Służenie bliźnim ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Służenie bliźnim ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Kiedy zastanawiacie się co możecie wnieść do ludzkiej rasy, nie lekceważcie wartości pokładania wiary w ludzkość. Nie lekceważcie wartości widzenia najlepszego u swoich bliźnich. Szukajcie najlepszego u swoich bliźnich i powiedzcie im, co widzicie. Bądźcie szczerzy ale także skupcie się na tym, gdzie widzicie swoich przyjaciół, współpracowników, krewnych i sąsiadów mających korzyści.

Odpuśćcie wszystkim za to, co zrobili lub powiedzieli lub wierzyli w przeszłości, co było dla was niestosowne i zróbcie miejsce dla możliwości, że ci ludzie wokół was również się wznoszą i ewoluują. Otwierają swoje umysły i serca. Wpuszczają światło i miłość z wyższych królestw, nawet jeśli nie zdają sobie sprawy z tego, że to robią. Są pod wpływem waszych dobrych myśli na ich temat.

Kiedy więc kręcicie głową i myślicie: “Jak ta osoba może to robić lub w to uwierzyć?”, pamiętajcie, że w tym momencie macie szansę stać się częścią rozwiązania. Macie okazję spojrzeć poza słowa i czyny danej osoby i spojrzeć prosto w ich serca. Jeśli dostroicie się do wibracji miłości wtedy możecie poczuć miłość, która jest w sercu każdej ludzkiej istoty.

Możecie to zrobić i zalecamy abyście to zrobili, ponieważ wiemy, że wszyscy chcecie się czuć jakbyście wnosili większy wkład, tak jakbyście służyli ale często nie wiecie jak to osiągnąć. Tu nie chodzi również o wasze słowa i działania na tej arenie służby. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić dla swoich bliźnich, jest zobaczyć w nich dobro, zobaczyć w nich miłość, zobaczyć Energię Źródła w ludzkiej postaci, stojących przed wami, robiących wszystko co mogą.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/serving-your-fellow-humans-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 96

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o