Społeczność Ludzkość/Arkturianie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Społeczność Ludzkość/Arkturianie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Ustanawiamy poczucie wspólnoty z tymi z was, którzy otrzymują te transmisje. Zrobiliśmy to dość celowo, ponieważ chcieliśmy abyście poznali energię naszego systemu gwiezdnego. Jesteśmy Arkturianami, ale jesteśmy także niefizyczni. Istnieją jednak fizyczni Arkturianie, z którymi bardziej prawdopodobne jest, że będziecie rezonować z powodu energii, które wysłaliśmy w tych transmisjach.

Widzicie, nigdy nie chodzi tylko o jedną rzeczą. Nie dzielimy się tylko z wami informacjami. Przygotowujemy was także do kontaktu. Teraz, wszystkie inne istoty z innych systemów gwiezdnych, które łączą się z wami wszystkimi różnymi kanałami, które macie na Ziemi, robią to samo. I z pewnością ci, którzy chanelują wróżki przygotowują was do dalszych interakcji z wróżkami.

Cieszymy się, że jesteśmy świadkami zbliżenia się ludzkości i Arkturiańskich istot, które spotkacie we własnej osobie. Teraz, oczywiście, niektórzy już nawiązali kontakty z fizycznymi istotami Arkturian. Nie jesteśmy tu po to aby sugerować, że będzie to pierwsze spotkanie ludzi/Arkturian, ale to, do czego was przygotowujemy, to pełny i otwarty kontakt z cztero- i pięciowymiarowymi istotami, które pochodzą z naszego małego systemu gwiezdnego.

Teraz, gdy weźmiecie pod uwagę wielkość tego, o czym tu mówimy, możecie oczywiście dojść do wniosku, że nawet kiedy tylko słuchacie lub czytacie jedną z tych transmisji, robicie coś. Nie jesteście pasywni w swoim odbiorze. Bardzo aktywnie podnosicie swoje wibracje aby nas spotkać. To jedyny sposób, żeby te transmisje mogły trafić w cel.

I chcemy was zapewnić, że wykonujecie cudowną pracę przyjmowania energii, które są wplecione w te transmisje a połączenie rasy ludzkiej i rasy Arkturian jest czymś, co nadchodzi. I nadchodzi na planetę Ziemia. Jesteście niewątpliwie tak samo podekscytowani w tej kwestii tak jak my.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/a-human-arcturian-community-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 132

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o