[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Piątek 8 lutego 2019

Archanioł Gabriel ~ Piątek 8 lutego 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Rozumiemy, że wasz umysł chce zapewnień. Ale sposobem na tworzenie waszych najwspanialszych doświadczeń i kreacji jest zapewnienie sobie komfortu z rozwojem i wielkim ponad.

Wasz umysł zawsze będzie starał się ograniczać i kontrolować poprzez nawyk. To stary, uwarunkowany sposób. Jako pionierzy jesteście na planecie aby prowadzić przez ekspansję. Wymaga to nieskrępowania we współtworzeniu – bycia nieskrępowanym zarówno w tym co widzicie, jak i tym co przekracza wasz obszar doświadczenia.

Wzrost jest sposobem na osiągnięcie jak najlepszego wyniku w każdym aspekcie waszego życia. Miłość jest wzrostem. Uzdrowienie jest wzrostem. Umocnienie jest wzrostem. Oświecenie jest wzrostem.

A co jeśli się zmęczycie, pytacie? A co jeśli cały ruch do przodu jest zbyt trudny lub skomplikowany? Drodzy, to właśnie dlatego przepływ ma okresy odpływu i przypływu zawarte w nim. Porusza was to w idealnym tempie dla waszej wygody i sukcesu.

Apelujemy więc abyście byli świadomi wszelkich sposobów w jakie ograniczacie lub kontrolujecie, świadomie lub nieświadomie. Uwolnijcie ten stary sposób robienia rzeczy ilekroć staniecie się świadomi, że narzuciliście sobie stare nawyki i bądźcie na tyle mądrzy, aby pozwolić rozwojowi służyć wam. Będziecie zaskoczeni jak wiele więcej było dla was możliwe przez cały czas. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/02/08/daily-message-friday-february-8-2019/

 

 

 

 

Hits: 125

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o