[Portal] Kosmiczna Centralna Rasa

Kosmiczna Centralna Rasa

 

Nasza medytacja Powrót Światła stworzyła sygnał spójnej świadomości we wszechświecie, który zwrócił uwagę Kosmicznej Centralnej Rasy.

Kosmiczna Centralna Rasa to najbardziej zaawansowana rasa, która ewoluowała wokół Kosmicznego Centralnego Słońca. Teraz zaczęła skupiać swoją uwagę na Ziemi i jej wyzwoleniu, ponieważ teraz na powierzchni planety jest wystarczająco dużo świadomości aby możliwa była współpraca z tak rozwiniętymi istotami.

W wyniku tej interakcji niektóre aspekty planu wyzwolenia zostaną udostępnione populacji na powierzchni w średnioterminowej przyszłości.

Nasz Układ Słoneczny jest teraz pełen istot z Kosmicznej Centralnej Rasy i współpracują one z Siłami Światła z Dowództwa Jowisza, Dowództwa Ashtar, Dowództwa Atlantydy, floty Plejadian, Syrian i Andromedan, Ruchu Oporu, pozytywnych frakcji Agarty i niektórych sił specjalnych zwanych SURFACOM.

Istoty Kosmicznej Centralnej rasy kontaktują się również z najbardziej zaawansowanymi członkami populacji na powierzchni w swoich medytacjach, snach i wizjach.

Na prośbę Sił Światła publikuję medytację, którą można wykorzystać do połączenia się i współpracy z Kosmiczną Centralną rasą.

 

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów swoją intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla wyzwolenia planety.

3. Wizualizuj istoty z Kosmicznej Centralnej Rasy emanujące z Kosmicznego Centralnego Słońca a następnie rozproszone przez Centralne Słońca wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj te istoty wchodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez plejadiańskie gwiezdne wrota Alkione, a następnie przechodzące przez gwiezdne wrota Syriusza, a następnie wchodzące do naszego Układu Słonecznego i zajmujące pozycje w naszym Układzie Słonecznym w mandali kwiatu życia, a następnie łączące się ze wszystkimi Siłami Światła nad powierzchnią, pod powierzchnią i na powierzchni planety Ziemia.

4. Wizualizuj istoty z Kosmicznej Centralnej rasy transmutujące całą pozostałą ciemność tego Wszechświata aż pozostanie tylko Światło. Wizualizuj początek nowego wielkiego kosmicznego cyklu przynoszącego czyste Światło, Miłość i Szczęście wszystkim istotom w całym Wszechświecie.

Wir Bogini Lengyel na Węgrzech został wybrany jako punkt wyjścia dla energii Kosmicznej Centralnej rasy. Przyczyny tego wyboru są związane z inwazją Archontów w 1996 r., wzorcami zachowania dynamiki społecznej najbardziej zaawansowanych Wojowników Światła, rozmieszczeniem zewnętrznej granicy późnych kolonii Atlantydzkich w basenie Morza Śródziemnego i świadomym połączeniem szamanów kultury Lengyel z Galaktycznym Centralnym Słońcem naszej Galaktyki:

https://en.wikipedia.org/wiki/Neolithic_circular_enclosures_in_Central_Europe

Ma miejsce istotna reorganizacja zespołów Sił Światła na powierzchni w ramach przygotowań do współpracy z Kosmiczną Centralną rasą i siłami specjalnymi SURFACOM. Sprawiedliwość nadchodzi. Dlatego w początkowej fazie niektórych operacji muszę poszerzyć mój zespół prawny i potrzebuję prawnika, który przynajmniej w pewnym stopniu może zrozumieć i wspierać moją misję a także dobrze rozumieć prawo międzynarodowe, kwestie dotyczące praw autorskich, kwestie zniesławienia i pomówienia oraz kwestie nękania/gróźb/śledzenia za pomocą internetu. Jeśli jesteś adwokatem, możesz skontaktować się cobraresistance@tutanota.com

Wszystko, co zostało Zrobione zostanie Cofnięte.

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

Źródło: https://2012portal.blogspot.com/2019/02/cosmic-central-race.html

 

 

 

 

Hits: 455

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o