[Benjamin Fulford] Chazarska mafia gra kartą szantażu Trumpa w ostatecznej próbie uniknięcia eksterminacji

2019-02-25

Chazarska mafia gra kartą szantażu Trumpa w ostatecznej próbie uniknięcia eksterminacji

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Chazarska mafia jest w stanie głębokiej paniki ponieważ coraz więcej ludzi, w tym wielu Żydów, budzi się co do ich potworności. Dlatego grają ich kartą atutową (ang. trump) szantażując Prezydenta USA Donalda Trump aby sabotować przywrócenie Republiki Stanów Zjednoczonych i zapobiec rozpoczęciu trybunałów wojskowych, mówią źródła Pentagonu i MI6.

Trump idzie także w parze z jego zięciem Jaredem Kushnerem wobec planu Chabada (2800 gojów niewolników za każdego Żyda), aby rozpocząć III Wojnę Światową od wojny z Iranem, mówią źródła. W rezultacie wywiad wojskowy USA dochodzi do wniosku, że Trump musi odejść.

Donald Trump jest prezydentem pokoju Pentagonu, więc wokół niego jest znacząca obecność wywiadu wojskowego. Naprawdę, nie chcieliśmy jego ani innego ale musieliśmy go umieścić tak, żeby sprawa Busha mogła przejść, ” wyjaśniło źródło wywiadu wojskowego wysokiego szczebla. W rezultacie Barbara Bush i George Bush Sr. zostali straceni na zdradę, źródło powiedziało.

Jednak teraz, gdy Trump umieścił Prokuratora Generalnego z czasów ery Busha Sr. Williama Barr’a ponownie jako Prokuratora Generalnego, dał on znak dla wszystkich aby odczytać, że nie będzie ścigał sprawców 9/11 lub jakichkolwiek innych członków rodziny przestępczej Bush/ Clinton. Trump również blokuje trybunały wojskowe i inne formy sprawiedliwości od posunięcia się naprzód, mówią źródła Pentagonu.

Wiele osób, w tym ten pisarz, miało nadzieję, że Trump będzie wyzwolicielem USA. Jednak zatrudnianie przez Trumpa radykalnych neokonserwatywnych podżegaczy wojennych, takich jak Jeff Bolton i skazanych przestępców, takich jak Elliot Abrams, zmusiło nas do przekonania się, że Trump to uszkodzony towar.

Jeśli chcecie innego znaku, że coś jest nie tak z prezydenturą Trumpa, zadajcie sobie pytanie, dlaczego Trump próbuje przenieść technologię broni jądrowej do zbójeckiego państwa Arabii Saudyjskiej.

https://www.theguardian.com/us-news/2019/feb/23/trump-cronies-secret-talks-nuclear-ech-saudi-arabia

Źródła Pentagonu twierdzą, że robi to ze strony jego mistrzów z Chabad aby rozpocząć nuklearną wojnę światową, poprzez użycie broni nuklearnej przez Arabię ​​Saudyjską wobec Iranu.

https://www.veteranstoday.com/2019/02/22/straight-out-of-dr-strangelove-analysts-slam-trumps-plan-to-trade-nuclear-secrets-with-saudis/

Powodem tych nienaturalnych działań Trumpa jest poważny szantaż, mówią źródła Pentagonu i MI6. Mówiąc konkretnie, mówią: “Trump jest na filmie waląc w głowę dziecka.” Potwierdzają to źródła zarówno brytyjskiego, jak i amerykańskiego wywiadu wojskowego. Obecnie pojawiają się publicznie dowody potwierdzające. W szczególności The Miami Herald robi prawdziwą pracę dziennikarską, ujawniając skazanego pedofila Jeffa Epsteina, którego Wyspę Orgii Trump często odwiedzał. Teraz sędzia orzekł, że Sekretarz Pracy Trumpa Aleksander Acosta złamał prawo, kiedy potraktował łagodnie Epsteina ws. zarzutów o pedofilię. Zapytany o to, Trump powiedział: “Nie wiem zbyt wiele na ten temat. Zrobił świetną robotę jako Sekretarz Pracy. Wydaje się, że było to dawno temu.

https://www.nbcnews.com/politics/justice-department/white-house-says-it-s-looking-acosta-srole-jeffrey-n974586

https://www.miamiherald.com/news/state/florida/article226577419.html#storylink=cpy

To, nawiasem mówiąc, Trump miał do powiedzenia na temat Epsteina: “Wspaniały facet. Jest z nim dużo zabawy. Mówi się nawet, że lubi piękne kobiety tak samo jak ja a wiele z nich jest po młodszej stronie. “

https://www.vox.com/2018/12/3/18116351/jeffrey-epstein-trump-clinton-labor-secretaryacosta

 

Obudźcie się i uświadomcie sobie co się dzieje, ludzie – Trump stał się przeszkodą dla sprawiedliwości w USA. Publicznie dołączył do radykalnych fanatyków z Chabad, którzy od dziesięcioleci próbują rozpocząć III Wojnę Światową. Moje pytanie brzmi: dlaczego wojsko nie chwyta Abramsa, Boltona, Kushnera itd. i nie umieszcza ich w więzieniu tam, gdzie ich miejsce?
Co więcej, dlaczego nie znajdą filmu, którym Trump jest szantażowany i nie użyją go, by zmusić go do rezygnacji? Możecie rozpocząć poszukiwania przesłuchując Epsteina. W każdym razie, pomimo nienaturalnego zwrotu Trumpa w kwestiach takich jak 9/11, źródła Pentagonu twierdzą, że został zmuszony przez wojsko do podjęcia działań przeciwko figurom niższego szczebla. “Syjoniści zostali obrani za cel po tym, jak Trump spotkał się z wojskowym dowództwem w październiku 2017 r., aby rozpętać burzę z Harveyem Weinsteinem, a następnie królem kasyn Las Vegas Steve’em Wynnem (Weinberg), a następnie tytanem CBS Les’em Moonvesem, a obecnie miliarderem właścicielem New England Patriots, Bobem Kraftem i wieloma innymi .”

Ponadto “operacje szpiegowskie Mosadu mające na celu pomoc żydowskim przestępcom zostały również zneutralizowane przez zamknięcie Grupy Psy i ujawnienie Black Cube (Czarnej Kości), a także oprogramowania szpiegującego Pegasus“, mówią źródła Pentagonu. Co więcej, “gejowski sługus Boltona i izraelski naganiacz Richard Grenell został odrzucony jako ambasador ONZ“, zauważają źródła. Usunięcie wyższych rangą pedofilskich kardynałów katolickich jest kolejnym pozytywnym znakiem, że pedofilska sieć szantażu mafii chazarskiej jest rozmontowywana.

Suspensowanie w zeszłym tygodniu drapieżnika seksualnego byłego kardynała D. C. Teda McCarricka najprawdopodobniej doprowadzi do suspensy skazanego pedofila, kardynała George’a Pella, byłego szefa Banku Watykańskiego, jak podają źródła. Chazarska mafia broni się szukając chińskiej ochrony i sponsorowania. Trump był w stanie zakończyć zawieszenie działalności rządu USA i zdobyć fundusze na utrzymanie działającego aparatu w Washington DC, oferując chińską kontrolę nad Japonią i Półwyspem Koreańskim, zgodnie z japońskimi prawicowymi źródłami bliskimi Cesarzowi. W ramach tego porozumienia siły amerykańskie wycofają się z Japonii i Korei na Hawaje – twierdzą źródła. Będzie to przedmiotem dyskusji, kiedy Trump spotka się w tym tygodniu z północnokoreańskim siłaczem Kim Dzong-un’em.

Źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia niezależnie potwierdzają, że tak, kontrola nad Japonią została obiecana Chinom. Mówią, że jedyną rzeczą, którą wybrał Trump, było opóźnienie tej umowy, którą już wynegocjowała Hillary Clinton. Kolejny znak podlizywania się chazarskiej mafii Chińczykom pojawił się w zeszłym tygodniu, gdy Saudyjski Klon Książę Mohammed Bin Salman odwiedził Chiny. Udało mu się zdobyć pieniądze z Chin, oferując zbudowanie tam gigantycznej rafinerii i obiecując nauczanie języka chińskiego wszystkich uczniów z Arabii Saudyjskiej.

Pokazał także, że jest fałszywym muzułmaninem, popierając umieszczanie przez Chiny Ujgurskich muzułmanów w obozach koncentracyjnych.

http://www.saudigazette.com.sa/article/559758/SAUDI-ARABIA/Saudi-Arabia-plans-to-include-Chinese-language-in-education-curriculum

https://www.aljazeera.com/news/2019/02/saudi-crown-prince-defends-china-fight-terrorism-190223104647149.html

Saudyjskie i amerykańskie oddziały mafii chazarskiej także szukają chińskiej ochrony, ponieważ Żydzi w końcu odkrywają, że Chazarzy są ich najgorszym wrogiem. Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, sprawdźcie ten krótki film na YouTube przez długoletniego, wysokiego rangą urzędnika rządu USA, Steve’a Pieczenika. Pieczenik niezależnie potwierdza co ​​wiele źródeł mówiło mi przez lata: Żydzi pracujący dla Adolfa Hitlera i nazistów zabijali swoich kolegów Żydów podczas II wojny światowej.

Wszystko to było częścią wysiłków aby zmusić Żydów do opuszczenia Europy i przyjazdu do Izraela aby stworzyć tam królestwo dla mafii chazarskiej. Fakt, że Żydzi budzą się w kwestii tej strasznej zbrodni przeciwko nim w imię syjonizmu, doprowadził mafię chazarską do stanu głębokiego strachu. Można to zaobserwować w ruchu francuskiego prezydenta niewolnika Rothschildów, Emmanuela Macrona, aby uczynić z antysyjonizmu przestępstwo.

https://www.france24.com/en/20190220-macron-inounces-measures-combat-anti-semitism-france-crif-definition-anti-zionism?ref=tw_i

https://www.france24.com/en/20190220-france-new-bill-equating-anti-zionism-anti-semitism-illegal

Ktoś powinien przypomnieć Macronowi o tym, co stało się z Nicolae Ceauşescu z Rumunii lub włoskim Benito Mussolinim po tym, jak próbowali zwiększyć represje aby powstrzymać powszechny bunt przeciwko ich rządom. Ostatecznie w tym tygodniu otrzymaliśmy wiele informacji zwrotnych dotyczących naszego raportu dotyczącego próby spieniężenia obligacji wysokiego szczebla w zeszłym tygodniu w imieniu “Doktora” Zvonko Berdika-Alberta. Źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń mówiły: “Dr” Albert był oszustem a nie prawdziwym lekarzem. Mówią, że w pewnym momencie nielegalnie uzyskał dostęp do funduszy Plum Blossom (Mei Hua), a następnie “blisko 50 chińskich generałów” zostało w rezultacie straconych. Mówią: “Doktor” Albert został stracony “ponieważ spowodował cierpienie wielu ludzi.” Jednak sponsorzy obligacji ripostowali mówiąc:

Początkowo był po niewłaściwej stronie ale potem poświęcił ostatnie 10 lat swojego życia na robienie tylko słusznych rzeczy i dlatego ścigany przez kabał. Był jednak dobrym i przyzwoitym facetem i chciał aby fundusz był wykorzystywany tylko dla dobra ludzi. W ostatnich latach życia sprzeciwiał się kabałowi. Od kiedy przejęliśmy ster, zmieniliśmy jego kierunek z przeszłości. [Umieszczenie] Scotta zamiast Dr A jest całkowicie ludzkości a on walczył po dobrej stronie i w słusznej sprawie przez ostatnie 10 lat. Uczynimy tylko słuszną, sprawiedliwą rzecz dla ludzkości jako całości.

Ludzie, którzy próbowali spieniężyć ten instrument, wydawali się szczerzy i mieli dobre intencje. Wygląda jednak na to, że ruch z obligacją był ukrytą próbą wykupienia wpływowych poszukiwaczy prawdy, oferując im ogromne sumy na “cele humanitarne“. Problem oczywiście polega na tym, że utrwala to system istnienia tajnej grupy wykorzystującej swoje umiejętności do tworzenia pieniędzy z powietrza aby przekupić lub zapłacić, aby zneutralizować wszelkie sprzeciwy wobec ich rządów. Ostateczną odpowiedzią jest nadal sprawienie, by tworzenie i dystrybucja pieniędzy były publicznie zarządzanym narzędziem a nie ukrytym źródłem boskiej mocy dla wybranych przez siebie osób.

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/02/25/khazarian-mafia-play-trump-blackmail-card-in-final-bid-to-avoid-extermination/

 

 

 

Hits: 1673

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
CHRISTOPHER Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
CHRISTOPHER
Gość
CHRISTOPHER

THESE DESCRIPTIONS ARE NOT REGULARLY WITH REALITY. TOO OPTIMISTIC 🙁