[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Niedziela, 10 lutego 2019

Archanioł Gabriel ~ Niedziela, 10 lutego 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

Jeśli macie ograniczające przekonanie, które powtarzacie jak mantra, zalecamy znalezienie energetycznego antidotum aby to zastąpić.

Na przykład, jeśli wierzycie, że nie można bezpiecznie ufać komukolwiek, możecie wyobrazić sobie, że jest to energetycznie uwalniane od was jakimkolwiek obrazem działającym dla was i zastąpić to nowym stwierdzeniem.

Być może wierzycie, że tylko głupcy ufają innym ludziom. Wspaniałe i o wiele mocniejsze przekonanie brzmi: “Ufam mądrze i z rozeznaniem”. Zobaczcie więc, jak stare rozpada się lub rozprasza i zobaczcie nowe wypisane i wpasowujące się w wasz pole energetyczne. Kiedy znajdziecie nowe stwierdzenie, które da wam uzdrowienie, poczujecie subtelną ale wyraźną zmianę w centrum waszego serca.

Możecie to zrobić ze wszystkim, co czujecie, że powstrzymuje was lub każdym obszarem gdzie czujecie się zablokowani. Moglibyście zastąpić “Nic do mnie nie przychodzi” z “Rzeczy manifestują się dla mnie z gracją i łatwością”. Możecie zastąpić “Nikt mnie nie rozumie” słowami “Jestem zauważany, szanowany i doceniany w mojej prawdzie”. “Życie jest trudne” możecie zastąpić “Zmieniam moje życie w bycie cudowną przygodą “.

Czy widzicie? Jesteście autorami własnej ekspresji życia i macie ogromną moc w waszych słowach i systemach wierzeń. Zapiszcie swoją ograniczającą rozmowę z samym sobą kiedy ją złapiecie, abyście mogli zacząć ją przepisywać.

Jeśli nie złapiecie swoich myśli po drodze, co jest bardzo powszechne dla starych wierzeń ponieważ były z wami tak długo, to jest w porządku. Po prostu poczekajcie aż poczujecie się wyjątkowo niekomfortowo, a następnie zbadajcie uczucia towarzyszące temu dyskomfortowi. Gdy zidentyfikujecie uczucia, będziecie w stanie odszukać powtarzające się słowa, które wspierają te uczucia a następnie przystąpić do procesu przepisywania.

Jest to bardzo łatwa i potężna technika, która jest absolutnie dostępna dla każdego. W każdej zmianie, którą przechodzicie, jest więcej starych wierzeń, które można odkryć i przerobić aby lepiej uhonorować to, czego naprawdę chcecie i zasługujecie. A jeśli potrzebujecie pomocy w tworzeniu nowych stwierdzeń, zawsze jesteśmy gotowi pomóc. Po prostu wezwijcie do po pomoc, bo to jest nasz największy zaszczyt aby służyć wam w waszej inicjacji i ewolucji. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/02/10/daily-message-sunday-february-10-2019/

 

 

 

 

Hits: 143

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o