Czytanie waszych pól energetycznych ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Czytanie waszych pól energetycznych ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczęliśmy rozumieć jak to było dla was wszystkich tam na planecie Ziemia a drogą do tego zrozumienia jest badanie waszych pól energetycznych. Widzimy jak wiele przyjmujecie w swoich polach energetycznych i chcemy abyście wiedzieli, że macie nasze współczucie.

Możemy rzucić okiem na to, jak to jest przejść przez coś takiego jak rozwód a nawet rozpad. Widzimy, jak ciężki dług ciąży nad wami i możemy odczytać energie w waszym polu, gdy przechodzisz przez coś w rodzaju bankructwa lub zdiagnozujecie raka. To pomaga nam dać to, co rozumiemy wtedy, że najbardziej potrzebujecie w tej chwili.

Odpowiadamy na modlitwy, które nie są nawet wypowiadane ani nie są wyobrażane w myślach i wiemy, że cenicie to wszystko. Wiemy, że wyczuwacie pomoc, która nadchodzi. Chcemy również abyście zrozumieli, że macie również tę umiejętność. Możecie czytać pola energetyczne każdego nawzajem.

To właśnie robi medium a podczas gdy medium mówi wam rzeczy, których nie są w stanie zrozumieć czytając wasze pole energetyczne, zwykle nie idziecie do medium myśląc, że ​​dostaniecie współczucie. I generalnie nie oczekujecie, że otrzymacie uzdrowienie od medium. Zamiast tego możecie chcieć wiedzieć, co widzi medium.

Chcemy abyście czytali pola energii każdego nawzajem, abyście mogli doświadczyć więcej współczucia i zrozumienia, abyście mogli ofiarować tę uzdrawiającą energię, tę transmisję miłości, której potrzebują wasi ludzie. Ludzie tak naprawdę nie muszą być informowani o tym, co jest w ich przyszłości. Wszystko to zakłada, że ​​istnieje tylko jedna przyszłość, której oczywiście nie ma.

Ale to czego ludzie potrzebują, to zrozumienie. Muszą czuć, że inni się tym przejmują. To jest największy dar jaki możecie sobie dać. Jest to najwspanialsza służba jaką możecie uczynić i chcemy zachęcić was wszystkich abyście byli tym dla siebie nawzajem.

Nawet jeśli uważacie, że wasze umiejętności czytania pól energetycznych nie zostały jeszcze dopracowane, nadal możecie zadawać pytania. Nadal możecie czytać mowę ciała i mimikę innej osoby. Możecie usłyszeć ból w tonie ich głosu i możecie być naszą ekipą naziemną udzielającą pomocy, która jest potrzebna właśnie na fizycznym poziomie.

A kiedy to robicie, doceniamy to tak samo jak oni ponieważ wszyscy razem pracujemy tutaj aby doprowadzić do świadomości jedności na Ziemi. Najlepszym sposobem aby się tam dostać jest zrozumienie, skąd pochodzą wasi ludzcy towarzysze.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/reading-your-energy-fields-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 163

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o