Pewność co do waszego Wzniesienia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Pewność co do waszego Wzniesienia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Widzimy, jak wielu z was zastanawia się nad pewnością, jaką mamy, że wszyscy wzniesiecie się w tym życiu, tak długo jak pozostaniecie w swoich ciałach. Wiemy również, że niektórzy z tych, którzy przechodzą przez doświadczenie śmierci już teraz powracają. Będą się wznosić jako bardzo małe dzieci lub niemowlęta.

Pewność jaką mamy o tym nie ma nic wspólnego z waszymi astrologicznymi wykresami. Nie ma to nic wspólnego z tym, że wszyscy zyskacie miejsce w piątym wymiarze. Po prostu zrobiliście wszystko co postanowiliście zrobić jako istoty trzeciego wymiaru. Innymi słowy, stworzyliście wszystkie doświadczenia, które mieliście jako istoty trzeciego wymiaru, ponieważ chcieliście mieć te doświadczenia i ponieważ wiedzieliście, że będziecie wzrastać i rozszerzać się z nich.

Nie stworzyliście wszystkich tych życiowych doświadczeń abyście mogli się czegoś nauczyć i nie powracacie, abyście mogli stać się doskonałymi. Musi istnieć wiele warunków aby jakikolwiek człowiek mógł podejść do czegoś, co możecie uznać za duchową doskonałość. Ale zamiast tego przyszliście dla wyzwań. Przyszliście aby zobaczyć, jak daleko pokonacie różne emocjonalne podróże, na których byliście.

Przybyliście aby obudzić się w prawdzie, że jesteście Istotami Energii Źródła, wieczną, nieskończoną i bezwarunkową miłością. Przybyliście także aby doświadczyć, jak to jest wznieść się w fizycznym ciele. Zapłaciliście już swoje należności i po prostu wyczerpaliście swoje pożądanie w trzecim wymiarze. Czas pozwolić innym na te doświadczenia. Czas iść dalej a więc to zrobicie. Zrobicie to, ponieważ nie macie już nic do zyskania będąc tam, gdzie jesteście.

Wszystko co pozostało do zrobienia, to zaplanować doświadczenie waszego wzniesienia. O to właśnie chodzi w tej chwili i nadal będziemy wam pomagać.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/certainty-about-your-ascension-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 142

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o