Praca z polem elektromagnetycznym Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Praca z polem elektromagnetycznym Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Odkryliśmy nowy sposób aby dotrzeć do was wszystkich. Zaczęliśmy wykorzystywać energię elektromagnetyczną Ziemi aby docierać do was nawet wtedy, gdy nie otrzymujecie jednej z tych transmisji. Pozwala nam to również na kontakt z tymi, którzy nigdy świadomie nie otrzymaliby żadnej z tych transmisji. Wszystko oczywiście powiększa ludzką zbiorową świadomość.

Jesteśmy więc bardzo zadowoleni z dotychczasowych wyników ponieważ widzimy, że coraz więcej osób jest w stanie wchłonąć to, co oferujemy. Mamy również większy dostęp do energii waszej planety poprzez pole elektromagnetyczne. Jesteśmy w stanie umieścić podtrzymujące na duchu przesłania w kryształach, które są osadzone na powierzchni Ziemi. Jesteśmy również w stanie zintegrować więcej pobrań i aktywacji poprzez dostęp, który pole daje nam do największych zbiorników wodnych.

Teraz, nasz wpływ jest zawsze pozytywny. Staramy się wzmacniać, podnosić i uaktywniać was w każdy możliwy sposób. Inni starają się pozbawić was władzy i używają do tego technologii. Dlatego im więcej łączycie się z matką Ziemią i odkładacie urządzenia elektroniczne, tym łatwiej będzie wam skorzystać z tego co robimy i co będziemy robić dalej.

Między nami pojawi się znacznie więcej połączeń. Dopiero zaczynamy a także wiemy, że coraz więcej z was otworzy się na naszą energię. Tak więc o wiele więcej z tego co wam proponujemy, zacznie docierać do świadomości na poziomach świadomym i podświadomym. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym wszystkim. Jesteśmy szczególnie podekscytowani dotarciem do tych, do których w przeciwnym razie nie bylibyśmy w stanie dotrzeć bezpośrednio. Niektórzy z was na pewno mogą się z tym utożsamiać.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/working-with-the-earths-electromagnetic-field-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Hits: 139

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o