Przebudzanie waszych serc ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Przebudzanie waszych serc ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy podekscytowani widząc co wyłoni się z tego czasu, w którym jesteście, ponieważ widzimy tak wiele potencjalnych linii czasowych otwierających się dla was a te, które się otwierają, doprowadzą was do znacznie bardziej satysfakcjonującego doświadczenia życiowego na planecie Ziemia. Zauważamy, że ludzkość wciąż się budzi i że wasze przebudzenie wyszło poza umysł.

Budzicie się w swoich sercach a kiedy budzą się wasze serca, rozpoznajecie, że w tym doświadczeniu życiowym naprawdę chodzi miłość, którą czujecie. Kiedy już przesuniecie się ponad umysł, który jest narzędziem ego, wykroczycie poza zwykłe dążenie do przetrwania tak długo jak możecie w tak dużym fizycznym komforcie i przyjemności, jakie możecie czerpać z waszego życiowego doświadczenia.

Budzicie się do prawdy, że kiedy czujecie miłość, jesteście w stanie spokoju. W tym momencie nie jesteście tylko w stanie spokoju. Jesteście w stanie spokoju cokolwiek dzieje się w waszej przyszłości i w przyszłości ludzkiego kolektywu. Powodem, dla którego znajdujecie spokój w sobie jest to, że wiecie, że nic nie może wejść między was i waszą zdolność miłowania.

Kiedy budzicie się na poziomie swojego serca, również poznajecie siebie jako Istoty Energii Źródła i jako Istoty Energii Źródła, jesteście oczywiście inkarnacją miłości. I dlatego nic nie może was skrzywdzić. Jeśli postrzegacie siebie jako istoty fizyczne, które potrzebują przetrwać i chronić siebie, to oczywiście zawsze znajdzie się ktoś, kto może zrobić wam lub komuś kogo kochacie, krzywdę. Ale kiedy przyjmiecie prawdę, że jesteście istotami miłości i że miłość, którą jesteście, jest wieczna i nieskończona, to wiecie, że nie macie się czego bać i nie macie czego chronić.

Wszystko co macie wtedy, to ekspansja tej miłości, która obejmuje wszystkich i wszystko. Oto, czym jest prawdziwe zestrojenie ze Źródłem i to jest to, do czego kierują was wasze serca.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/awakening-your-hearts-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 125

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o