Wasze dzieła literackie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasze dzieła literackie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczynamy podejrzewać, że ludzkość doprowadza do prawdziwego renesansu w waszej branży rozrywkowej. Macie teraz tak wiele różnych sposobów opowiadania historii a te historie często powodują katharsis. Wszystkim wam są dostarczane dzieła literackie, które czytacie i oglądacie.

Możecie udać się do miejsc i okresów, których nie możecie odwiedzić w inny sposób i otrzymujecie emocjonalne wyzwalacze, które są niezbędne aby połączyć was z traumą i utknięciem w emocjach, które musicie odkryć aby ewoluować. Mobilizuje nas liczba książek, programów telewizyjnych i filmów, które mówią wam prawdę o tym, jak wiele rzeczy było na Ziemi od jakiegoś czasu i jak je zmienić.

W coraz większej liczbie tych dzieł literackich widzimy głównego bohatera, czyli bohatera, który okazuje miłosierdzie, oferuje przebaczenie i daje nadzieję, że złoczyńca lub złoczyńcy mogą się zmienić. Jest to jeden z bardzo skutecznych sposobów na wprowadzenie zmian w waszym świecie. Poprzez sztukę opowiadania historii można wysyłać oświecony przekaz, sprawiać, że ludzie czują coś i dać szczyptę prawdy o tym, co dzieje się za kulisami na Ziemi i w Układzie Słonecznym.

Z pewnością jest to ciekawy czas, kiedy możecie polegać bardziej na utworach fikcyjnych aby poznać prawdę, niż kanałach informacyjnych. Jest to jeden z powodów, dla których coraz więcej ludzi budzi się każdego dnia na Ziemi a my jesteśmy tak samo chętni jak wszyscy aby zobaczyć, co następnego przedstawią wasi pisarze i reżyserzy.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-works-of-fiction-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 111

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o