[Benjamin Fulford] Zbankrutowany rząd USA emituje fałszywe obligacje w skazanej na zagładę próbie utrzymania się na powierzchni

2019-02-18

Zbankrutowany rząd USA emituje fałszywe obligacje w skazanej na zagładę próbie utrzymania się na powierzchni

 

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Zbankrutowany rząd USA w Waszyngtonie mógł udawać, że nie zbankrutował w zeszłym tygodniu, emitując fałszywe obligacje ale zostaną one zablokowane, zgodnie ze źródłami Pentagonu, azjatyckiego tajnego stowarzyszenia i członków europejskiej rodziny królewskiej.

W 2008 r. marionetkowy rząd mafii chazarskiej w Waszyngtonie był w stanie uniknąć bankructwa, używając 700 ton złota aby sfałszować 750 000 ton obligacji zabezpieczonych złotem i stworzyć 23 biliony dolarów z powietrza, potwierdzone przez CIA, Pentagon, MI6, i inne źródła. Te pieniądze się skończyły.

Teraz fałszują tożsamość zamordowanego człowieka, “Doktora” Zvonko Berdika-Alberta (tak naprawdę jest to hrabia Albert) aby spróbować zrobić to samo, tym razem używając chińskiej waluty. Kopię fałszerstwa można zobaczyć poniżej.

 

Chazarska mafia również zamordowała byłego czołowego europejskiego człowieka CIA, Neila Keenana i próbowała sfałszować jego tożsamość w nieudanej próbie zdobycia indonezyjskiego złota, zgodnie ze źródłami CIA w Indonezji.

W tym samym czasie mafia chazarska wysłała w zeszłym tygodniu fałszywego księcia z Arabii Saudyjskiej do Pakistanu z 20 miliardami dolarów w łapówkach, próbując kupić bezpieczeństwo dla ich upadającej kontroli nad ropą naftową na Bliskim Wschodzie, mówią źródła Pentagonu. Jednak Pakistańczycy nie dali się zwieść czczącej szatana chazarskiej marionetce udającej muzułmanina, według źródeł Ismaili (historyczny Hashashin lub zabójca).

Powód, dla którego książę klaun udał się do Pakistanu w celu uzyskania ochrony był taki, że armia amerykańska planuje wycofać się z Arabii Saudyjskiej i pozwolić Arabom po raz kolejny wybrać prawdziwego muzułmanina jako swojego przywódcę, tym samym skazując wiele z tak zwanych saudyjskich rodzin królewskich, mówią źródła Pentagonu.

Tymczasem wiele źródeł w USA i Kanadzie twierdzi, że siły specjalne zostały wezwane do działania w Ameryce Północnej po ogłoszeniu w zeszłym tygodniu przez prezydenta USA Donalda Trumpa stanu wyjątkowego.

Źródła Pentagonu twierdzą, że dzięki awaryjnym mocom, “Trump może teraz kierować operacjami wojskowymi w miastach aby usunąć fałszywe flagi, aresztować kabała i zagranicznych agentów, zamknąć zagraniczne bazy, użyć Wojskowego Korpusu Inżynieryjnego do zbudowania muru, rozkazać oddziałom powrót do domu i poddać trybunały wojskowe pod narodową debatę.”

Administrator Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego Brock Long został zwolniony a Prokurator Generalny William Barr został zaprzysiężony, zanim Trump ogłosił stan wyjątkowy w celu umożliwienia masowych aresztowań i przygotowania się do odtajnienia FISA i “zrzucenia intela” – twierdzą źródła Pentagonu. Brock Long stał za fałszywym kryzysem huraganowym, który został wykorzystany do zatuszowania operacji korporacji Waszyngtonu D.C., bankructwa Portoryko. Wiele “zrzutów intela” będzie dotyczyło polityków i brokerów władzy, którzy otrzymują ogromne łapówki od nielegalnego przemysłu farmaceutycznego, mówią źródła CIA.

Już teraz lord narkotykowy El Chapo zeznał podczas przesłuchania, że ​​Hillary Clinton, Nancy Pelosi, Przewodniczący Parlamentarnej Komisji Wywiadu Adam Schiff i inni otrzymali od niego pieniądze z narkotyków.

http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=117525

Podobnie, papież Franciszek “został zmuszony do historycznego posunięcia wymierzenia kary suspensy dla seksualnego drapieżnika byłego kardynała DC Teda McCarricka, torując drogę dla większej liczby kardynałów i biskupów, aby stawili czoła tej samej karze “, mówią źródła. To był najwyraźniej pierwszy raz w całej 2000-letniej historii Kościoła, że kardynał został suspensowany lub “zlaicyzowany“. McCarrick był głównym brokerem w Waszyngtonie, który chronił wielu politycznych przestępców wysokiego szczebla, mówią źródła.

(Pamiętajcie, że George Bush Jr. i Tony Blair zamierzają zobaczyć się z papieżem “Potępionego” z prośbą o ochronę po opuszczeniu władzy?) Suspensowanie McCarricka było związane z usunięciem głównego Watykańskiego finansisty, Kardynała Pella, po tym jak w grudniu został uznany za winnego seksualnego wykorzystywania dzieci, według źródeł P2 Masonerii. Jak twierdzą, Pell blokował początek nowego systemu finansowego. Jest to również związane z formalną prośbą rządu brytyjskiego, wysłaną do Watykanu drogą dyplomatyczną, w celu zbadania roli Watykanu w masowym morderstwie w Fukushimie z 11 marca 2011 r., mówią brytyjskie źródła MI6.

Postępowanie karne ws. Fukushimy rozpocznie się od złożenia zarzutów przeciwko izraelskiej firmie ochroniarskiej Magna BSP i izraelskiemu premierowi Benjaminowi Netanjahu.
Jednak, jak podają źródła, faszysta i propagator wojny biologicznej premier Japonii Shinzo Abe i jego stronnicy z klanu Iwasaki (Mitsubishi Group), także będą musieli stawić czoła procesowi w późniejszym okresie. Przypomnijmy, że rząd Abe został umieszczony poprzez oszustwo wyborcze po katastrofie w Fukushimie. Jego rząd dokonał defraudacji dużych sum pieniędzy, które oficjalnie są wykorzystywane do “sprzątania Fukushimy“, zgodnie z japońskimi prawicowymi źródłami.

Ponadto matka Abe działa jako łącznik z japońskimi gangsterami dla wręczania funduszy łapówkarskich związanych z Olimpiadą w Tokio, według informatora syndykatu Yamaguchi gumi. Fakt, że rosyjski rząd nie chce zawrzeć pokoju z reżimem Abe jest wyraźnym znakiem, że rozumie, że jest to nielegalny, kryminalny rząd, mówią rosyjskie źródła FSB.

Zwolnienie Michaela Greenberga jako czołowego przedstawiciela Watykanu/Mossadu w Japonii oraz rychłe aresztowanie mordercy, handlarza narkotyków i kuzyna Barbary Bush, Richarda Armitona, utorują drogę dla oczyszczenia w Japonii, mówią źródła Towarzystwa Białego Smoka w Japonii. Dlatego za kulisami toczy się wielka walka, ponieważ Japonia przygotowuje się do umieszczenia księcia Naruhito jako nowego cesarza 1 maja. Jedna grupa naciska aby umieścić północnokoreańskiego Kim Jong Un’a jako cesarza, ponieważ reprezentuje on część królewskiej linii krwi, która nigdy nie poddała się kontroli zagranicznej, mówią źródła japońskiej rodziny cesarskiej. Inna grupa twierdzi, że Naoshi Onodera z południowej cesarskiej linii krwi powinien być cesarzem, ponieważ Naruhito nie ma cesarskiej krwi.

https://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_fulford153.htm

Sukcesja cesarska z pewnością będzie tematem intensywnej dyskusji, kiedy Kim Jong Un i Trump spotkają się w Wietnamie w dniach 27 i 28 lutego. Źródła Pentagonu twierdzą, że publiczny trybunał może się odbyć w celu ustalenia, kto powinien być prawdziwym cesarzem. W Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości (MTS) w Hadze ma również miejsce kolejna sprawa, która mogłaby zaszkodzić podstawom politycznym Unii Europejskiej, jak podają urzędnicy francuskiej Narodowej Rady Tymczasowej.

19 lutego Rada wniesie sprawę do MTS, twierdząc, że “Francja nie ma konstytucji od 13 grudnia 2007 r.”, według rzecznika Rady Fabrice Dubourdieu. Ponadto, Rada pokaże, że trzy departamenty (regiony administracyjne) Francji były kierowane bez przysługującego prawa i tytułu od 1948 r., mówi. “Ten prawny bałagan może wywołać nie tylko zmianę reżimu we Francji ale także upadek UE (jak wiemy) z różnych przyczyn prawnych, które mogę rozwinąć jeśli chcecie” – twierdzi Dubourdieu. Dodaje, że “Nie jesteśmy naiwni; wiemy, że jesteśmy inwigilowani pełnym wymiarze.Fakt, że nie mamy przeszkód do działania oznacza, że ​​wyżsi ludzie uznali, że nadszedł właściwy czas aby legalnie spalić IV Rzeszę UE.

Tymczasem chazarskiej mafii rząd Izraela, widząc, że jego nazistowscy zwolennicy IV Rzeszy tracą władzę, próbował, organizując konferencję nadzwyczajną w Polsce w zeszłym tygodniu, wzmocnić poparcie dla wojny z Iranem. Mieli tam również spróbować wyłudzić pieniądze z Polski, mówią źródła Polskiej Agencji Wywiadowczej. Polski rząd odmówił przekazania grosza a zamiast tego poprosił o oskarżenie przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska, mówią źródła.

Tusk jest niemieckim agentem, który tylko udawał, że jest Polakiem i był zaangażowany w zabójstwo czołowych przedstawicieli polskiego rządu, w tym jego prezydenta, w 2010 roku.

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/vladimir-putin-polish-president-lech-kaczynski-plane-crash-russia-poland-defence-minister-antoni-a8111831.html

Kolejny znak, że Chazarzy tracą kontrolę pojawił się jako “zastępczyni izraelskiego podwójnego obywatela Rupert Murdoch, była prezenterka Fox News Heather Nauert, wycofała swoje imię do rozważań jako ambasadora ONZ“, mówią źródła Pentagonu. Wkrótce USA będą mieć ambasadora ONZ, który reprezentuje USA a nie Izrael, mówią żydowskie źródła CIA. Jest o wiele więcej rzeczy, o których nie możemy jeszcze pisać, ponieważ może to zagrozić bieżącej działalności. Czytelnicy mogą jednak być pewni, że obejmuje to naprawdę fajne rzeczy dla ludzi i żywych organizmów tej planety. Cisi wreszcie dostaną swoje dziedzictwo.

 

 

 

 

Źródło:  https://benjaminfulford.net/2019/02/18/bankrupt-us-government-issues-fake-bonds-in-doomed-attempt-to-keep-afloat/

 

 

 

 

 

Hits: 2911

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
nina Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
nina
Gość
nina