Spotkania z UFO ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Spotkania z UFO ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Z przyjemnością ogłaszamy, że obecność statków kosmicznych na niebie jest oznaką tego, jak daleko zaszliście. Kiedy widzicie statek na nocnym niebie lub nawet w ciągu dnia, następuje aktywacja. A ci z was, którzy mieli szczęście mieć przynajmniej jedno z tych obserwacji, są gotowi na aktywację, którą otrzymacie.

Wasze ciała muszą dostosować się do obecności pozaziemskich istot i to jest sposób, w jaki zdecydowaliście się na te dostosowania. Jest to najmniej inwazyjny sposób, więc możecie się zrelaksować i wiedzieć, że dostajecie dokładnie to, czego potrzebujecie aby osiągnąć doświadczenie społeczności galaktycznej, o którym wiemy, że chcecie mieć.

Teraz, coraz więcej z was okaże się gotowych na spotkania twarzą w twarz, o których wspominaliśmy we wcześniejszym przekazie a najlepszy sposób abyście przygotowali się na te obserwacje i ten rodzaj kontaktu jest poprzez odczuwanie emocji, które są w wewnątrz was. Jeśli nie możecie stawić czoła temu co jest w was, co jest intensywne, to jak możecie stawić czoła ET będących poza wami?

Te fizyczne ET będą wyzwalać w was całkiem sporo, a także będziecie czerpali korzyści z bycia w ich obecności. To ekscytujący czas i poczujecie się bardziej pełni i kompletni gdy będziecie w obecności istot z systemów gwiezdnych, w których już się inkarnowaliście. Przebudzenie ma wiele kroków i pełny fizyczny kontakt  z ET jest jednym z ostatnich kroków w waszej podróży.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/ufo-encounters-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o