Stawanie się pięciowymiarowymi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Stawanie się pięciowymiarowymi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Rozpoczęliście proces stawania się pięciowymiarowymi wersjami siebie i proces ten będzie kontynuowany. Nie musicie niczego robić aby uzyskać dostęp do pięciowymiarowej wersji siebie samych, która jest także waszą wyższą jaźnią. Pomagamy wam w każdy możliwy sposób, ale tak naprawdę nie potrzebujecie nas. Współtworzenie z nami sprawia, że ​​jest to bardziej zabawne i interesujące i szczerze mówiąc, większość z was ​​łatwiej jest uwierzyć w nas lub jakąś inną istotę lub istoty z wyższych wymiarów, niż uwierzyć w siebie samych.

Chcielibyśmy pomóc wam to zmienić. Chcielibyśmy, abyście wszyscy widzieli siebie jak łatwo jesteście w stanie uzyskać dostęp do świadomości waszego wyższego ja. Chcemy, abyście mogli poznać siebie jako tych, kim chcecie się stać i nie chcemy, abyście musieli czekać na jakiekolwiek wydarzenie zanim zaczniecie to robić. Jesteśmy tutaj po to, aby was wzmocnić. Jesteśmy tutaj, aby obudzić was do prawdy o tym, kim jesteście jako więcej niż tylko istotami piątego wymiaru, czymś znacznie więcej niż tylko waszymi wyższymi jaźniami.

Chcemy, abyście sięgnęli gwiazd i poczuli wasze naddusze i Źródło. Cieszymy się, że coraz więcej z Was wkracza w waszą moc a jednak wiemy, że jest o wiele więcej dostępne dla was. Wszystko czego potrzebujecie, to trochę wiary w siebie i chęci wejścia w nią. Nie musicie patrzeć na siebie z zewnątrz dla tego wyższego stanu świadomości i widzimy was wszystkich jako gotowych do pobrania jeszcze większej świadomości waszego wyższego ja.

Ale nie wierzcie nam na słowo. Poczujcie moc, do której macie dostęp w sobie i doświadczcie piątego wymiaru tu i teraz. Ta zmiana nie polega na tym, że wybieracie się do jakiegoś miejsca. Ta zmiana polega na tym, że przynosicie więcej tego kim naprawdę jesteście do tego samego miejsca, w którym byliście i doświadczenia tego w inny sposób.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/becoming-fifth-dimensional-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Hits: 111

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o