Pozostawienie starego paradygmatu ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Pozostawienie starego paradygmatu ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Przywiązujemy dużą wagę do tego jak albo gratulujecie komuś, kto coś osiągnął lub w przeciwieństwie do tego, czujecie się zazdrośni. Czasami szukacie porażki innego aby dać wam pewne poczucie, że sprawy są lepsze w waszym świecie. Byliście w paradygmacie, w którym graliście w grę ograniczeń. Ta gra ograniczeń została wszczepiona w wasze umysły.

Oznacza to, że wierzycie, że jest tylko tyle dla wszystkich. “Jeśli ta osoba odniesie sukces, to musi być mniej prawdopodobne abym ja odniósł sukces w tej dziedzinie.” To jest mentalność, w której się wychowaliście. To jest to, czego was nauczono. Nauczono was rywalizować ze sobą i nauczono was o wygranej i przegranej ale teraz jest czas aby wszyscy zaczęli szukać więcej okazji do współpracy ze sobą.

Teraz jest doskonały czas aby wszyscy postrzegali sukces innej osoby jako swój własny sukces, ponieważ wszyscy jesteście połączeni. Teraz jest dobry czas abyście sobie przypomnieli, że jeśli ktoś może coś zrobić, to otwierają wam drzwi abyście byli w stanie również to zrobić. Sugerujemy aby szukać powodów, aby czuć się lepiej w miejscu, w którym jesteście w swojej podróży.

Na przykład, jeśli nie doświadczyliście jeszcze sukcesu w jakichś staraniach w swoim życiu, to nadal macie na co czekać. Nadal macie przed sobą radość z podróży i jesteście bardziej skłonni do tej podróży aż do tego szczytu, do którego chcecie dotrzeć, jeśli świętujecie sukcesy innych. Kiedy koncentrujecie się na sukcesie, będziecie wibrowali na tej częstotliwości. Kiedy widzicie czyjś sukces jako błysk światła w waszych porażkach, będziecie kontynuowali wibrowanie w harmonii z niepowodzeniem, według własnej definicji, cokolwiek to jest.

Świętujcie sukcesy waszych ludzkich odpowiedników i zdajcie sobie sprawę, że zawsze jest wystarczająco dużo dla wszystkich i mamy na myśli dość wszystkiego. Żadnych braków. Żadnych limitów. Teraz musicie uwolnić te koncepcje, ponieważ to wam służy.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/leaving-the-old-paradigm-behind-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 120

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o