Medytacja Kosmicznej Centralnej Rasy o 15:15 UTC każdego dnia

Medytacja Kosmicznej Centralnej Rasy o 15:15 UTC każdego dnia

 

 

 

Kosmiczna Centralna Rasa jest najbardziej zaawansowaną rasą w tym wszechświecie, która rozwinęła się wokół Kosmicznego Centralnego Słońca.

Jak donosi Cobra, wielki sukces naszej medytacji Powrót Światła 21 stycznia, wytworzył sygnał spójnej świadomości we wszechświecie, który zwrócił uwagę Kosmicznej Centralnej rasy. Rasa ta zaczęła koncentrować swoją uwagę na wyzwoleniu planety Ziemia, ponieważ teraz na powierzchni planety jest wystarczająco dużo świadomości, która umożliwia współpracę z tak rozwiniętymi istotami.

Istoty Kosmicznej Centralnej Rasy kontaktują się z najbardziej zaawansowanymi członkami populacji na powierzchni w ich medytacjach, snach i wizjach. Przybywają również do naszego układu słonecznego i współpracują z Siłami Światła z Dowództwa Jowisza, Dowództwa Ashtar, Dowództwa Atlantydy, Floty Plejadian, Syrian i Andromedan, Ruchu Oporu, pozytywnych frakcji Agarty i pewnych sił specjalnych zwanych SURFACOM.

Aby ułatwić łączenie się i współpracę z Kosmiczną Centralną rasą, Cobra opublikował następującą medytację. Proponujemy włączenie jej do naszego codziennego harmonogramu medytacji o 15:15 czasu UTC (17:15 w Polsce czasu letniego). Dołączcie do nas w tej medytacji. Możecie także robić to tyle razy, ile to możliwe w ciągu dnia.

Możecie sprawdzić czas medytacji dla lokalnej strefy czasowej, korzystając z poniższego linku:

https://www.thetimezoneconverter.com/

Oto wydarzenie na Facebooku dla tej codziennej medytacji:

https://www.facebook.com/events/563373650798796/

 

Oto instrukcja tej medytacji:

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stanu świadomości.

2. Ustanów swoją intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla wyzwolenia planety.

3. Wizualizuj istoty z Kosmicznej Centralnej Rasy emanujące z Kosmicznego Centralnego Słońca a następnie rozproszone przez Centralne Słońca wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj te istoty wchodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez plejadiańskie gwiezdne wrota Alkione, a następnie przechodzące przez gwiezdne wrota Syriusza, a następnie wchodzące do naszego Układu Słonecznego i zajmujące pozycje w naszym Układzie Słonecznym w mandali kwiatu życia, a następnie łączące się ze wszystkimi Siłami Światła nad powierzchnią, pod powierzchnią i na powierzchni planety Ziemia.

4. Wizualizuj istoty z Kosmicznej Centralnej rasy transmutujące całą pozostałą ciemność tego Wszechświata aż pozostanie tylko Światło. Wizualizuj początek nowego wielkiego kosmicznego cyklu przynoszącego czyste Światło, Miłość i Szczęście wszystkim istotom w całym Wszechświecie.

 

Aby wzmocnić połączenie z Kosmicznym Centralnym Słońcem, możecie także dodać wizualizację filaru Światła emanującego z Kosmicznego Centralnego Słońca w innych medytacjach, przed wizualizacją filaru Światła emanującego z Galaktycznego Centralnego Słońca.

 

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/02/cosmic-central-race-meditation-at-315.html

 

 

 

 

Hits: 319

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
trackback