkie te rzeczy są zawsze dobre aby je wykorzystywać ale w takich czasach ważniejsze jest, abyście byli uziemieni, wypoczęci, w kontakcie ze swoimi uczuciami i nawodnieni. To, co będziecie mogli zrobić z tymi energiami zależy od każdego z was jako jednostek. Mogą wam pomóc w oczyszczeniu tego, co jest potrzebne do oczyszczenia z waszych pól energetycznych, a także mogą pomóc wam uzyskać więcej inspirujących pomysłów.

Jest to dobry czas abyście jasno wiedzieli co chcecie stworzyć, ponieważ te energie słoneczne są wypełnione twórczym potencjałem. Teraz, kiedy poruszacie się do przodu a słońce wraca do normalnej emisji energii elektromagnetycznej, poczujecie się tak, jakbyście mieli mniej energii do uzyskania. Ale z zadowoleniem przyjmiecie ten zastój a będziecie mieli jeszcze więcej pragnienia odpoczynku, relaksu i otrzymywania.

Jesteście teraz w złotym wieku i jest to bardzo ważny czas dla was wszystkich na Ziemi. Więc nie lekceważcie jak łatwo fale mogą obrócić się dla was wszystkich jako jednostek i zbiorowości. Spodziewamy się ogromnego postępu w ewolucji waszej świadomości w nadchodzących tygodniach.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-energies-from-the-sun-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 157

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o