Otwieranie nowych portali ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Otwieranie nowych portali ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

W tym momencie kładziemy nacisk na to co możemy współtworzyć z tymi, którzy są na tyle przebudzeni, aby zwracać uwagę na te nasze transmisje. Otwieramy kilka portali aby dostarczyć wam aktywacji, kodów i inspirowanych pomysłów, które służyły nam we wcieleniach, kiedy byliśmy fizyczni i wznosiliśmy się.

To nie są portale, przez które można przejść. Są to portale zaprojektowane specjalnie do dostarczania energii i informacji. Mamy oczywiście wiele różnych sposobów dostarczania energii i informacji, w tym za pośrednictwem tych transmisji. Ale ten kanał może nas tylko tak długo utrzymywać, a potem musi zrobić sobie przerwę. Kiedy używamy portali jako systemu dostarczania, możecie być pewni, że zawsze pozostaną otwarte.

Chcielibyśmy głębiej zbadać pragnienia, które wszyscy macie dla współtworzenia z nami. Tak więc, podczas gdy otrzymujecie tę transmisję, chcemy abyście zastanowili się nad tym, czego chcielibyście doświadczyć i czego pragniecie dla całego ludzkiego kolektywu. Nie ma znaczenia kiedy otrzymacie tę transmisję. Portale pozostaną otwarte a my będziemy dostarczać wam przez nie dokładnie to, czego potrzebujecie tak długo jak chcecie.

Waszym zadaniem jest po prostu wymyślać pragnienia a wtedy będziecie musieli otworzyć się aby otrzymać to, co wysyłamy. Nie przejmujcie się bliskością portali. Wszystko czego potrzebujecie trafi do was, bez względu na to gdzie jesteście na tej planecie. Po prostu zrelaksujcie się, otwórzcie się i oczekujcie, że otrzymacie dokładnie to, czego potrzebujecie. Dlaczego to robimy? Robimy to, ponieważ jesteście gotowi.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/keeping-the-new-portals-open-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 157

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o